Boston – New Jersey 3:0 (kon.) | Philadelphia – Washington 3:2 (po pr.) | Carolina – Buffalo 5:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 7:2 (kon.) | Nashville – Dallas 3:2 (po pr.) | Minnesota – Chicago 2:4 (kon.)
Colorado – Ottawa 5:2 (kon.) | Arizona – Winnipeg 4:1 (kon.) | Vancouver – Florida 1:3 (kon.)
Los Angeles – NY Rangers 3:4 (kon.)
Boston Bruins
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
New Jersey Devils
Pátek 09.01.2015, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Ode mě to bude všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc! (03:39:34)

Střely: 43:14 (18:3, 11:4, 14:7)

Utkání skončilo, Boston získal dva body za zasloužené vítězství. Do vedení se dostal v 19. minutě, kdy se prosadil Milan Lucic. Druhou branku přidal ve 29. minutě Carl Söderberg. A pojištění výhry přidal gólem do prázdné branky v poslední minutě svým druhým gólem v zápase Milan Lucic.

Niklas Svedberg tak vychytal své druhé čisté konto v NHL.

60:00
    Milan LUCIC - 3:0

59:48
    Bruins právě vstřelili branku!
    A je tu definitivní potvrzení dnešního vítězství Bostonu! Greeneovu střelu zblokoval Chris Kelly, který do přečíslení 2 na 1 vyslal Bergerona s MILANEM LUCICEM, který přidal třetí branku domácích a pojistil tak dvoubodový zisk! Asistence: Patrice Bergeron a Chris Kelly.

59:32
    Lucicovi se to taktéž nepovedlo.

59:10
    Bergeron bekhendem puk přes obránce neprocpal.

59:08
    Oddechový čas pro domácí.

59:08
    Ofsajd Ďáblů z New Jersey.

58:59
    Po Židlického přihrávce střílel před brankou Jágr s Eliášem, Svedberg ale udržel puk!

58:32
    Marchand vyhazoval směrem k prázdné brance, Merrill ale v pohodě dojel k puku.

58:21
    Cory Schneider pochopitelně zůstává na střídačce.

58:21
    Oddechový čas pro hosty.

58:21
    Bruins vyhodili na zakázané uvolnění, to je prostor pro oddechový čas.

58:10
    Cory Schneider míří na střídačku, Devils to zkouší v šesti!

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 19. Lucic (Krejčí, Krug), 29. Söderberg, 60. Lucic (Bergeron, Kelly)

Boston Bruins: Svedberg (Rask) – Chára, Hamilton, Seidenberg, McQuaid, Krug, Miller – Marchand, Krejčí, Pastrňák – Lucic, Bergeron, Paille – Kelly, Söderberg, Smith – Caron, Campbell, Cunningham
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Fraser, Židlický, Helgeson, Merrill – Henrique, Gomez, Jágr – Eliáš, Zajac, Cammalleri – Havlát, Zubrus, Ryder – Ruutu, Sestito, Tootoo

Rozhodčí: Kimmerly, Watson – Brisebois, Murphy

Diváci: 17565