Waregem – Charleroi 1:3 (kon.) | Kortrijk – Gent 2:3 (kon.) | Mechelen – Mouscron 1:0 (kon.)
Lierse – Club Bruggy 0:6 (kon.) | Anderlecht – Westerlo 4:0 (kon.)
YR KV Mechelen
1:0 (0:0)
Royal Excel Mouscron
Pátek 26.12.2014, 14:30 • Argos Oil Stadion Achter de Kazerne v Mechelenu (Malines) • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:24:27)

Už se nic nestane, domácí dnes vybojovali velmi cenné vítězství, byť tím nejtěsnějším rozdílem. Mechelen tak na svatého Štěpána slaví vítězství poprvé po dvou měsících! Hosté dnes byli horší a celkem zaslouženě tak z Mechelenu odjíždějí s prázdnou.

90+4

90+4
    Akce Mouscronu končí odpískaným ofsajdem, míč pro domácí.

90+2
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Ibrahima Cisse, přichází Mats Rits.

90+1
    Odkop od branky Mechelenu, čas na vyrovnání se hostům povážlivě krátí.

90
    Defenziva Mechelenu odvrací pouze na další roh, který tentokrát hosté rozehrají z opačné strany.

89
    Další útočná akce hostů, kteří se nyní drží na polovině Mechelenu. A nakonec je z toho roh, který hosté rozehrají z levé strany.

88
    Hosté ještě zkouší vymyslet, ale ztrácí na pravé straně míč, domácí vhazují.

85
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Sébastien Pennacchio, přichází Roy Contout.

82
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Domácí se prosazují z rohového kopu, po centru Ivana Obradoviće skóruje SETH DE WHITE, který tak otevírá skóre zápasu.

81
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Glenn Claes, přichází Jens Naessens.

81
    Rohový kop Mechelenu, pátý roh rozehrají domácí z levé strany.

80
    Žlutou kartu dostává Kévin Boli (Royal Mouscron-Péruwelz).

80
    Akce hostů končí na polovině soupeře odpískaným ofsajdem.

78
    Čtvrtý rohový kop domácích, z pravé strany.

74
    Domácí znovu vhazují, hra postrádá patřičný náboj.

72
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, ve středu hřiště.

70
    Poslední dvacetiminutovka, stav stále bezbrankový, což je stav, který více vyhovuje hostům. Ti přežili již dvě gólové šance domácích, kteří dvakrát trefili pouze tyč.

67
    A právě střídající Cordaro nyní dostává pas od Claese, pálí na branku Mouscronu, ale přestřeluje.

64
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Sofiane Hanni, přichází Alessandro Cordaro.

63
    Lavička Mechelenu připravuje střídání, půjde vůbec o první změnu v zápase.

61
    Tentokrát zahrozili hosté, Vandendriessche vystoupal do vzduchu výše, než bránící Bateau, jeho hlavičku ale Biebauw v pohodě chytá.

60
    Žlutou kartu dostává Joachim Van Damme (YR KV Mechelen) za faul na Boliho.

59
    Celkem "drzý" průnik Hanniho, který prokličkoval mezi obránci Mouscronu, končí ale pádem na trávník, na němž záložník Mechelenu uklouzl.

58
    Druhá gólová šance zápasu, znovu jsou to domácí a znovu končí míč na brankové konstrukci! Tentokrát zahrávali domácí volný kop, Matthys parádně obstřelil zeď, ale míč pouze orazítkoval tyč.

56
    Ale vlastní vinou o míč přicházejí, hrají domácí.

55
    Hosté získávají míč na své polovině a rozehrávají, přesouvají se na polovinu Mechelenu.

53
    Mechelem si stále udržuje mírnou převahu, ale zformovaný obranný blok hostů nedovoluje domácím ohrozit Crose v brance Mouscronu.

52
    Tentokrát domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

Dnešní utkání sleduje 9 234 diváků.

50
    Zatím opatrný úvod druhého poločasu.

48
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:35.

Sudí Bocaut právě ukončil první poločas, v němž jsme branku nezaznamenali. Oba týmy si vytvořily nějaké střelecké příležitosti, z nichž tu největší si ve 27. minutě vypracoval domácí Van Damme, který ale trefil pouze tyč.

45+1

45
    Poslední minuta prvního poločasu, hosté faulují ve středu hřiště, domácí se dostávají na polovinu Mouscronu.

44
    Defenziva Mechelenu odvrací nebezpečí před svou brankou, domácí rozehrají.

43
    Hosté vybojovali volný kop, který rozehrají z pravé strany, na polovině soupeře..

41
    Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále bezbrankový.

