Praha – Jihočeský kraj 5:4 (3:2 po s.n.) | Ústecký kraj – Moravskoslezský kraj 2:4 (kon.)
po s.n. (3:2)
Hlavní město Praha
5:4 (0:2, 3:1, 1:1)
Jihočeský kraj
Neděle 25.01.2015, 10:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Mládežnické MČR krajských výběrů

To je ode mě pro dnešek vše, budu se těšit u finálového utkání. (12:33:26)

Hráči pohledného a vyrovnaného utkání jsou Petr Had (JHC) a Dominik Sklenář (PHA).

Je konec, třetí místo po vítězné brance Dominika Sklenáře patří výběru Hlavního města Praha.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Hlavní město Praha.

Samostatné nájezdy začínají.

Po šedesáti minutách tu máme nerozhodný stav, a tak budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

60:00

59:45
    Praha si vytvořila velký tlak.

59:16
    Hosté si berou oddechový čas.

58:59
    A po nevydařeném obsazení soupeřovi půlky se musí Středočeši opět klidit na svou stranu.

58:30
    Další vyhození hostů, domácí musí začínat odzadu.

58:07
    Hosté vyhazují.

57:05
    Krcho (JHC) dostává trest na pět minut a do konce utkání za faul kolenem.

56:54
    Hosté mohly jít do přečíslení tří na dva, ale nahazují a střídají.

56:11
    Oba celky hrají teď opatrněji a věnují se hlavně defenzivě. Nikdo nechce inkasovat.

55:54
    Poté co dlouho útočili domácí se hra přesouvá na druhou stranu hrací plochy.

55:12
    Had může v klidu rozehrávat.

54:37
    Hamalčík zachytil Silného nahození ještě z vlastní poloviny a puk už nepustil.

54:11
    Hamalčík raději přikryl kotouč. Vhazuje se před brankou domácích.

53:24
    Řezáč ujížděl podél pravého mantinelu. Na druhé straně měl najíždějícího spoluhráče, ale nakonec zvolil bekhendovou střelu.

52:52
    Pražané i přes ztrátu puku udrželi pásmo a mohou dále útočit.

52:38
    Zakázané uvolnění z hole Hada.

52:08
    Jihočeši okupují útočnou třetinu.

51:08
    Nyní se nepohodli Čech a Vaniš, když oba chtěli pokračovat s pukem, až se o něj vzájemně připravili.

50:38
    Řezáč a Kubíček ve složité situaci uhájili držení puku a rozehrávají.

50:15
    Ofsajd hostů. Vhazuje se ve středním pásmu.

48:57
    Velmi aktivní je teď útočící Matiášek, který velmi šikovně rozděluje své přihrávky mezi spoluhráče před branku. Ti jsou však zatím dobře bráněni, nebo vlastní chybou puk netrefují.

48:23
    Celky bojují o puk ve středním pásmu.

47:51
    Aleš Řezáč se z nenadání dostal v mezikruží k hracímu předmětu, ale mířil přímo do lapačky Hamalčíka.

47:42
    Vhazuje se před Hamalčíkem.

47:18
    Opět musel po protiútoku Prahy zasahovat Kolář. Bude se před ním vhazovat.

46:45
    Štěpán Čech se rozjel velmi rychle a zkusil blafák do bekhendu, ale Kolář jeho úmysly přečetl.

46:45
    Domácí pojedou trestné střílení. Novák fauloval ujíždějícího Čecha.

46:13
    Hosté se dopustili ofsajdového postavení.

45:43
    Bude se vhazovat před Kolářem.

45:02
    Jihočeši se v tuto chvíli derou do útoku.

44:59
    Jeden z domácích hráčů trefil brankáře Koláře do hlavy a ten teď leží ve vlastním brankovišti, kde ho ošetřují zdravotníci.

43:35
    Hamalčík dnes nepůsobí stoprocentním dojmem. Další střelu hostů ze středního pásma si málem srazil do branky.

43:08
    Při přechodu do útoku se však dopouštějí dalšího zakázaného uvolnění.

42:51
    Jihočeši drží kotouč na svých holích, avšak zatím pouze na vlastní polovině.

42:46
    Po zakázaném uvolnění se vhazuje před Kolářem.

42:33
    Domácí nahazují do útočného pásma a odchází střídat.

