Getafe – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Valencia – Real Madrid 2:1 (kon.) | Espanyol – Eibar 1:2 (kon.)
Real Sociedad – Barcelona 1:0 (kon.)
Getafe CF
1:2 (1:1)
Rayo Vallecano
Neděle 04.01.2015, 12:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe (Madrid) • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:55:48)
    Vallecano dnes vítězí 2:1

Vallecano přerušuje sérii porážek a přeskakuje svého dnešního hostitele v tabulce Primera Division, naopak, pro Getafe je to po delší době ztráta všech bodů, což bude znamenat i propad ligovou tabulkou.

Je dobojováno. Ze tří bodů se radují hosté, kteří dnes zvládli lépe druhý poločas, v němž se jim podařilo skórovat. Domácí mělo několik šancí, ale ani z jedné nedokázali skórovat.

90+3

90+3
    Poslední vteřiny zápasu, hosté jsou velmi blízko vítězství, velmi cennému vítězství na hřišti konkurenta v tabulce!

90+2
    Útočným faulem končí snaha Getafe v pokutovém území Vallecana.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí Hernández se rozhodl nastavit tři minuty.

89
    Getafe se bude těžko vyrovnávat, musí-li se pouze bránit před vlastním vápnem.

88
    Hosté se posouvají blíže k pokutovému území Getafe.

87
    Žlutou kartu dostává Roberto Trashorras (Rayo Vallecano) za zdržování.

87
    Faul domácích u půlící čáry, hosté budou rozehrávat a spěchat pochopitelně nebudou.

86
    Odkop od branky Vallecana, které stále drží těsné vedení, nyní naopak útočí.

84
    Žlutou kartu dostává Emiliano Insúa (Rayo Vallecano).

84
    Insúa fauluje na své polovině, volný kop pro Getafe.

82
    Hraje se nyní převážně ve středu hřiště, po chybě Kakuty mohou domácí zaútočit, ale je z toho "pouze" autové vhazování.

80
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Manucho.

79
    Z hlediště se ozývá pískot, diváci nejsou spokojeni s hrou svého týmu.

77
    Znovu mají domácí roh, tentokrát z pravé strany. A znovu z toho nic nebude, nepřesností je na straně Getafe více, než dost.