Košice – Martin 1:3 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 2:3 (po pr.) | Poprad – Žilina 3:1 (kon.)
Nitra – Piešťany 6:2 (kon.) | Skalica – Zvolen 4:6 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Úterý 06.01.2015, 17:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

Skončil sa zápas medzi Banskou Bystricou a Trenčínom, v ktorom gólom v predĺžení dokázali uspieť hostia výsledkom 2:3.
    Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:18:13)

62:33
    Trenčín dal gól!
    Trenčín víťazí v stretnutí po peknom góle spomedzi kruhov, keď sa presadil MARTIN DUDÁŠ.

62:13
    Melichárek sa natlačil až pred bránu ale mieril mimo.

61:51
    Trenčín cíti šancu a berie si oddychový čas.

61:51
    Vylučuje sa na strane domácich – Kytnár dostáva dve minúty za podrazenie v útočnom pásme.

61:02
    Novajovského strela od modrej bola ešte tečovaná, ale Košarišťan si s ňou i napriek tomu dokázal poradiť.

60:33
    Domáci si držia útočné pásmo, hostia zatiaľ odolávajú.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po krátkej prestávke uvidíme päťminútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:26
    V závere tretej tretiny aktívnejší hostia, gólom ale ich šance zatiaľ nekončia.

58:10
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:40
    Po Bambúchovej nepresnej rozohrávke sa do šance dostal Dudáš, ktorý ale svoj tím do vedenia nedostáva.

56:10
    Stále je stav nerozhodný a na ľadovej ploche nič nenasvedčuje tomu, že by sa mohlo rozhodnúť ešte v riadnom hracom čase.

55:00
    Odrazený puk od mantinelu musel Košarišťan prikryť lapačkou.

53:35
    Bystrica hrá s piatimi hráčmi.

53:20
    Do konca početnej výhody hostí zostáva už iba pár sekúnd.

52:54
    V oslabení sa do šance dostával Kytnár, strelu ale obranca hostí tečoval až na ochrannú sieť.

52:46
    Domáci sa zásluhou Čížeka oslobodzujú a hostia po puk korčuľujú až za vlastnú bránu.

Radoslava Harvánková

Branky a nahrávky: 9. Bendík (Zigo), 33. Kafka (Handlovský, Kytnár) – 28. Lintner (Dudáš), 38. Nemec (Adersons, Lintner), 63. Dudáš

HC´ 05 Banská Bystrica: Košarišťan (Unice) – Hudec, Handzuš, Lunter M., Bambúch, Jaborník – Handlovský, Preisinger, Kafka, Čížek, Cuník – Kadura, Kytnár, White, Biro, Cohen – Bendík, Zigo, Lamper, Gachulinec, Peckham
    HK DUKLA Trenčín: Konrád (Nagy) – Melichárek, Nemec, Mikula, Andersons, Novajovský – Razingar, Hlinka, Šišovksý, Lintner, Habšuda – Filo, Stantien, Bezák, Hatala, Dudáš – Briestenský, Švec, Daniška, Pardavý, Zošiak

Rozhodčí: Kubuš, Konc D. – Junek, Šefčík

Diváci: 1 832