Šafářová – Williamsová 1:2 (kon.) | Pavlásek – Isner 0:2 (kon.)
Serena Williamsová
2
6 61 7
Čtvrtek 08.01.2015, 10:44Hopman Cup - dvouhra (krytý tvrdý povrch)

Tak to byl zápas se vším všudy, nakonec se šťastnou tečkou pro USA. Serena snadno vyhrála první set a v tom druhém vedla už 2:0, ovšem nakonec ho prohrála ve zkrácené hře. Ve třetím setu si za stavu 5:5 prohrála podání, ale ihned na to Lucce servis opět vzala a ve zkrácené hře využila svůj druhý mečbol. Za dvě hodiny a sedmatřicet minut získává Serena Williamsová svou desátou výhru ve vzájemném duelu a ještě udržela naději USA na postup do finále. Já Vás nyní srdečně zvu ke sledování mužského souboje mezi Adamem Pavláskem a Johnem Isnerem, který začne zhruba za 17 minut. (13:23:55)

Konec zápasu

6:7
    Těsný aut po forhendu Lucky, což potvrdilo i jestřábí oko a je tu konec, obrovská škoda!

6-7
    Přímý bod z podání, mečbol číslo dva pro Serenu!

6-6
    Následuje výměna stran, podávat bude Serena Williamsová.

6-6
    Nádhera! To rozhodně nebyla opatrná výměna. Obě tenistky hrály na maximální riziko a nakonec Lucka vítězí v této výměně po krásném forhendu podél lajny! Nádhera, opravdová nádhera!