Židenice – Ne 3:8 (kon.) | Vítkovice – Královské Vinohrady 7:2 (kon.) | Olomouc – Bonusia Ostrava 6:5 (po pr.)
Jičín – ELITE PRAHA 0:7 (kon.) | Liberec – Chodov 8:13 (kon.)
FBS Olomouc
6:5 (2:2, 0:2, 3:1 - 1:0)
FBC ČPP Bonusia Ostrava
Sobota 24.01.2015, 18:00 • Čajkaréna Olomouc • ČEZ Extraliga žen

Olomouc tedy v tabulce odskočila Ostravě na rozdíl dvou bodů, ani jeden tým ale ještě určitě nemá play off jisté. On onlajn přenosu se s Vámi loučí a hezký zbytek večera přeje Dominik Hrubý. (20:26:53)

Zápas mezi dvěma sousedy v tabulce došel až do prodloužení. V něm byla vyloučena hostující Kahánková a po červerné kartě pro trenéra Ostravy Robenka dostala Olomouc možnost zahrál si přesilovku 5 na 3. Tu využila olomoucká kráska Adéla Pantělejevová a rozhodla o výhře svého týmu.

Nejlepší hráčky: Renata Bestrová (Olomouc) – Markéta Režnarová (Ostrava).

62:11

62:11
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Početní výhodou 5 na 3 domácí nepohrdli. Střelou zleva hattrick dovršuje ADÉLA PANTĚLEJEVOVÁ.
    Asistence: Simona Kabeláková.

61:05
    Postavení útočící hráčky v brankovišti, hráčky v modrém mají míček.

60:52
    Ostrava se zatím ubránila.

60:31
    Hostující lavička neunesla výrok rozhodčích, za nevybíravé výroky směrem k mužům s píšťalkou dostává červenou kartu domácí trenér Jakub Robenek. Uvidíme dlouhou přesilovku 5 na 3.

60:31
    Rozhodčí se nechali ovlivnit na zemi ležící hráčkou Olomouce a vylučují Radanu Kahánkovou na 2 minuty za bránění ve hře.

60:12
    Nguyenová je zpět na hřišti.

60:01

60:00

59:50
    V posledních vteřinách ještě šance Reimerové, s kterou měla Holubová plné ruce práce. Gól ale nepadl a uvidíme prodloužení.

59:12
    Skvělá práce brankářky i na druhé straně, Holubová drží naděje Ostravy.

58:35
    Ostrava však vyrazila do protiútoku 3 na 1 a pouze skvělý zákrok Davidové zachránil domácí od pohromy.

58:12
    Za důrazný zákrok u mantinelu je vyloučena Pavla Nguyenová, domácí mají možnost rozhodnout.

56:40
    Nebezpečná situace před Holubovou, míček končí u obránců Olomouce.

55:56
    Káčová se po tvrdém souboji jen ztěžka zvedá ze země.

55:13
    Zamazalová zahrála velmi vysokou holý, rozhodčí nevylučují a volný úder Ostrava nevyužila.

Dominik Hrubý

Branky a nahrávky: 1. Bestrová (Kamínková), 14. Bestrová, 43. Pantělejevová (TS), 45. Machů (Kabeláková), 50. Pantělejevová, 63. Pantělejevová (Kabeláková) – 5. Káčová (Režnarová), 12. Režnarová (Káčová), 30. Režnarová (Káčová), 35. Šuranyiová (Káčová), 52. Nguyenová (Režnarová)

Karty:   61. Jakub Robenek (OVA)

FBS Olomouc: Davidová – Reimerová, Janošová, Pavlíková, Suchánková, Nováčková, Pařízková, Vysloužilová, Oháňková, Machů, Kamínková, Podešvová, Zamazalová, Grufíková, Bestrová, Peřinová, Pantělejevová, Lišková, Kabeláková.
    FBC ČPP Bonusia Ostrava: Holubová – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Viciánová, Bořucká, Sielecká,Škopková, Voláková, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Kalnayová, Nguyenová, Stankušová, Szczurová, Neméthová.

Rozhodčí: Martin Petřík a Tomáš Podlesný