SK Karviná – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Břeclav 4:3 (2:1 po s.n.)
Nový Jičín – Opava 2:3 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 0:2 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Vrchlabí 2:3 (kon.) | Klatovy – Bílina 4:3 (kon.) | Sokolov – Nymburk 4:2 (kon.)
Pelhřimov – Tábor 5:3 (kon.) | Děčín – Žďár n/S 1:2 (1:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Kobra 2:3 (kon.)
Jablonec n/N – Trutnov 3:0 (kon.)
SK Karviná
6:2 (1:0, 1:0, 4:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 29.11.2014, 15:30 • STARS Karviná • 2. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Hezký den všem sportovním fanouškům. Vítáme vás u sledování online přenosu zápasu 21. kola skupiny Východ 2. ligy hokeje, ve kterém se proti sobě potkají hráči SK Karviá a HC Bobři Valašské Meziříčí.

SK Karviná: Tomšu (Vrba) – Milch, Graca, Hoďa, Vydra, Jaroch, Čintala, Deutsch, Malík, Foltyn, Opravil, Dýrr, Haas, Chomič, Kasperlík Ondřej, Kasperlík Martin, Zakuťanský, Juhász, Luka "C"

HC Bobři Valašské Meziříčí: Smolka (Svoboda) – Gulda, Šimek, Matušenko, Valentík, Baroš, Kuchta, Kundrátek, Martiník, Gulda, Slovák, Sprušil, Škumát, Varga David, Varga Martin, Matějek

Rozhodčí: Zbyněk Kubičík – Tomáš Goňa, Zbyněk Novák.

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhrály domácí hráči.

00:45
    Deutsch zkusil vystřelit z levé strany. Střílel ovšem nepřesně.

01:30
    V začátku zápasu sledujeme hodně nepřesností na obou stranách.

01:55
    Opravil z místa pro vhazování na levé straně střílí nepřesně.

01:58
    Vyloučen Petr Gulda (Valašské Meziříčí) na dvě minuty za sekání.

02:37
    Karviná vstřelila branku!
    Karviná využívá přesilovou hru. Od modré dokázal vypálit přesně k tyči karvinský kapitán VLADIMÍR LUKA. Asistence: Martin Kasperlík.

03:20
    Hosté se teď usadily v útočném pásmu.

04:20
    Příležitost domácích teď zastavuje hvizdem čárový rozhodčí pro ofsajd.

05:40
    Hosté se teď snaží kombinační hrou o vyrovnání, ale zatím bez úspěchu.

07:02
    Střela Vydry z prostoru mezikruží byla zblokovaná hostující obranou nad bránu hostí.

08:30
    Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách. Hraje se nám převážně ve středu hřiště.

09:15
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

10:05
    Martin Kasperlík teď z těsné blízkosti střílí nepřesně.

11:20
    Martin Varga teď vypálil od červené směrem na Tomšu. Ten si z jeho spíše propagační střelou bez problému poradil.

Haas teď dostal ideální přihrávku od Dýrra před bránu. Zkoušel vystřelit, ale trefil pouze obránce hostí.

12:40
    Na druhé straně teď zkoušel střílet z levé strany Sprušil, ale střílel nad.

12:49
    Valašské Meziříčí vyhazuje na zakázané uvolnění.

14:10
    Domácí se teď usadili v útočném pásmu a snaží se prosadit kombinační hrou.

14:45
    Kvůli nepřesné přihrávce ovšem o puk přicházejí.

16:10
    Karviná se opět snaží prosadit postupným útokem v útočném pásmu.

17:21
    Vyloučen Filip Dýrr (Karviná) na dvě minuty za nedovolené bránění.

17:50
    Valašské Meziříčí se okamžitě usadilo v obranném pásmu Karviné.

18:10
    Domácí ovšem dokázali vybojovat puk a vyhazují okamžitě za bránu hostí.

18:50
    Sprašil zkoušel přihrávat před bránu, ale nenašel tam nikoho ze svých spoluhráčů.

19:21

19:38
    Karviná bude mít výhodu trestného střílení!

19:38
    Jak už je v Karviné zvykem tak Martin Kasperlík trestné střílení neproměnil!

19:58
    Tomšů teď podržel v závěru domácí tým, když vychytal obrovskou příležitost hostí na vyrovnání.

20:00

20:01

21:20
    Úvod druhé třetiny pokračuje v duchu té první. Oba týmy hrají se snaží rychlými přechody do útoku dostat na dostřel soupeřovi branky. Veškeré pokusy o následné zakončení končí díky nepřesnostem na obou stranách.

22:33

23:50
    Tomšu teď raději přidržel puk před dotírajícími hráči hostí.

24:23
    Škumát teď vypálil z levé strany z prostoru pro vhazování. Tomšu měl ovšem odkrytý výhled a z jeho střelou si tak dokázal poradit.

