Kladno – HC Litvínov 1:5 (kon.) | Jihlava – Liberec 7:8 (po s.n.) | Pardubice – Písek 7:1 (kon.)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Vsetín 11:1 (kon.)
Slavia – HC Plzeň 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:9 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 1:3 (kon.)
Havířov – Zlín 2:4 (kon.) | Letňany – Chomutov 5:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:1 (3:1, 1:0, 3:0)
IHC Králové Písek
Sobota 29.11.2014, 12:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

59:21
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice ještě jednou skórují! DOMINIK MIKULČÁK si nádherně nabruslil do mezikruží a střelou z první po ledě prostřeluje Hausera. Bez asistence. 7:1

58:48
    Dominik Cach (PCE) napodobuje svého soupeře a také dostává dvě minuty za podražení.

58:12
    Pavel Tomaník se dostával do slibné šance a Tomáš Kozák (PIS) ho nedovoleně zastavil. Následně dostává dvě minuty za podražení.

55:57
    Pouhá jedna vteřina zbývala do konce hostujícího trestu. Domácí ale přesilovku nakonec využívají a to zásluhou svého kapitána MIROSLAVA ROHLÍKA, který dorazil kotouč do odkryté hostující svatyně! Asistence: Vojtěch Budík. 6:1

53:59
    Jan Turek (PIS), hostující kapitán dostává dvě minuty za podražení plus osobní desetiminutový trest za nesportovní chování, když dal volný průchod svým emocím.

50:58
    Jen 18 vteřin však trvala početní výhoda hostů. Vladimír Hadrava (PIS) dostává dvě minuty za hákování. 4/4

50:40
    Andreas Jajcay (PCE) dostává dvě minuty za hákování.

48:16
    Roubal trefuje tyč zcela odkryté hostující branky!

46:22
    Viktor Klochko (PIS) poslal Petruse na mantinel velmi nešetrně a odchází si odpočinout na trestnou lavici v délce dvou minut za krosček.

42:56
    Krásným pasem, až na druhou modrou čáru, byl teď vyslán na zteč PAVEL TOMANÍK a v úniku se prosadil neméně pěknou a hlavně přesnou střelou o břevno! Asistence: Matouš Boček. 5:1

39:51
    Teč Jajcaye končí mezi betony zmateného Hausera. Už se nic nestane.

36:27
    Vyloučený Novotný se ani nestihl vrátit do své obranné třetiny a jen přihlížel další brance v hostující síti. DAVID VOŽENÍLEK totiž proměnil svou dorážku a z blízkosti poslal kotouč do horního rohu za Hauserem. Asistence: Samuel Rudy, Denis Kusý. 4:1

36:04
    Bomba Budíka se od rukavice odráží mimo!

34:23
    Po dlouhé výhodě odchází za katr Dominik Novotný (PIS), který dostává dvě minuty za faul kolenem.

28:34
    Obrovský závar před Hauserem, ale ani Tomaník se z bezprostřední blízkosti nedokázal prosadit.

24:27
    Denis Kusý zahodil jasnou šanci! Sám mezi kruhy jen dloubl kotouč do lapačky vyjetého Hausera.

17:56
    Hosté nakládají s přesilovkou opravdu prachbídně. SAMUEL RUDY procedil skrz Hausera kotouč pár centimetrů za brankovou čáru a hlavní rozhodčí to viděl jako první. Asistence: Adam Ružička, Denis Kusý. 3:1

17:28
    Domácí však v oslabení přispěchali s adekvátní odpovědí. DENIS KUSÝ bekhendovou střelou proměňuje svůj únik. Bez asistence. 2:1

17:15
    Matěj Krejčík (PCE) dostává dvě minuty za hákování.

17:00
    Písek právě vstřelil branku!
    Nyní se už hosté nemýlili. TOMÁŠ KLAS se v brejku tváří v tvář Kloučkovi nemýlil a svižnou střelou pod vyrážečku vyrovnává skóre duelu. Bez asistence. 1:1

14:04
    Poté si však domácí kapitán Miroslav Rohlík neodpustil nějaké to peprné slůvko a dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

13:56
    Rohlík se proháčkoval až do zakončení, ale Hauser ho s přehledem vybruslil.

10:18
    Adam Ružička (PCE) dostává dvě minuty za sekání.

09:39
    Aktivní Budík trefuje tyč hostující branky, když ve velké šanci uklízel kotouč do odkryté klece!

08:37
    Současně je také na dvě minuty za podražení vyloučen Vojtěch Marek (PIS).

07:50
    Další obrovská šance domácích! Kapitán Rohlík v oslabení jen těsně míjí hostující svatyni, střelou z první.

07:02
    Do samostatného úniku se dostal domácí Tomaník, ale vyprášil jen Hauserovi betony!

06:37
    Denis Kusý (PCE) dostává dvě minuty za podražení protihráče. Šance na srovnání pro hosty.

05:02
    Pardubice se ujímají vedení. Střela od modré v podání MARTINA FRANCE se od jednoho z hostujících hráčů odrazila až za záda překvapeného Hausera. Asistence: Filip Roubal. 1:0

01:33
    A pozor! Marek Polanský (PIS) dostává dvě minuty za zdržování hry, když vyhodil kotouč mimo hřiště. Přesilovka 5 na 3 pro domácí.

00:55
    Domácí však převzali iniciativu a zahrají si přesilovku. Tomáš Klas (PIS) dostává dvě minuty za držení.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 6. Franc (Roubal), 18. Kusý, 18. Rudy (Ružička, Kusý), 37. Voženílek (Rudy, Kusý), 43. Tomaník (Boček), 56. Rohlík (Budík), 60. Mikulčák – 17. Klas

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Boček, Budík, Faltys, Franc, Horyna, Mikulčák, Rudy, Vála – Cach, Hoskovec, Jajcay, Krejčík, Kusý, Martinec, Petrus, Rohlík "C", Roubal, Ružička, Tomaník, Voženílek.
    IHC Králové Písek: Hauser (Kříž) – Klochko, Kozák, Novotný, Radoš, Rákosník, Turek "C" – Hadrava, Javůrek, Klas, Marek, Pixa, Pokorný, Polanský, Strnad, Tejko, Torba.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Urubčík