La Coruňa – Granada 2:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Malaga 1:1 (kon.) | Espanyol – Almería 3:0 (kon.)
Valencia – Sevilla 3:1 (kon.)
Deportivo La Coruňa
2:2 (2:1)
Granada CF
Neděle 25.01.2015, 12:00 • Estadio Municipal de Riazor (La Coruña) • Španělská LaLiga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (13:51:42)

A je konec! Druhý poločas dlouho nic zajímavého nenabídl, ale hosté nakonec dokázali v 83. minutě vyrovnat na konečných 2:2. V 87. minutě navíc přišla červená karta pro domácího Fariñu, ale početní výhoda Granady byla krátká a nijak se neprojevila. Oba týmy tedy získávají jeden bod, což bude zklamání spíše pro Deportivo, které dlouho vedlo a zajisté doma chtělo porazit poslední celek ligy.

90+3

90+3
    Juanfran fauloval na polovině hřiště, v době, kdy se nastavený čas chýlí ke konci.

90+2
    Domácí zahrávali rohový kop, při němž, podle rozhodčího, fauloval Lopo brankáře, který tedy bude odkopávat od své brány.

90+1
    Žlutou kartu vidí za faul na Sidneiho hostující Córdoba.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Centr se snesl pouze do rukou připraveného Fabriho.

89
    Rohový kop pro Granadu. Využijí v závěru hosté výhody jednoho hráče navíc?

87
    Nejspíš za nějaký slovní komentář, dostává žlutou kartu hostující Rico.

87
    Domácí Fariña teď udeřil protihráče a vidí za to rovnou červenou kartu!
    Robert IBAÑEZ - 2:2

83
    Granada právě vstřelila branku!
    Hosté nakonec díky standardce vyrovnávají! K centrovanému míči se ve vápně nejprve dostali hlavou dva hostující hráči a druhý z nich sklepl míč k ROBERTU IBAÑEZOVI, který pohotovou střelou srovnává stav utkání.

82
    Po faulu Bergantiñose, bude mít Granada k dispozici standardní situaci.

80
    Juanfran rozehrával rohový kop domácích, ale míč během letu opustil hrací plochu, takže odkopávat bude Olazábal.

78
    Domácí drží míč na útočné polovině, což jim za tohoto stavu vyhovuje. Granada se nyní musí bránit.

76
    Čas utíká a na hřišti se toho stále moc neděje. Obraz hry teď působí spíš dojmem, jako by stav byl remízový a oba týmy byly spokojeny.