Opava – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 3:2 (po pr.)
SHK Drtiči Hodonín
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
HK Nový Jičín
Pondělí 22.12.2014, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ

61:19
    Drtiči právě vstřelili branku!
    PETR PEŠ si převzal kotouč za Ilášovou brankou a když nevěděl komu přihrát tak si vybruslil a rozhodl se pro zakončení, které skončilo až za zády Iláše.

59:27
    Oddechový čas pro hosty.

54:25
    Tomi našel mezi kruhy osamoceného Kučeru, ten ale netrefil branku.

52:54
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Nový Jičín dokázal využít přesilovou hru a po kombinaci před Kotvanem srovnává stav utkání. Střelou od modré se dokázal prosadit LUKÁŠ VNENK. Asistence: Tomáš Mráz.

51:59
    Vyloučen Vít Mika (HOD) na dvě minuty za vysokou hůl.

48:28
    Vyloučen Jakub Tomi (HOD) na dvě minuty za zdržování hry.

39:27
    Kučera objel branku a snažil se puk zasunout k tyči, ale Iláš mu to parádním zákrokem nedovolil.

35:18
    Sajdla před brankou fauloval Michal Žák (NJI) a je za to vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:47
    A je tu další vyloučení. Za držení hole si odpyká dvouminutový trest Zdeněk Kučera (HOD).

27:50
    Vyloučen Michal Žák (NJI) na dvě minuty za sekání. Hodonín bude hrát 4 na 3.

27:34
    Vyloučen Petr Peš (HOD) na dvě minuty za hákování.

26:08
    Vyloučen David Mikšan (NJI) na dvě minuty za nedovolené bránění.

24:09
    Michal Zezula jen tak plácnul do puku, který směřoval k Ilášovi před kterým ho tečoval MATĚJ CHARVÁT a dává tak svůj druhý gól v utkání. Asistence: Michal Zezula.

22:06
    Kuba vystřelil od modré čáry. Iláš puk vyrazil jen před sebe a na brankovišti se nejlépe zorientoval MATĚJ CHARVÁT, který tak srovnává stav utkání. Asistence: Michal Kuba, Jiří Zapletal

20:15
    Nový Jičín hned v úvodu druhé třetiny mohl navýšit skóre. Hanák tečoval puk mezi Kotvanovi betony a ten kotouč zastavil až na brankové čáře.

18:27
    Vyloučen Martin dufek (HOD) na dvě minuty za vysokou hůl.

17:40
    Charvát důrazně u mantinelu dohrál Gebauera, který odbruslil na střídačku.

15:25
    Zahradníček se jako první dostal mezi kruhy k odraženému puku a jen o kousek minul domácí branku.

12:05
    A máme tu první vyloučení. Za držení protihráče si odpyká dvouminutový trest Robin Gebauer (NJI).

04:40
    Drtiči mohli srovnat skóre, kdyby Kučera dokázal zužitkovat Sajdlovu přihrávku.

03:55
    A máme tu první branku utkání. Hráči Nového Jičína si pár krát přihráli a na konci těchto přihrávek byl před brankou DOMINIK NOVOTNÝ, který poprvé v utkání překonal Kotvana. Asistence: Jakub Lehečka, Gebauer R.

Adam Krátký

Branky a nahrávky: 23. Charvát (Kuba, Zapletal), 25. Charvát (Zezula), 62. Peš – 4. Novotný (Lehečka, Gebauer), 53. Vnenk (Mráz)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Rozum) – Dufek, Pokorný (C), Škápik, Zapletal, Vanek, Sedlák, Polesný – Kučera, Zezula, Tomi, Smetana, Peš (A), Kuba, Sajdl, Jurásek (A), Vrba, Charvát, Mika
    Trenér:Lubomír Oslizlo

HK Nový Jičín: Iláš (Šrámek) – Žák, Hruška, Vašut (C), Zahradníček, Vnenk (A), Cabák – Gebauer, Mráz, Kabeláč, Lehečka, Mikšan, Kovařčík, Ižácký, Hanák, Novotný, Uhlár
    Trenér:Aleš Flašar

Rozhodčí: Held – Linhart, Maťašovský