41:25
    Pražský výběr právě vstřelil branku!
    Ale domácí se opět bleskurychle vrací zpět do hry. Po pohledné a především rychle sehrané kombinaci, se z kruhu prosazuje ONDŘEJ PAVEL. Asistence: Miroslav Dani

40:57
    Jihočeský kraj právě vstřelil branku!
    A zdá se, že budeme s gólovou smrští pokračovat i nadále. Jihočeši se usadili na polovině soupeře a Michal Silný přihrál od mantinelu na modrou uvolněnému PETRU HADOVI, který střelou tahem propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Michal Silný.

40:17
    Jako první si to namířili před branku soupeře domácí.

40:01

Tak v závěru třetiny se nám s góly skutečně roztrhl pytel, ale vraťme se ještě kousek zpět. Na začátku třetiny prohrávala Praha 0:2 a zdálo se, že by si hosté mohli už své vedení pohlídat, nakonec však dokázal snížit, už ve druhé polovině utkání, Sklenář. Hra se poté na chvíli uklidnila, i proto to, co přinesl závěr třetiny, bylo nečekané šílené. Během 43 sekund padly hned tři branky. Nejdříve Praha vyrovnala a po sedmi sekundách se dokonce ještě dostal do vedení, ale o to ji čtyřiadvacet sekund před koncem připravil svou druhou brankou Silný.

40:00

39:36
    Hosté na to ale rychle odpovídají vyrovnávací brankou. Kolda uvolnil rozjetého MICHALA SILNÉHO, který Hamalčíka bez problému pokořil a připisuje si tak dnes už svůj třetí kanadský bod. Asistence: Matěj Kolda

39:00
    Domácí se dostávají rázem do vedení. Rychlá akce a kombinace Brože s ONDŘEJEM PAVLEM, který dokázal Koláře prostřelit už jako třetí hráč. Asistence: Jaroslav Brož

38:53
    A domácí se vyrovnávací branky přeci jen dočkali. Puk putoval od Sklenáře a Piky k PAVLU MYSLIVEČKOVI, který vsítil vyrovnávací branku. Asistence: Jevgenij Pika, Dominik Sklenář

38:31
    Jevgenij Pika přišel na soupeřově polovině o puk.

37:36
    Jihočeši rozehrávají od vlastní branky, ale hříšník Ondřej Holý už se pomalu vrací z trestné lavice.

36:54
    Jihočeši se teprve nyní usadili v útočné třetině a snaží se kombinovat.

35:38
    Sudí opět vylučuje. Pro podražení musí dvě minuty vydržet na trestné lavici Ondřej Holý (PHA).

34:22
    Obrovská šance Prahy, sám před gólmanem stál Jiří Vaniš, ale rozhodl se ještě přihrávat lépe postavenému Jevgeniji Pikovi, který už přihrávku nečekal.

33:41
    Pražané jsou v tuto chvíli mírně aktivnější a opět se zabydlují na polovině soupeře.

31:50
    Praha díky Procházkově výborném pasu získala výhodu, kterou výborně zužitkovala. Arnošt nabil DOMINIKOVI SKLENÁŘOVI, který se nemýlil. Asistence: Dominik Arnošt

31:10
    Radek Procházka si počínal proti Řepovi velmi zkušeně a může rozehrávat.

30:08
    Hamalčík pomohl s rozehrávkou a hosté se musí znovu semknout v obraně.

29:23
    Miroslav Dani se perfektně uvolnil, ale poté neměl kam přihrát, jeho spoluhráči byli naprosto bez pohybu.

29:15
    Vhazuje se před Kolářem.

28:39
    Silný měl na holi druhý gól, ale osamocen v kruhu trefil pouze Hamalčíka.

27:56
    Řezáč ztratil puk a hosté se musí bránit.

27:28
    Hosté se zatím nemohou dostat přes soupeřovu modrou čáru.

26:42
    Hosté už jsou dávno v plném počtu a zakládají protiútok.

26:05
    Jihočeši vyhazují.

25:25
    Domácí stále pevně drží útočné pásmo a jsou stále nebezpečnější.

24:42
    Praha kombinuje za Kolářovou brankou.

24:10
    První vyloučení druhé třetiny. Petr Had (JHC) podrazil soupeře a musí si tak dvě minuty odpočinout na trestné lavici.

24:04
    Praha stále drží kotouč a snaží se rozhýbat soupeřovu obranu.

