COMBIX Ústí n/L – Interobal Plzeň 1:7 (kon.) | F.A. Zole Č. Lípa – Boca Chotěboř 5:2 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
1:7 (1:4)
SK Indoss Plzeň
Sobota 29.11.2014, 11:30 • Sportcentrum Sluneta • 2. Futsal liga západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

Ústí nad Labem v hale Sluneta přivítá ještě vloni ligový celek – Indoss Plzeň.

Jedná se o souboj dvou celků z různých polovin tabulky. Ústí je až předposlední se ziskem šesti bodů po devíti kolech. To Plzeň je na tom úplně jinak, zatím se umisťuje na třetím místě se ziskem 21 bodů.

Ve svém posledním utkání Ústí podlehlo Mladé Boleslavi 2:6. Za Ústecké se do sítě trefili Betyár s Vaníčkem.

Futsalisté obou celků se rozcvičují na hrací ploše, zhruba za nějakých šest minut utkání začne.

1

3
    Plzeň začala náporem, ústecký brankář Bakiu si připsal už několik těžkých zákroků.

4
    Domácí Stach se dostal do brejku a pálil jen těsně vedle.

5
    Plzeňský Mižár se dostal sám před Bakia, ale neproměnil svou velkou šanci.

6
    Indoss Plzeň právě vstřelil branku!
    Plzeň se dostává do vedení, po přihrávce Kučery se prosadil zblízka FILINGER – 0:1.

6
    Ústí mohlo srovnat, zblízka ale trefil Tichý pouze boční síť.

7
    Ústí se snaží vyrovnat hru, nyní bojoval dobře domácí kapitán Krok.

8
    Diváků do Sluneta sportcentra mnoho nepřišlo, odhaduji to tak na několik desítek.

8
    Plzeň si připisuje snadnou branku. Po nedorozumění v obraně domácích zakončoval do prázdné branky MICHAL ŠTRAJT. Asistenci zaznamenal Ondřej Vitouš – 0:2.

9
    Po chybě obránce si Indoss Plzeň připisuje další branku. Tvíří tvář před gólmanem střelou k tyči uspěl dnes podruhé FILINGER. Asistence: Lukáš Böhm.

9
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Ústí dokázalo ihned zkorigovat stav. Prosadil se ČERNOHORSKÝ. Asistence: Drničenko.

10
    Bakiu nyní vychytal hostujícího Vitouše v dobré šanci, plzeňský hráč trefil rameno domácího gólmana.

10
    Bakiu si připsal další zákrok. Ústecký gólman má dnes hodně práce.

11
    Ústí kombinuje a snaží se hosty něčím překvapit.

11
    Filinger trefil tyč!

12
    Tempo hry se trochu snížilo, Plzeň povolila a Ústí se snaží napadat hostující rozehrávku.

13
    Pěkná střela ústeckého Černohorského, plzeńský gólman podstoupil těžký zákrok!

14
    Ústečtí se postupem času zlepšují, už to není tak jednostranná záležitost Plzně jako na startu utkání.

15
    Velká šance domácích, ústecký útočník nesupěl v nájezdu na gólmana Plzně!

16
    Další pohledná akce Ústeckých, v posledních minutách hrají domácí velmi dobře.

17
    Ústí je na míči a kombinuje, na další branky zatím čekáme.

18
    Plzeňský útok nyní skončil v autu, rozehrávat bude Ústí.

19
    Hostující Šebek byl nyní upozorněn sudím za svůj faul, příště to prý bude mít za kartu.

20
    ONDŘEJ VITOUŠ nasadil ústeckému brankáři jesle a Plzeň vede o tři góly – 1:4.

V utkání je poznat, kdo je favoritem, a tím je rozhodně Plzeň, která vede po prvním poločase 4:1. Ústí nestíhalo na začátku utkání, pak hru srovnalo, ale v posledních vtěřinách zase inkasovalo.

21

21
    Štrajtovu jedovatou ránu Bakiu vyrazil!

22
    Nyní oba celky trápí řada nepřesností a míč končí v zámezí.

23
    Nyní se hraje nahoru dolů, Ústí zahrávalo roh, předtím mělo střelu vedle.

24
    Plzeň zahrávala standardní situaci, ale nepřesně.

25
    Úvod druhého poločasu zatím nepřináší příliš kvalitní futsal. Je to spíš o bojovnosti a nepřesnosti obou celků.

26
    Pěkná kombinace Plzně neskončila zakončením, hosté ještě reklamovali faul, ale podle sudího k němu nedošlo.

27
    Ústecký gólman Bakiu si připsal další zákrok.

28
    Plzeň hraje na útočné polovině, ale chybí koncovka.

29
    Ústecký roh skončil střelou vedle.

30
    Každopádně ústecká obrana působí už lepším dojmem než v první půli, ale v útoku to na zvrat v utkání už nevypadá.

31
    Ústí si hezky zakombinovalo a vše skončilo střelou Stacha.

32
    Ústecký přímý kop odrazila Plzeň na roh.

33
    Faul na domácího kapitána Kroka, Ústí zůstane u míče.

34
    Filingera v přímočaré akci vychytal Bakiu.

35
    Ústí se dopustilo ve druhé půli již pátého faulu, takže další faul Ústeckých bude potrestán penaltou proti domácímu týmu.

35
    Plzeňský Kučera pálil mimo.

36
    A za šestý faul Combixu tu máme penaltu proti domácím.

36
    MICHAL ŠTRAJT proměil penaltu střelou do protipohybu gólmana – 1:5.

36
    Combix Ústí si vzal time-out.

36
    Ústí po time-outu zkouší hru bez brankáře.

37
    Do odkryté klece se trefuje ONDŘEJ VITOUŠ. Asistence: Jan Šebek.

37
    Böhma vychytal Bakiu, pak z protiakce pálili domácí mimo tyče.

38
    Plzeň hraje zezadu a čeká na chyby Combixu.

39
    Po fatální chybě Tichého šla Plzeň ve dvou na gólmana a nemýlila se. Prosadil se FILIP SOUKUP. Asistence: Michal Štajt.

39
    Za faul na Kučeru kopala Plzeň penaltu, ale neproměnila. Ještě před penaltou šel do branky místo Bakia Landrgott, který už zápas dochytá.

40
    Další penalta, Kučera ale otřel míč o tyč.

40
    Zápas se dohrává v exhibičním duchu, Plzeň dnes na hřišti kralovala.

Utkání jednoznačným způsobem ovládla Plzeň, která byla lepší ve všech směrech a zaslouženě vítězí 7:1. A to ještě neproměnila v závěru dvě penalty. (12:55:27)

Martin Pešout

Branky: 9. Černohorský (Drničenko) – 6. Filinger (Kučera), 8. Štrajt (Vitouš), 9. Filinger (Böhm), 20. Vitouš, 36. Štrajt (pen.), 37. Vitouš (Šebek), 39. Soukup (Štajt)

Gold Combix Ústí nad Labem: Bakiu (Marek) – Krok (C), Tichý, Černohorský, Paseka, Drničenko, Bičák, Stach, Vaníček.
    SK Indoss Plzeň: Landrgott (Diviš) – Filinger, Vitouš (C), Koc, Šebek, Kučera, Böhm, Soukup, Mižár, Štrajt.