Hellas Verona – Chievo 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Palermo 3:3 (kon.) | Fiorentina – Empoli 1:1 (kon.)
Sampdoria – Udinese 2:2 (kon.) | Turín – Janov 2:1 (kon.) | Inter – Lazio 2:2 (kon.)
Inter Milán
2:2 (0:2)
S. S. Lazio
Neděle 21.12.2014, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A
    Rodrigo PALACIO - 2:2

80
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! V osmdesáté minutě Nerazzurri smazávají dvoubrankový náskok Lazia! Kovačić výborně zahrál standardku za obranu na D'Ambrosia, který ještě posunul prsy balon na RODRIGA PALACIA, a ten rozjásal tribuny více než osmdesátitisícového svatostánku!
    Mateo KOVAČIĆ - 1:2

66
    Tohle bude ještě zajímavé! Inter totiž v 66. minutě snižuje, a to navíc tak, že parádně! MATEO KOVAČIČ se opřel po rohu do odraženého balonu a z voleje nádhernou ranou nedal Marchettimu šanci!
    Felipe ANDERSON - 0:2

37
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Inter sice tlačil, jenže Lazio se dostalo do rychlého protiútoku a přidává druhý gó! A byl to opět FELIPE ANDERSON! Tentokrát převzal balon na půlící čáře, obehrál dva domácí obránce a nakonec střelou na přední tyč, jež navíc prošla D'Ambrosiovi mezi nohy, navýšil vedení svého týmu!
    Felipe ANDERSON - 0:1

2
    Tak to je snový start Lazia do utkání! Radu našel ve vápně FELIPEHO ANDERSONA, který si zpracoval balon a ostrou ranou propálil Handanoviče!
    Branky: 66. Kovačić, 80. Palacio (D'Ambrosio) – 2. Anderson (Radu), 37. Anderson (Klose)

Karty:   50. D'Ambrosio (INM) – 18. Anderson (LAZ), 30. Lulić (LAZ), 32. Klose (LAZ)

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio (90+1. Campagnaro), Ranocchia, Jesus, Nagatomo – Guarín (76. Bonazzoli), Kuzmanović, Kovačić – Palacio, Icardi, Dodô (45. Medel).
    Náhradníci: Carrizo, Berni – Andreolli, Vidić, Campagnaro, Obi, Medel, Mbaye, Krhin, Hernanes, Bonazzoli.

S. S. Lazio: Marchetti – Basta, de Vrij, Cana, Radu – Parolo, Ledesma (82. González), Mauri – Anderson, Klose (56. Djordjević), Lulić (64. Onazi).
    Náhradníci: Berisha, Strakosha – Djordjević, Konko, Keita, González, Onazi, Cataldi, Cavanda, Novaretti.

Rozhodčí: Tagliavento – Passeri, Barbirati – Cariolato