Motor ČB – Most 5:1 (kon.) | Jihlava – Šumperk 7:3 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 3:4 (kon.) | Havířov – Benátky n/J 5:0 (kon.) | Prostějov – Kadaň 4:3 (2:1 po s.n.)
Kladno – Litoměřice 2:4 (kon.)
AZ Havířov
5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 10.12.2014, 18:00 • K&K PENU Aréna, Havířov • 1. liga (ČR)

59:28
    Hostující Psota se dostal před Danečka, ale ani nadvakrát jej nepřekonal.

56:30
    Hosté byli velice blízko čestnému úspěchu, ale nebylo jim přáno. Psota ze vzduchu sklepl puk, ale ten jen prosvištěl kolem poloodkryté branky.

54:31
    Havířov právě vstřelil branku!
    Ťukes domácích hráčů přinesl pátou branku. Loskot se Šlahařem si dvakrát vyměnili puk brankovišti a MAREK LOSKOT poslal puk pod Vaněčkovým betonem do sítě. Asistence Jakub Šlahař a Petr Šenkeřík.

52:49
    Tomi (AZ) 2 minuty za sekání.

52:25
    Miškovský (BEN) 2 minuty za podražení a Špaček (BEN) 2 minuty za nedovolené bránění.

51:04
    Loskot (AZ) 2 minuty za nedovolené bránění.

50:50
    Jonák se dostal k puku na brankovišti, z otočky vypálil ale puk šel po odrazu od klubka hráčů těsně mimo tyče havířovské branky.

50:16
    DAVID KLIMŠA vystřelil z nulového úhlu, ale puk k překvapení všech skončil v brance. Asistence: Michal Sztefek.

Dnešní utkání sleduje 1686 diváků.

45:51
    Pálek nahazoval od modré, Kica se dostal k dorážce, ale famózní zákrok Danečka mu zkazil radost. Hosté stále prohrávají 3:0.

44:10
    Špaček pálil z výborné pozice, těsně minul branku Havířova.

42:10
    Daneček zpoza vlastní branky rozehrál přímo na hůl Kicy, ten nabídl puk před prázdnou bránu Dlouhému, ale domácí obránci hostujícího útočníka zablokovali.

41:10
    Sztefek byl při svém průniku faulován – Ulrych (BEN) 2 minuty za hákování.

41:10
    Sztefek se proháčkoval až před Vaněčka, ale ten jeho šanci zhatil.

40:23
    Fořt zatáhl puk do třetiny, našel kousek za modrou najetého MARTINA MATĚJÍČKA, jehož bomba skončila v pravém horním rohu Vaněčkovy branky. Asistence: Tomáš Fořt.

38:59
    Loskot (AZ) a Jandejsek (BEN) oba 2+2 minuty za hrubost.

38:59
    Další bitka: Jandejsek vyzval k boxerskému souboji Loskota, ten se nejprve zdráhal, ale nakonec z toho byla vyrovnaná bitva, oba hráči skončili na ledě.

36:54
    Chmielewski (AZ) a Havlín (BEN) oba na 2+2 minuty za hrubost.

36:54
    Chmielewski s Havlínem se do sebe pustili, rukavice jsou shozeny a vidíme krásný boxerský souboj. Ten nakonec končí nerozhodně.

33:20
    Víšek trefil horní tyč branky Havířova!

32:32
    Sztefek (AZ) 2 minuty za podražení.

32:19
    Pechanec ujížděl obránci Benátek a tak Plutnar (BEN) hákoval, za což obdržel 2 minuty.

31:36
    Víšek tečoval do tyče Danečkovy branky!

31:26
    Šenkeřík (AZ) 2 minuty za krosček.

29:06
    Havlín (BEN) 2 minuty za nedovolené bránění.

29:06
    Pechanec se Stefkem kombinovali v útočném pásmu, druhý jmenovaný se dostal k zakončení, Vaněček se štěstím puk vytěsnil.

28:00
    Tomi dlouhou přihrávkou našel Hlinku, ten se dostal sám před Vaněčka, ale brankář hostí si na jeho střelu počkal a puk vyrazil.

23:49
    Plodek nebezpečně tečoval Plutnarovo nahození, těsně vedle.

23:35
    Bahounek (AZ) 2 minuty za vysokou hůl.

16:59
    Nádherná akce domácích – Šenkeřík nahazoval na branku, Jakúbek puk poslal na úplně volného JAKUBA ŠLAHAŘE, který neměl problém poslat puk do odkryté branky. Asistence: Martin Jakúbek a Petr Šenkeřík.

15:15
    Hlinka vyhrál buly, Chmielewski posunul puk na modrou, kde byl připraven PETR ŠENKEŘÍK, jehož rána skončila v levém horním růžku Vaněčkovy branky. Asistence: Aron Chmielewski a Michal Hlinka.

14:59
    Hosté vytvořili závar před Danečkem, ten nakonec z nepřehledné situace vyšel vítězně, puk ležel někde pod jeho chrániči.

12:05
    Teď měly Benátky štěstí Hlinka vypálil od modré, Chmielewski dorážel Vaněčkem vyražený puk, pak ještě dorážel Tomi, ale to už bylo vysokou holí.

06:17
    Další gólovka AZetu, hned po buly se k puku dostal Klimša, ale měl to na dlouhou hůl a tak jen těsně minul odkrytou branku.

06:02
    Obrovská šance domácích – Klimša šikovnou zadovkou uvolnil Sztefka, ten jel sám na Vaněčka, ale brankář Benátek jeho pokus o blafák zhatil.

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 16. Šenkeřík (Chmielewski, Hlinka), 17. Šlahař (Jakúbek, Šenkeřík), 41. Matějíček (Fořt), 51. Klimša (Sztefek), 55. Loskot (Šlahař, Šenkeřík)

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Matějíček, Foltýn, Lenďák, Šenkeřík, Pastor, Ostrčil, Bahounek – Jiránek, Loskot, Fořt – Tomi, Hlinka, Chmielewski – Sztefek, Pechanec, Klimša – Jakúbek, Šlahař, Maruna
    HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Jelínek) – Havlín, Plutnar, Pabiška, Pálek, Ulrych, Jandejsek, Říha – Jonák, Skořepa, Miškovský – Víšek, Plodek, Hrníčko – Kica, Mikyska, Dlouhý – Psota, Špaček, Skalický

Rozhodčí: Kopeček – Guth, Rittich