Espanyol – Valencia 2:0 (kon.) | Levante – Malaga 3:2 (kon.)
Espanyol Barcelona
2:0 (0:0)
Valencia CF
Úterý 13.01.2015, 20:00 • Power8 Stadium (Cornella de Llobregat) • Španělský pohár

Je tu konec zápasu, který končí výhrou domácího Espanyolu v poměru 2:0. Domácí fotbalisté byli v zápase lepším týmem, a to hlavně díky tomu, že se hned ve 14. minutě nechal po hloupé chybě vyloučit hostující stoper Mustafi. Domácí se dlouho nemohli prosadit, do čtvrtfinále je ale přeci jen nakonec nasměroval v 79. minutě střídající Filipe Caicedo, který poté těsně před koncem přidal ještě jednu branku. Domácí tedy zápas vyhráli 2:0 a celkově osmifinálový dvojzápas 3:2. (21:51:09)

90+3

90+2
    Zápas spěje ke svému konci, stadion Espanyolu bouří nadšením.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Hosté již ví, že s výsledkem nic neudělají. Míč mají ve své moci domácí.
    Filipe CAICEDO - 2:0

89
    Espanyol právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Domácí vlétli do otevřené obrany soupeře a po přihrávce od Vázqueze se ve vápně nejlépe zorientoval FILIPE CAICEDO, který podruhé propálil brankáře Paua.

89
    Domácí opravdu nikam nespěchají a mají otěže zápasu ve svých rukou.

88
    Nyní navíc domácí vybojovali standardku kousek od vápna Valencie a je jasné, že budou šetřit čas.

87
    Domácím se daří držet balon na polovině soupeře. Hráčům Valencie se nedaří.

86
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Cristhian Stuani, přichází Víctor Sánchez.

85
    Z levé strany centroval do vápna Espanyolu Gayá, domácí se ale ubránili.

84
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Otamendi, přichází Dani Parejo.

83
    Podle očekávání se obraz hry změnil a nyní jsou to hosté, kteří se ženou do útoku.
    Momentka ze zápasu.

81
    Nyní to budou mít hráči Valencie velmi složité. Čas se jim rychle krátí a hosté potřebují dát gól.

80
    Caicedo svlékl při oslavě gólu dres a dostává žlutou kartu.
    Filipe CAICEDO - 1:0

79
    Domácí stadion bouří. Espanyol totiž deset minut před koncem dotlačil míč do brány a za současného stavu postupuje do čtvrtfinále! Střelcem gólu byl FILIPE CAICEDO, který se trefil hlavou po centru z levé strany.