La Coruňa – Granada 2:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Malaga 1:1 (kon.) | Espanyol – Almería 3:0 (kon.)
Valencia – Sevilla 3:1 (kon.)
Espanyol Barcelona
3:0 (2:0)
UD Almería
Neděle 25.01.2015, 19:00Španělská LaLiga

80
    Posledního střídání využívá i vedoucí tým. Za potlesku odchází ze hřiště Sevilla. Ten na svou pozici pustí Álexe.

79
    Je tu další výměna, tentokrát u Almeríe. Na posledních pár minut okusí hrací plochu Espinosa, který nahradí Édgara.
    Felipe CAICEDO - 3:0

75
    Espanyol právě vstřelil branku!
    O vítězi dnešního střetnutí je pravděpodobně rozhodnuto. FELIPE CAICEDO se prezentoval krásnou invidiudální akcí, když si ze strany sběhl do vápna a poté přízemní střelou překonal vybíhajícího gólmana.

71
    Následuje další výměna na straně Barcelony. Pro dnešek má své odpracováno Stuani. Ve zbylé části ho nahradí Caicedo.

63
    Následuje střídání na straně Espanyolu. Dolu jde Abraham a místo něj si ve zbylé části zápasu zahraje Sánchez.

59
    Kartu vidí také domácí Caňas, jenž sratil k zemi unikajícího protihráče.

52
    Je tu další žlutá karta. Tu si tentokrát vysloužil Abraham za zdržení protihráče.

46
    Do druhé části nenastoupí Teye. Nahradí ho Soriano.
    Christian STUANI - 2:0

40
    Tak tohle je vůči hostů hodně kruté, protože v romezí tři minut přidává Barcelona druhý gól. Lucas vyprodukoval přízemní pas, který prošel do pokutového území na kopačku CHRISTIANA STUANIHO, jenž ranou z první propálil brankaře.

39
    Žlutou kartu dostává Teye.
    Christian STUANI - 1:0

37
    Výbornou práci odvedl na levé straně vápna Lucas. Ten nadvakrát dokázal odcentrovat balón, přímo na hlavičku nabíhajícího CHRISTIANA STUANIHO, který se v bezprostřední blízkosti Julána nemýlil.

15
    První vážná šance! Sevilla přesným pasem našel hlavičku Stuaniho, který poslal míč do horní konstrukce!