23:59
    Zakázané uvolnění v podání hostů.

23:29
    Praha je nyní velmi aktivní a věnuje se ofenzivě na polovině soupeře.

21:34
    Novák bekhendem nahodil puk na branku a Hamalčík přerušuje hru.

21:24
    Vhazuje se ve středním pásmu.

20:53
    Díky skvělé práci Tržila se teď na ofenzivu mohou zaměřit hosté.

20:14
    Domácí mají kotouč na svých holích a snaží se rozehrát.

20:01

Zápas je zatím poměrně vyrovnaný, ale s rozdílem, že Jihočeši své šance proměnili. Držení kotouče se bude taktéž pohybovat v poměru blízkém 50 na 50. Výrazné šance zatím nebyli ani na jedné straně. Přesto však hosté budou hájit v dalších třetinách dvoubrankové vedení.

20:00

19:56
    Jihočeši přidávají v závěru třetiny takzvaný gól do šatny. Matiášek přihrál podél mantinelu MICHALU SILNÉMU, který už jen tak z nouze nahazoval na branku. Měl však štěstí, že před brankářem nechtěně clonil jeden z obránců soupeře. Brankáři nahození propadlo do branky škvírkou mezi tyčkou a rukou. Asistence: Jan Matiášek

19:28
    Domácí se v závěru periody tlačí do branky.

18:59

18:09
    Vaculík ztratil puk a hosté se musí soustředit na defenzivní činnost.

17:29
    Stárek rozvážně rozehrál zpoza vlastní svatyně.

16:59
    Domácí se vrhli do brejku, ale Pšeničkovi střela nesedla a tak se musí vracet zpět.

16:28
    Vhazování na straně domácích.

16:13
    Sklenář a Pika skvěle napadají a hosté nemohou rozehrát.

15:41
    V plném počtu už jsou v tuto chvíli oba celky.

15:23
    Praha získává drahocenné vteřiny na polovině soupeře.

15:10
    Po Tržilovu nahození od mantinelu se bude vhazovat před Hamalčíkem.

14:31
    Kolda dostal kotouč do útočného pásma, kde už v přesilové hře kombinuje se Školou.

13:55
    Hosté rozehrávají na vlastní polovině.

13:39
    Počet sil na ledě se vyrovná. Dominik Arnošt nepříjemně atakoval soupeře a odpyká si tak dvouminutový trest.

12:53
    Výborně teď kombinoval Macek s nakonec střílejícím Danim. Kolář je však zatím neprůstřelný.

12:02
    A opět odchází na trestnou lavici Jihočech. Aleš Řezáč (JHC) neměl svou hokejku pod kontrolou a u mantinelu podrazil Miroslava Daniho.

11:29
    Stárek a Kubíček perfektně obsadili modrou čáru a jsou zatím nepropustní.

10:42
    V útoku nyní exceluje opět trio Kolda-Silný-Matiášek.

10:02
    Hosté dokázali soupeře obrat o puk a vrhají se do útoku.

09:19
    Nyní je však ofenzivněji laděná Praha.

08:37
    Vše začalo ve středním, kde získal kotouč Silný pro Matiáška. Ten ho dostal na útočnou polovinu. Matiášek nakonec zpoza branky nahazoval do mezikruží, odkud otevírá skóre přesnou střelou MATĚJ KOLDA. Asistence: Jan Matiášek, Michal Silný

07:43
    Domácí mají puk ve svém vlastnictví a snaží se soupeře rozhýbat.

06:45
    Dominik Arnošt dostal puk ve středním pásmu, udělal tři rychlé kroky, krátkou brzdící kličku do středu a pálil. Lapačka Koláře však vše vyřešila.

06:30
    Vhazuje se před Pražskou brankou.

06:22
    Hosté byli nyní vysoce aktivní a domácí jim nestačili sekundovat. Hru nakonec přerušuje svým zákrokem Hamalčík.

05:52
    Dani ve středním pásmu uvolnil rozjetého Ondřeje Pavla, který však trefil pouze Kolářovu hruď.

05:29
    Domácí nahazují na útočnou polovinu a střídají.

05:01
    Jihočeši zakotvili v útočné třetině.

04:09
    Pražané je rychle o puk obrali a podél hrazení zakládají další ofenzivní tažení.

03:25
    Po nepřesné kolmici na Daniho se ujímají kotouče hosté.