HC Motor České Budějovice
5:8 (2:3, 3:4, 0:1)
HC Plzeň 1929
Pondělí 22.12.2014, 14:00 • Budvar aréna • Žákovská liga - starší žáci

Hosté ze západu Čech vyhráli utkání o první místo, kdy v přestřelce porazili domácí České Budějovice 8:5. Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (15:57:31)

60:00

58:36
    Pechr zahrozil v oslabení bez účinku.

56:48
    Puk byl od jednoho z obránců Plzně vyhozen z obranného pásma mimo kluziště, ale s tečí jednoho z útočníku Motoru.

55:53
    Mužík (PLZ) vyloučen na dvě minuty za napadení.

54:53
    Welser v šanci nastřelil pravé rameno Kůse.

53:43
    Útočník Čížek nahodil kotouč do Kůsovy náruče. Buly v obranném pásmu Plzně.

52:08
    Plzeň právě vstřelila branku!
    FILIP KOLÁŘ šikovně poslal puk do pravého horního rohu Vackovy klece. Bez asistence.

50:44
    Následně se píská icing na druhé straně. Vhazování po levici Kůse.

49:24
    Fríd vybojoval touš pro svůj tým, následné nahození od Tomana bylo za červenou čárou. Icing.

47:59
    Jihočechům se nedaří ussadit v pásmu, zatím to na nápor nevypadá.

46:33
    Vyhození puku od jednoho z obránců Plzně bylo tečováno, takže se vyloučení nesignalizuje.

45:47
    Čížek neudržel své nohy ve středním pásmu a píská se ofsajd.

44:37
    Balín se prokličkoval ke střele, kterou Vacek slovil v lapačce.

43:07
    Čížek ztratil puk ve středním pásmu a nabídl hostům rozjet akci.

40:57
    Budějovice pokračují v přesilovce, Šťastnému přeskočil puk hokejku.

40:01

Máme za sebou další přestřelku. Stav po druhé třetině je 5:7, začínat se bude za pouhých pět minut.

40:00

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 6. Toman, 20. Welser, 23. Toman (Bernat), 30. Hrubec (Bernat), 40. Hrubec (Toman) – 10. Přikryl (Reisnecker), 12. Staněk, 15. Přikryl, 21. Lang, 22. Mužík, 24. Balín, 37. Přikryl (Lang), 53. Kolář

HC Motor České Budějovice: Grgurič (Vacek) – Janoušek, Dekret, Voráček, Procházka, Dvořák – Šťastný, Bernat, Toman, Hrubec, Čížek, Welser, Šuhaj, Fríd, Grossmann, Bartoš
    HC Plzeň 1929: Bruk (Kůs) – Hosnedl, Balín, Houdek, Jarošík, Kolář, Kovařík, Lang, Loffler, Matějček, Mužík, Pechr, Přikryl, Reisnecker, Staněk, Šeba.

Rozhodčí: Jirovský – Brůha, Šesták