Košice – Martin 1:3 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 2:3 (po pr.) | Poprad – Žilina 3:1 (kon.)
Nitra – Piešťany 6:2 (kon.) | Skalica – Zvolen 4:6 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Úterý 06.01.2015, 17:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

62:33
    Trenčín dal gól!
    Trenčín víťazí v stretnutí po peknom góle spomedzi kruhov, keď sa presadil MARTIN DUDÁŠ.

61:51
    Trenčín cíti šancu a berie si oddychový čas.

61:51
    Vylučuje sa na strane domácich – Kytnár dostáva dve minúty za podrazenie v útočnom pásme.

51:35
    Domáci obranca Cohen dostáva takisto dve minúty za podrazenie.

49:54
    Vylúčenie hostí – za podrazenie dostáva dve minúty Dudáš.

37:05
    Presiolvú hru sa darí využiť aj hosťom, keď sa pred Košarišťanom dokázal presadiť VLADIMÍR NEMEC.
    Asistencie: Janis Andersons, Richard Lintner

32:34
    Banská Bystrica dala gól!
    Bystričania využívajú presilovú hru a opäť sa ujímajú vedenia. Cohenovu strelu od modrej čiary ešte dorážal Handlovský, ale úspešný bol až PETR KAFKA, keď puk zasiahol vo vzduchu a usmernil ho za Konrádov chrbát.
    Asistencie: Lukáš Handlovaský, Milan Kytnár

32:17
    Lintner dostáva dve minúty za zovretie puku.

27:26
    Hosťom sa darí vyrovnať. S príležitosťou Bezáka si ešte Košarišťan dokázal poradiť, ale pri strele RICHARDA LINTNERA už zasiahnuť nestihol.
    Asistencie: Martin Dudáš

19:35
    Následne sa však opäť vylučuje – Preisinger menší trest za podrazenie.

17:23
    Vylučuje sa aj na strane hostí – za podrazenie dostáva dve minúty Bezák.

11:17
    Prvé vylúčenie zápasu. Za seknutie dostáva dve minúty domáci obranca Peckham.

08:47
    Domáci sa dostávajú do vedenia! BRANISLAV BENDÍK najprv v rohu klziska vybojoval puk, následne sa pretlačil až pred Konráda a úspešne zakončil do odkrytej ľavej časti jeho brány.
    Asistencie: Tomáš Zigo

Radoslava Harvánková

Branky a nahrávky: 9. Bendík (Zigo), 33. Kafka (Handlovský, Kytnár) – 28. Lintner (Dudáš), 38. Nemec (Adersons, Lintner), 63. Dudáš

HC´ 05 Banská Bystrica: Košarišťan (Unice) – Hudec, Handzuš, Lunter M., Bambúch, Jaborník – Handlovský, Preisinger, Kafka, Čížek, Cuník – Kadura, Kytnár, White, Biro, Cohen – Bendík, Zigo, Lamper, Gachulinec, Peckham
    HK DUKLA Trenčín: Konrád (Nagy) – Melichárek, Nemec, Mikula, Andersons, Novajovský – Razingar, Hlinka, Šišovksý, Lintner, Habšuda – Filo, Stantien, Bezák, Hatala, Dudáš – Briestenský, Švec, Daniška, Pardavý, Zošiak

Rozhodčí: Kubuš, Konc D. – Junek, Šefčík

Diváci: 1 832