39
    Na druhé straně se do zakončení dostává Badri, jehož hlavičku dokázal zblokovat obránce Bateau.

36
    Obránce Matthys má nyní dostatek času a prostoru na střelu, ale vše uspěchal, podle toho to také vypadá.

34
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.

32
    Žlutou kartu dostává Tedy Mézague (Royal Mouscron-Péruwelz).

30
    Je za námi první půl hodina hry, sledujeme poměrně vyrovnané utkání, byť před pár minutami mohli domácí skórovat.

27
    První gólová šance zápasu. De Witte centruje, Van Damme hlavičkuje, míč končí pouze na tyči branky Mouscronu!

26
    Hanni hledá Veselinoviće, ten pouze nakopl hostujícího obránce Delacourta.

25
    Hosté vhazují z pravé strany, ve středu hřiště, míč však téměř vzápětí získávají domácí.

22
    Hosté měli k dispozici tři rohové kopy v řadě, pokaždé z pravé strany, ale ani z jednoho se neprosadili.
    Pohled z hlediště

20
    Domácí obrana pouze odvrací na další roh, hosté rozehrají opět z pravé strany.

19
    Ten hosté rozehrají z pravé strany.

18
    Dingome centruje do vápna Mechelenu, kde se snaží odvrátit bránící De Witte, ale přesto se k míči dostal Diaby, Biebauw musí zasahovat a míč vytěsnit na roh.

17
    Míč v držení domácího týmu, který kombinuje na vlastní polovině.

16
    Hosté útočí, domácí se brání před vlastní šestnáctkou, ale je z toho pouze střela Badriho vysoko nad branku Mechelenu.

15
    Claes přihrává Hannimu, ten přenechává Veselinovićovi, jenž je ale v ofsajdu, sudí píská, míč pro Mouscron.

13
    Rohový kop rozehrál Veselinović, ale Delacourt odvrací, míč končí až na polovině Mechelenu.

12
    První rohový kop v utkání rozehrají domácí, a to z levé strany.

10
    Dingome získal míč a docela překvapivě vystřelil, Biebauw nemusel zasahovat, míč končí vedle branky.

9
    Útočná akce Mechelenu končí odpískaným ofsajdem, hosté rozehrávají.

7

6
    Hosté na polovině Mechelenu, Pennacchio pálí, ale Biebauw nemusel zasahovat, míč končí pouze vedle branky.

5
    Gólman Biebauw má míč ve svém držení a vykopává do branky.

3
    První akce domácích, Obradovič centruje před branku, kde se snaží najít Hanniho, který ale na míč nedosáhl.

1

V sektoru fanoušků hostí se tísní zhruba třicet nadšenců, kteří si dnes udělali výlet do Mechelenu na zápas svého týmu.
    Hráči obou týmů právě nastupují na hrací plochu

YR KV Mechelen: Biebauw – Matthys, Bateau, De Witte, Kosanović, Obradović – Van Damme, Hanni, I. Cisse – Veselinović, Claes
    Náhradníci: Faidherbe, Paulussen, Rits, Adesanya, Naessens, Biset, Cordaro

Royal Mouscron-Péruwelz: Cros – Boli, Delacourt, Mezague, Monteyne – Vandendriessche, Pennacchio, Dingome – Badri, Diaby, Langil
    Náhradníci: Adrien, Gano, Verstraete, Contout, Houze, Peyre

Rozhodčí: Bocaut – Plumes, Waroux.

Mouscron-Péruwelz
    Hosté si vedou o poznání lépe, než dnešní hostitel. V posledních sedmi zápasech slavili tři vítězství a zisk devíti bodů, tabulkou belgické ligy se tak Mouscron prodral na jedenácté místo, na svém kontě má o jeden bod více, než domácí Mechelen.

Mechelen se aktuálně nachází na třináctém místě se ziskem dvaadvaceti minut, ovšem s klidným, pětibodovým náskokem před prvním sestupujícím týmem, kterým je aktuálně Cercle Bruggy. Mechelen by již potřeboval bodovat za tři body, v posledních zápasech nasbíral pět remíz a tři porážky, naposledy se radoval z vítězství 24. 10., kdy vyhrál, ve velmi důležitém zápase, na hřišti posledního Lierse.

Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenadvacátého kola belgické Jupiler League, v němž domácí YR KV MECHELEN přivítá ROYAL MOUSCRON-PÉRUWELZ. Utkání se odehraje na Argos Oil Stadion Achter de Kazerne v Mechelenu (Malines) a provede jím trojice belgických rozhodčích, hlavní Alexandre Boucaut a asistenti Patrick Plumes a Cedric Waroux.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.