Přerov – Frýdek-M. 10:1 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 3:0 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 8:1 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 2:3 (0:1 po s.n.) | SK Karviná – Technika Brno 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 4:5 (kon.)
Klatovy – Jindř. Hradec 9:3 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Řisuty – Trutnov 7:6 (po pr.)
Tábor – Kobra 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Nymburk 3:4 (po pr.) | Žďár n/S – Vrchlabí 0:1 (kon.)
Kolín – Sokolov 2:4 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:5 (0:1, 1:3, 3:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 21.01.2015, 18:002. liga skupina Západ

Drobné technické problémy na závěr zápasu, za něž se omlouvám. Ve třetí třetině domácí postupně zdramatizovali vývoj utkání, dostali se na jednobrankový rozdíl, v závěru sáhli i ke hře bez brankáře. Drtivý nápor Ledních Medvědů v závěru utkání vyrovnání nepřinesl, Moravské Budějovice vítězí v Pelhřimově 5:4 a padá tím pravidlo "Můj dům – můj hrad". S tímto konstatováním se s Vámi dnes loučím a u dalších online přenosů z pelhřimovského zimního stadionu napočtenou. (20:23:16)

60:00

59:24

57:01
    Horký nebezpečně tečuje před Barusem.

56:37
    Zakázané uvolnění představuje šanci pro Pelhřimov.

55:46
    Třetina hledal Kuchtu, tomu v ideální pozici odskočil puk.

55:33
    Dominik Kasalý nechal vyniknout lapačku hostujícího brankáře.

55:20
    Závar před Šťastným a Kopicova střela nad.

54:15
    Závěr zápasu bude jistě zajímavý, dá se čekat, že Pelhřimov půjde za vyrovnáním.

53:21
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Martin HADRAVA se nejlépe zorientoval na brankovišti a střílí kontaktní branku. Asistence Jiří Kubát, Radim Žůček.

52:44
    Filip Kasalý dostal pukem do obličeje, ale měl by být v pořádku.

52:15
    Mikeš minul zcela prázdnou bránu, ale hosty to v tuto chvíli mrzet nemusí.

51:50

51:39
    Prkna pálí do připraveného Baruse.

51:07
    Úsměvné – rozhodčí nyní neví, kolik hráčů má být na ledě.

50:57

50:11
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Hosté opět odskakují. Do prázdné dorazil Filip RANDA. Asistence Horký, Mikeš

49:40
    Kadlec trefuje rameno Šťastného. Následně hasil útok hostů faulem Jiří Kubát – dvě minuty za hákování.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 33. Hadrava (Mečiar), 42. Adam (Kubát), 47. Adam (Hadrava), 54. Hadrava (Kubát, Žůček) – 17. Paták (Kadela), 27. Mikeš (Barták), 29. Horký (Mikeš), 37. Gottlieb (Přidal), 51. Randa (Horký, Mikeš)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Barus (Vajner) – Adam, Kasalý D., Mečiar, Srdínko, Žůček, Kasalý F., Svoboda, Kubát, Třetina, Kadlec, Votápek, Hadrava Martin, Kopic, Bezděk, Vysloužil, Kuchta
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Máj) – Jakeš, Sobotka, Randa, Sechovec, Prkna, Pelikán, Latner, Přidal, Kadela, Dostál, Barták, Paták, Lupač, Gottlieb, Vantuch, Telesz, Horký, Vlašín, Kesner, Mikeš

Rozhodčí: Pražák – Ing.Samuel, Mertl J.