Španělsko – Rumunsko 20:22 (kon.) | Polsko – Norsko 24:26 (kon.) | Maďarsko – Dánsko 20:23 (kon.)
Polsko
24:26 (15:11)
Norsko
Pondělí 15.12.2014, 18:15 • Fonix Hall Debrecen • Mistrovství Evropy žen

Je tu záver stretnutia medzi Poľsko a Nórskom. Poľkám sa darilo hlavne v prvom polčase, ktorý vyhrali o 4 góly. Lenže v prvom polčase sa zranila Kudlaczová, ktorú nahradila veľmi dobre Drábiková. Lenže po zmene strán sa Nórsku podarilo vyrovnať hlavne vďaka Nore Mörkovej, ktorá 11 gólmi sa pričinila hlavnou mierou o výhru svojej krajiny. Nórsko sa tak stali prvým istým semifinalistom šampionátu. (19:49:42)

60
    Konec zápasu. (24:26)

60
    Byyzdrovej sa podarilo znížiť v závere zápasu, ale na výhre Nórska to už asi nič nezmení. (24:26)

58
    Oddychový čas trénera Nórska. (23:26)

57
    Byzdraová na sedmičke nahradila Wojtasovú a je úspešná. (23:26)

56
    Ďalší gól Nórska padá z ruky Lokeovej. (22:26)

55
    Kristiansenová zvýšila vedenie Nórska. Opäť je to o tri góly. (22:25)

55
    Kim Rasmussen je potrestaný žltou kartou. (22:24)

54
    Niedzwiedzová dokázala znížiť. (22:24)

53
    Nórky zakončovali. Nedali gól, ale získali loptu. Čas hrá pre ne. (21:24)

53
    Wojtasová nepremieňa štvrtú sedmičku v zápase, ktorú hádzala. Má 3/4 z 7m. (21:24)

52
    Alstadová fauluje Drábikovú a Poľsko má presilovku dve minúty. (21:24)

52
    Oftedálová však zvýšila znovu vedenie Nórska a tri góly. (21:24)

51
    Po zisku lopty sa dostala do brejku Grzyvbová a nedal S. M. Solbergovej šancu. (21:23)