Burnley – Newcastle 1:1 (kon.) | Leicester – Liverpool 1:3 (kon.) | Manchester Utd. – Stoke 2:1 (kon.)
Swansea – Queens Park 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Brom – West Ham 1:2 (kon.)
Leicester City
1:3 (1:1)
Liverpool FC
Úterý 02.12.2014, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League

To je z mé strany již vše. Děkuji za pozornost a u dalších onlajnů z Premier League se těším na počtenou! (22:51:14)

Liverpool vítězí v Leicesteru 1:3 a připisuje si druhé vítězství v řadě. Naopak Foxes nevyhráli už devátý zápas a za toto období získali jen dva body. Reds o svém triumfu rozhodli ve druhé půli. V 54. minutě je nejprve poslal do vedení 1:2 Steven Gerrard a v 83. minutě přidal pojistku Jordan Henderson. V té chvíli už domácí hráli bez vyloučeného Morgana, který se pakoval ze hřiště krátce po hodině hry. Lišky se sice nevzdávaly ani v deseti, ovšem střelecky se ve druhé půli prosadit nedokázaly.

90+6

90+6
    Asi poslední šance domácích! Z pravé strany centroval Albrighton a do vzduchu se zavěsil Ulloa. Mignolet jeho hlavičku lapil.

90+5
    Ještě taktické střídání, které si připravil hostující manažer Rodgers. Dejan Lovren nahrazuje Raheema Sterlinga.

90+3
    Ulloa sklepával pod sebe na Mahreze, který byl zastaven na hranici šestnáctky.

90+2
    Sterling se pokusil poslat do úniku Lamberta, ale míč až k hostujícímu hrotovému útočníkovi neprošel.

90+1
    Hosté se ubránili.

90+1
    Rozhodčí Mason nastaví šest minut! Domácí mají k dispozici rohový kop.

90
    Už se znovu hraje, Škrtel se vzpamatoval a bude pokračovat.

89
    Dělovka Jamese trefila do hlavy Martina Škrtela a míč slovenského obránce Reds doslova knockoutoval. Otřesený Škrtel leží na trávníku a už k němu pospíchá lékařský tým.

88
    Mahrez se ve vápně hezky uvolnil, ale asi prováhal ideální čas ke střele a dal hostům šanci jeho pokus zablokovat.

85
    Domácí se ještě snaží a nevzdávají se. Dvougólové manko už ale bude pro oslabený Leicester asi příliš.
    Jordan HENDERSON - 1:3

83
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Myslím, že je rozhodnuto! Rychlý protiútok Liverpoolu vyvrcholil přihrávkou na Sterlinga, kterou ve skluzu zablokoval jeden z domácích zadáků tak nešťastně, že míč srazil přímo na Schmeichela, který ho neudržel v rukavicích. Volný míč doběhl Sterling a patičkou ho elegantně poslal před odkrytou bránu, kde JORDAN HENDERSON už nemohl neskórovat.

83
    Z Hendersonova rohu vzešlo nepřesné zakončení Škrtela.

82
    Nyní zase nebezpečný protiútok Liverpoolu. Lambertovi však na poslední chvíli skočil pod nohy jeden z obránců a k zakončení se pak neprosadil ani Sterling. Je z toho roh.

81
    Klidně mohlo být srovnáno! Centr z pravé strany propustil Johnson na Mahreze, který tím byl ale zřejmě překvapen, míč si předkopl moc daleko a dal šanci Mignoletovi, aby ho sebral.

Martin Augustin

Branky: 21. Mignolet (vla.) – 26. Lallana, 54. Gerrard, 83. Henderson (Sterling)

Karty:   75. Schlupp (LEC) – 38. Lallana (LIV), 65. Gerrard (LIV)   63. Morgan (LEC)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:3.
    Leicester City: Schmeichel – De Laet, Morgan (C), Wasilewski, Konchesky (80. Albrighton) – Mahrez, James, Cambiasso, Schlupp – Ulloa, Vardy.
    Náhradníci: Hamer – Drinkwater, King, Albrighton, Moore, Knockaert, Wood.

Liverpool FC: Mignolet – Manquillo (46. A. Moreno), K. Touré, Škrtel, Johnson – Henderson, Gerrard (C), Lucas Leiva – Sterling (90+5. Lovren), Lambert, Lallana (70. Allen).
    Náhradníci: Jones – Lovren, Coutinho, A. Moreno, Can, Allen, Marković.

Rozhodčí: L. Mason – S. Bennett, A. Halliday