64 3
Ivo Karlovič
2
7 6
Pondělí 05.01.2015, 20:31 • Center Court, Khalifa International Tennis and Squash Complex • ATP Dauhá - Qatar ExxonMobil Open (tvrdý povrch)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:13:39)

Statistiky

Esa: 7:27
    Dvojchyby: 3:0
    První podání: 64 % : 61 %
    Vyhrané fiftýny: 69:83
    Délka utkání: 1:32

Druhý set přinesl taktéž přehlídku tvrdých servisů, ale také jeden brejk, který rozhodl o osudu utkání. Servis ztratil český tenista a Ivo Karlovič už zápas dotáhl do zdárného konce.

Konec zápasu

3:6
    Hned ten první zakončil nechytatelným forhendem a raduje se z výhry 6:3 ve druhém setu.

15-40
    Karlovič má dva mečboly!

15-30
    Prohodit Karloviče je velmi těžké a Rosol se o tom právě přesvědčil. Volej Chorvata výměnu ukončil a ten už vede.

15-15
    Příliš dlouhý return, je srovnáno.

15-0
    Rosol bojuje, dokonale Karloviče rozběhal a počkal si na vhodný okamžik pro finální smeč.

3:5
    Druhý brejkbol už ale Karlovič využil, respektive Rosol mu jej naservíroval na zlatém podnosu po zcela špatně zahraném forhendu. Karlovič vede 5:3 a bude podávat.

15-40
    První brejkbol je pryč, Rosol vyhnal soupeře z kurtu a pak zahrál do volného prostoru.