25:35
    Foltyn teď mohl navýšit na dvakrát vedení domácích. Ani jednou ovšem nedokázal překonat hostujícího brankáře.

26:39
    M. Kasperlík teď z blízkosti hostující brány střílí vysoko nad.

27:22
    Vyloučen David Hoďa (Karviná) na dvě minuty za sekání.

27:45
    Karviná dokázala teď vybojovat puk a okamžitě vyhazuje za bránu hostí.

28:10
    Hosté se dokázali okamžitě dostat zpět, ale přišli o puk a situace se znovu opakuje.

29:05
    Sprušil teď pálil z pravé strany. Tomšu ovšem si z jeho střelou s poklidem poradil.

29:22

30:17
    Vyloučen Kamil Valentik (Valašské Meziříčí) na dvě minuty za podražení.

30:50
    Valašské Meziříčí teď už podruhé šetří čas v přesilové hře, když se jim podařilo znovu vyhodit až za bránu Tomšu.

32:08
    Domácí využívají další přesilovou hru. Stejně jako v při minulém gólu se dokázal v přesilové hře prosadit karvinský kapitán VLADIMÍR LUKA. Asistence: Zdeněk Deutsch.

32:36
    Hosté teď mohli snížit, ale domácí hráče podržel jejich brankář Tomšu.

33:15
    Luka teď mohl završit svůj hattrick. Střílel ovšem nepřesně.

34:49
    Vyloučen Petr Gulda (Valašské Meziříčí) na dvě minuty za podražení.

35:40
    Máme za sebou první polovinu domácí přesilové hry, ve které zatím karvinští neohrozili branku hostí. Tahle přesilová hra se jim nedaří.

36:49

37:50
    Nyní sledujeme opět sérii nepřesností na obou stranách.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

40:00

40:01

40:35
    Střelu Martina Vargy vyráží Tomšu ramenem mimo svou bránu.

41:00
    Dnešní utkání sleduje 120 diváků.

41:32
    Karviná navyšuje své vedení. JAKUB JUHÁSZ stál u pravé tyčky nikým nehlídaný, takže to byla pro něj snadná práce z první dostat puk do sítě. Asistence: Radim Haas.

42:03
    Vyloučen Patrik Kuchta (Valašské Meziříčí) na dvě minuty za vysokou hůl.

43:57
    Vyloučen Filip Dýrr (Karviná) na dvě minuty za nevolené bránění a další dvě minuty za nesportovní chování.

44:03
    Domácí nedokázaly svou přesilovou hru využít. Hosté kompletní a budou teď hrát svou přesilovou hru, která bude trvat 114 sekund.

46:55
    Karviná přidává čtvrtou branku. Po přihrávce Vladimíra Luky se prosadit dokázal v oslabení TOMÁŠ MALÍK. Asitence: Vladimír Luka.

48:02
    Vyloučen Martin Varga (Valašské Meziříčí) na dvě minuty za podražení.

48:07
    Karviná po pěti vteřinách navyšuje své vedení v přesilové hře. Po rychlé kombinační akci přidává pátou branku přesnou střelou k tyči RADIM HAAS. Asistence: David Hoďa.

49:51
    Vyloučen Martin Kasperlík (Karviná) na dvě minuty za faul vysokou holí,

50:45
    Hostům se dneska přesilové hry nedaří. Ani v této zatím nedokázali ještě ohrozit branku soupeře.

51:51

51:57
    Vyloučen Ondřej Martiník (Valašské Meziříčí) vyloučen na dvě minuty za faul vysokou holí.

52:57
    Valašské Meziříčí bude hrát ve třech! Vyloučen Tomáš Matějek (Valašské Meziříčí) na dvě minuty za podražení.

53:26
    Karviná využívá další přesilovou hru. Po přihrávce Martina Kasperlíka přidává třetí branku v utkání VLADIMÍR LUKA. Asistence: Martin Kasperlík, Zdeněk Deutsch.

54:40
    Vyloučeni Ladislav Opravil (Karviná) na dvě minuty za sekání a Michal Zakuťanský (Karviná) na dvě minuty za sekání.

55:48
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Valašské Meziříčí snižují v přesilové hře. Přesnou střelou z pravé části překonal Tomšu v bráně Karviné DANIEL MATUŠENKO. Asistence: Kamil Valentík.

56:40

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

59:20
    Hosté ještě v samém závěru snižují zásluhou ANTONÍNA SPRUŠILA. Asistence: Ondřej Martiník, David Varga.

60:00
    Konec zápasu. (17:41:03)

MCh

Branky a nahrávky: 3. Luka (Martin Kasperlík), 33. Luka (Deutsch), 42. Juhász (Haas), 47. Malík (Luka), 49. Haas (Hoďa), 54. Luka (Kasperlík, Deutsch) – 56. Matušenko (Valentík), 60. Sprušil (Martiník, Varga)

Rozhodčí: Zbyněk Kubičík – Tomáš Goňa, Zbyněk Novák