Helas Brno – Hradec Králové 7:2 (kon.) | Balticflora Teplice – Kladno 8:1 (kon.) | Třinec – Tango Brno 2:3 (kon.)
FC Balticflora Teplice
8:1 (2:1)
SAT-AN fight club Kladno
Pátek 23.01.2015, 20:00 • SH Teplice • 1. Futsal liga

Balticflora Teplice po vyrovnané první půli přece jen výrazně přestřílela Fight Club Kladno a připsala si již patnáctou výhru v této ligové sezóně. Děkuji za pozornost. (21:35:15)

39:43
    Teplice právě vstřelily branku!
    Trma vrma před brankou Konečného končí dalším zásahem nikoho jiného než Saláka.

38:57
    Salák dal další gól: Vděčí za něj však přesné přihrávce spoluhráče Novotného.

38:27
    A Salák si bere na starost i exekuci dalšího desetimetrového kopu: Ale přestřeluje!

38:08
    Salák svůj kvalitní výkon korunuje přesnou střelou pod břevno.

37:10
    Konečný zneškodnil i střelu Slámy.

36:13
    Abraham podrazil Slámu a šestý faul za poločas znamená desetimetrový kop pro domácí. Ten však Kovácsovi chytá Konečný a navzdory pěti inkasovaným brankám podtrhuje svůj výborný výkon v utkání.

35:42
    Sláma střílel přesně: 5:1

35:15
    Kombinaci Teplic zakončil Da Costa střelou nad bránu.

33:30
    Salák se zlobí, že je mu pískán faul na Čurdu.

32:44
    Saláka srazil Čurda: Rozehrávku přímáku zdržely strkanice v pokutovém území. Samotný kop byl odvrácen obranou Kladna.

32:33
    Jarábovi je pískán faul v souboji s Novotným.

31:52
    Kladenskou kombinaci zastavil hvizd sudího: Míč již opustil hřiště.

30:20
    Marcio přehodil obloučkem s Konečným i bránu.

29:11
    Sláma, Kovács i Da Costa si vylámali zuby na skvěle chytajícím Konečném!

28:37
    Jeronimo vyběhl a srazil Plevera mimo pokutové území, dostává žlutou kartu.

27:32
    Sledujeme rozháranou hru z obou stran.

26:49
    I hosté se propracovali do obranného pásma soupeře, ale jen na chvíli.

25:39
    Obstřelování kladenské svatyně končí rohovým kopem. Z něj se nic zajímavého neudálo.

25:30
    Balticflora v poklidu kombinuje, dvě branky v úvodu druhé půle jí výrazně pomohly.

24:00
    Kovács se nemýlil.

24:00
    Konečný podrazil Slámu: Penalta pro Balticfloru!

23:19
    Marcio z úhlu prostřelil Konečného.

21:57
    Holý přestřelil.

21:53
    Proti Da Costově střele zakročil Konečný.

21:00
    Balticflora na soupeře vletěla: Ráda by rozhodla zápas co nejdříve.

21

19:44
    Ruku v pokutovém území reklamují i domácí, leč marně.

19:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Fitzel si s penaltou poradil: 2:1.

19:02
    Rodriguez opět zahrál rukou: Penalta!

18:45
    Rodriguez zahrál rukou a Kladno zahrávalo standardku: Po ní však vznikl brejk, který zakončil přesnou střelou Salák.

17:50
    A po rohu se přece jen Teplice prosazují: Gól dal Da Costa.

17:42
    Závar před brankou Kladna končí rohovým kopem.

17:11
    Marcio blokoval brankáři v rozehrávce a je tak potrestán kartou z ruky sudího Kresty.

16:46
    Slámův pokus zblokoval Výborný a sám se pak pustil do rychlého brejku. Jeho centr však nikoho před bránou nenašel.

15:42
    Marcio podskočil centr, ani tato situace nepatří mezi gólové.

14:59
    Kovács si vyšlápl na Čurdu a po právu dostává žluté varování.

14:31
    Tepličtí postrádají přesnost při zakončení, což dokumentuje i pokus Jeronima.

13:50
    Kovácsova střela sražena Konečným na roh.

13:00
    Ani Marcio se svým pokusem do střelecké listiny zapsat nemohl.

12:50
    Dobývání kladenské brány pro tuto chvíli ukončil slabou střelou Rodriguez. Tepličtí si berou oddechový čas.

11:40
    Kovácsův pokus kryje vynikající Konečný!

10:36
    Čurda odkopává míč z vlastního vápna do bezpečí.

10:00
    Marcio s Fujdiarem se dostali do šprajcu, oba potřebují ošetření, ačkoliv domácí hráč vypadá hůře, bolavou nohu těžko rozchází.

09:32
    Marcio podrazil Výborného, nebezpečná standardka pro Kladno. Střela však letěla mimo.

08:17
    Rychlá kladenská kombinace končí autem v těsné blízkosti domácí brány.

07:34
    I Fitzel na druhé straně nebezpečně střílel a Jeronimo měl co dělat!

07:18
    Da Costa z bezprostřední blízkosti vypálil na Konečného, ten se však rozchytal k brilantnímu výkonu!

06:31
    Kovácsův pokus skončil rohovým kopem, který vyšuměl do ztracena.

05:54
    Novotný zasekávačkou obelstil obránce a vypálil, střela však byla sražena do autu.

05:20
    Útočnou snahu Balticflory zastavil Holého faul.

04:34
    Rohový kop v podání Balticflory byl zahrán domluveným signálem, gólem však neskončil.

03:57
    Balticflora má ze hry více, ale Kladno počáteční nápor ustálo.

03:02
    Slámův pokus zneškodnil pohotově vyběhnuvší brankář Konečný.

02:46
    Kovácsova dělovka rozechvěla brankovou konstrukci!

02:00
    O první střelu v utkání se postaral domácí Marcio, ale chyběla jí přesnost.

1

Aktéři zápasu nastupují na hrací plochu, utkání za malou chvíli začne.

Za čtrnáct odehraných ligových kol nasbírala Balticflora plných dvaačtyřicet bodů a vzhledem k tomu, že druhá Chrudim se drží na rozdíl tří bodů, proti sestupem ohroženému Kladnu budou chtít Tepličtí bodovat naplno. Připíší si patnáctou ligovou výhru v řadě?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Přemysl Kosejk

Branky: 18. Costa, 19. Salák, 24. Marcio, 24. Kovács (pen.), 36. Sláma, 39. Salák, 39. Salák (Novotný), 40. Salák – 20. Fitzel (pen.)

Karty:   15. Kovács (TEP), 18. Marcio (TEP), 29. Jeronimo (TEP)

FC Balticflora Teplice: Jeronimo (Kalina) – Sláma(K), Marcio, Holý, Kovács, Novotný, Salák, Rodriguez, Da Costa
    SAT-AN fight club Kladno: Konečný – Abrham(K), Čurda, Hafenrichter, Plever, Fujdiar, Výborný, Jaráb, Fitzel, Slavík, Tetour

Rozhodčí: Milner, Kresta