CSKA Moskva – N.Novgorod 1:0 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 3:0 (kon.) | Atlant – Viťaz 3:1 (kon.)
Riga – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Záhřeb – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.) | HC Slovan – Soči 3:5 (kon.)
Medveščak Záhřeb
3:4 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 15.01.2015, 18:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

61:36
    Na trestnou lavici odchází domácí Pelletier a hostům se tak naskýtá dobrá příležitost na vstřelení rozhodujícího gólu!

53:45
    Pozor, znovu se hra přerušuje a hostující Volkov jde na trestnou lavici!

44:46
    Rozhodčí přerušují hru, důvodem je opět vyloučení a znovu to bude domácí hráč, Mathieu Carle fauloval před vlastní brankou, domácí jdou do tří!

43:13
    Domácí Bill Thomas vyloučen na dvě minuty, hosté si zahrají přesilovou hru.

39:01
    Kapitán Jurij Babenko vyloučen na dvě minuty, domácí dohrají druhou třetinu s výhodou přesilové hry.

25:58
    Nikolaj Žerděv prvním vyloučeným hráčem Dinama, za sekání dostává dvouminutový trest.

11:46
    Opět se vylučuje na straně Medveščaku, Ville Leino dostává dvě minuty za podražení, přesilová hra Dinama.

05:35
    James Wright je prvním vyloučeným hráčem utkání, přesilovou hru si zahrají hosté.
    Branky a nahrávky: 10. St. Pierre (Hutchinson, Popovic), 28. Hutchinson, 33. Leino (Flood, Popovic) – 18. Karpov (Karsums), 18. Babenko (Kokarev, Višněvskij), 39. Karpov (Karsums), 63. Daugavinš

Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Flood, Morrisonn, Martinović, Carle, Popovic, Hutchinson, Kinrade – Leino, Pelletier, St. Pierre – Segal, Wright, McLean – Thomas, Björkstrand, Hedberg – Glumac, Murray, Perkovič
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Robinson, Višněvskij, Solovjov, Jalasvaara, Korjagin, Mironov, Osipov – Volkov, Daugavinš, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Karpov – Majorov, Žerděv, Těreščenko- Brjukvin, Kokarev, Babenko

Rozhodčí: Bulanov, Gofman – Goljak, Dědulja