Udinese – AS Řím 0:1 (kon.) | Chievo – Turín 0:0 (kon.) | Empoli – Hellas Verona 0:0 (kon.)
Janov – Atalanta BC 2:2 (kon.) | AC Milán – Sassuolo 1:2 (kon.) | Palermo – Cagliari 5:0 (kon.)
Parma – Fiorentina 1:0 (kon.) | Cesena – Neapol 1:4 (kon.) | Juventus – Inter 1:1 (kon.)

Červené karty: 0 – 1 (22:53:40)

Pokud byl první poločas bohatý na šance, tak ten druhý byl výrazně bohatší na karty. Hlavní arbitr rozda hned sedm žlutých a jednu červenou. Velkou část obdrželi hráči Interu. Avšak ti dočkali vyrovnání, když se v 64. minutě prosadil Icardi. Domácí se snažili opět strhnout vedení na svou stranu, ale paradoxně zahrozili hosté. Icardi mohl dovršit skvělou hru druhým gólem, ale v 82. minutě těsně netrefil branku.

90+3

90+3
    Domácí fotbalisté zůstávají na polovině soupeře. Kombinují s míčem na kopačkách, avšak moc času k zakončení jim již nezbývá.

90+2
    Tévez vypálil z malého vápna, nicméně jeho rána nebyla povedená. Byl z toho roh, jenže ani z něj si Juventus šanci nevypracoval.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

89
    Další výměnu na hřišti obstará Icardi. Nejlepšího hráče dnešního střetnutí nahradí M'Vila.

89
    Jedna z posledních šancí přišla pro Juventus z dalšího rohu. Pirlův přetažený centr ale nepřinesl žádné zajímavé zakončení.

88
    Závěr utkání je neuvěřitelné hektický. Na hřišti to vře a a na hráčích to je značně vidět. Především hráči Interu jsou, jak utržení ze řetězu.
    Kovačič za svůj ostrý skluz vidí červenou kartu.

87
    Naprosto nesmyslným skluzem poslal Kovačič k zemi Marchisia a zásluhou za to dostává rovnou červenou kartu. Tohle byl likvidační faul.

86
    Stará dáma touží po vítězství tak moc, že značně chybuje v zadních řadách. Inter toho může zneužít z rychlých protiútoků.

85
    Následuje výměna na straně Interu. Ze hřiště odstupuje Hernanes. Na posledních pár minut okusí trávník Osvaldo.

85
    A opět je hra přerušena kvůli kartě žluté barvy. Tu si tentokrát vysloužil hostující Medel.

84
    Buffon před malou chvíli vytasil skvělý zákrok, když zneškodnil prudkou ránu Icardiho, kterou vyrazil nad sebe. Icardi je v posledních minutách k nezastavení!

83
    Karetnímu trestu se nevyhne ani Bonucci, jenž od hlavního arbitra spatřil žlutou kartu.
    Velká šance hostů, kterou Icardi nezužitkoval.

82
    Velká šance Interu otočit vývoj utkání! Icardi zůstal ve velkém vápně sám a pokoušel se zužitkovat prudkou přihrávku. Ve skluzu sice míč trefil, ale nedokázal jej usměrnit mezi tři tyče.