Lyon – Remeš 2:1 (kon.)
Olympique Lyon
2:1 (1:1)
Stade de Reims
Čtvrtek 04.12.2014, 21:00 • Stade de Gerland, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats
    Alexandre Lacazette vystřelil Lyonu výhru v první minutě minutě nastavení. Vítězství domácích 2:1 nad Reims je však naprosto zasloužené.

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (22:51:14)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nemá vítěze, protože Lyon remizoval s Reims 1:1. Do vedení šel domácí celek, když se hlavou prosadil Tolisso. Jenže poté hosté zabrali a zásluhou Moukandja vyrovnali. V prvním poločase už další branka nepadla. Ve druhém poločase to vypadalo, že se diváci branky nedočkají, ale v nastaveném čase se se štěstím prosadil Alexandre Lacazette, který rozhodl o vítězství Lyonu.

90+5

90+4
    Domácí míč do vápna pochopitelně neposlali a drží ho u rohového praporku.

90+3
    Rohový kop pro Lyon, který už nikam samozřejmě nepospíchá.
    Alexandre LACAZETTE - 2:1

90+1
    Lyon právě vstřelil branku!
    Tak nakonec zřejmě získá všechny body Lyon, který se dostává do vedení 2:1! Po kombinační akci se k míči na pravé straně dostal ALEXANDRE LACAZETTE, který zřejmě centroval, ale trefil to tak dokonale, že zřejmě s příspěním teče si brankář Placide srazil míč za svá záda. Velká smůla pro celek Reims.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Lyon se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.

88
    Po centru zakončoval z malého vápna N´Gog, ale byl v těžké pozici a branku trefit nedokázal.

86
    Domácí se snaží duel rozhodnout, ale zatím se jim to nedaří a celek Reims kráčí za cenným bodem.

85
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Odaïr Fortes, přichází Grégory Bourillon.

84
    Ani čtvrtý roh Lyonu nic nepřinesl, protože vše skončili útočným faulem na Placideho.