Évian TG – Lyon 2:3 (kon.) | Lens – Lille 1:1 (kon.) | Remeš – Guingamp 2:3 (kon.)

Žluté karty: (18:50:11)

Druhý poločas byl rozhodně zajímavější než ten první. Viděli jsme celkem pět branek a tři z nich padly ve druhé části. Ačkoliv se hosté na začátku druhé části dočkali vedení, tak v 68. minutě dokázal srovnat Iniangue. Domácí byli lepším týmem, jenže pak přišla jedná útočná akce Guingampu a o vítězství hostů rozhodl v 79. minutě Beavue

90+2

90+2
    Jenže se hraje daleko od branky hostů. Kulatý nesmysl je na útočné polovině Guingampu a pravděpodobně se již nic zajímavého nestane.

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    A daří se to vedoucímu týmu opravdu skvěle, protože Reims nedokázal zatím vytěžit míč pod svou kontrolu.

88
    Hosté dostali míč na útočnou polovinu a vytěžili roh. Místo centru ale Guingamp drží balón u rohového praporku a šetří tak cenný čas.

86
    Střelou z dálky se prezentoval Charbonnier, který určitě patří mezi nejaktivnější hráče, ale rána mu nesedla a Lössl nemusel zasahovat.

85
    Žlutou kartu dostává Leveque.

85
    Guingamp má ještě síly a dokáže napadat rozehrávku Reimsu. Ten má tak o to těžší pozici v honbě za vyrovnáním.

83
    Momentálně to má prohrávající celek velmi těžké. Snaží se prosadit, ale na útočné polovině se mu vůbec nedaří.

81
    Hosté střídají. Ze hřiště odstupuje Mandanne. Místo něj si zahraje Kerbrat.

80
    A mohlo být pro Reims ještě hůř, protože z dálky napřáhl Mathis, který svou ranou orazítkoval horní konstrukci!
    Claudio BEAUVUE - 2:3

79
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Snaha domácích byla paradoxně potrestána tim nejhorším možným způsobem. CLAUDIO BEAVUE si od postranní čáry naběhl do lepší střelecké pozice a ranou přes obránce usměrnil míč přízemním projektilem do pravého dolního rohu branky.

78
    Střídání na straně Reimsu. Hřiště opouští Ngog, kterého nahradí Courtet.

77
    Domácí jsou opět u míče a kombinují s ním na obranné polovině soupeře. Na nějakou vážnější skulinku nicméně nenarazili.

75
    Následná standardní situace hostů nícméně nic zajímavého nepřinesla. Giresse totiž odcentroval balón přímo do místk, kde číhal Placide.