Anderlecht – Lierse 3:0 (kon.) | Westerlo – Standard 1:1 (kon.) | Lokeren – Genk 1:1 (kon.)
RSC Anderlecht
3:0 (2:0)
Lierse SK
Neděle 18.01.2015, 14:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a domácí RSC Anderlecht nakonec vítězí dle očekávání nad Lierse SK 3:0. Hra po poločasu byla pomalá, RSC útočilo a hosté pouze betonovali. Domácí se skoro nedostávali ani do zakončení, ale to se změnilo v 80. minutě. Nově přišlý Alvarez dokázal v 80. minutě překonat Bajkoviče a zvýšil na 3:0. Hra se dále kouskovala střídáními. RSC si výsledek pohlídalo a hru si v klidu užilo, Lierse ať dělalo co dělalo branku vstřelit nedokázalo. Ode mě je to dneska všechno, já se s Vámi loučím a na shledanou. (16:27:18)

90+3

90+2
    Leya hlavičkoval mimo.

90
    Klještan dobře vystřelil, Bajkovič připraven.

86
    Domácí si hru evidentně užívají, Lierse by už radši slyšelo závěrečný hvizd.

84
    Další změny, u domácích střídá Leya Najara a u hostů Benson Wamberta.

83
    Druhé střídání RSC Anderlechtu, odešel Defour a na poslední minuty přišel Klještan.

83
    Defourova skákavá střela nadělala Bajkovičovi mnoho problémů a balón nakonec skončil na rohu.
    ALVARAZ SALAZARA - 3:0

80
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    N'Sakala našel volného ALVAREZE SALAZARA, který zvládl bránění několika hráčů Lierse a střelou do protipohybu Bajkoviče zvyšuje již na 3:0!

78
    Domácí se stále snaží, ale ne a ne se dostat do gólové šance.

75
    Domácí střídají, Kabasele opustil hřiště na úkor Alvareze.

72
    Tielemans předvedl krásnou kličku, míč předal dál a obránci Lierse si pak už situaci pohlídali, zakončení šance domácích bylo spíše z povinnosti.

69
    Dendoncker byl s míčem sám za hranicí šestnáctky, balón si zpracoval, tím prováhal nejlepší dobu pro střelu a následné zakončení levačkou za moc nestálo.

67
    Kabasele nedosáhl na centr z pravé strany.

64
    Hosté podruhé střídají, odchází Losada a do hry se zapojuje Velikonja.

64
    Kabasele před Bajkovičem se ve vzduchu snažil sklepávat balón, ale neúspěšně.

62
    Tielemans dostal výzvu, která byla velmi obtížná, Ngawa měl k balónu blíže a také u něj nakonec blyl dříve.

60
    Je za námi hodina hry a stav je stále 2:0. Druhý poločas probíhá tak, že domácí tlačí a Lierse je zalezlé na své polovině a pouze brání, což se mu prozatím daří.