Chorvatsko – Polsko 22:24 (kon.) | Katar – Německo 26:24 (kon.) | Francie – Slovinsko 32:23 (kon.)
Španělsko – Dánsko 25:24 (kon.)
Katar
26:24 (18:14)
Německo
Středa 28.01.2015, 16:30 • Ali Bin Hamad Al-Attiyah Arena, Dauhá (Katar) • Mistrovství světa (play off)

60
    Konec zápasu. (26:24) (18:06:52)

60
    Katar hlídá míč na polovině soupeře a Německo to už nejspíše nezvládne. (26:24)

60
    Ale zase úřaduje Šarić! A Katar si to už pravděpodobně pohlídá. (26:24)

60
    Půlminuta do konce, Němci jdou vpřed. (26:24)

60
    U míče je Katar. (26:24)

60
    Jen třiačtyřicet vteřin zbývá do konce základní hrací doby. (26:24)

60
    Oddechový čas pro hosty. (26:24)

60
    Brankář Kataru Šarić sklízí další potlesk, neboť odrazil střelu Němce, který se na něj řítil úplně sám. (26:24)

59
    Fantastický zákrok katarského gólmana, kterému nyní aplauduje celá aréna! (26:24)

58
    Katar několikrát vystřelil, ale německý brankář pokaždé odrazil míč. (26:24)

58
    Do konce základní hrací doby zbývají pouhé dvě minuty a vstříc výhře kráčí domácí, kteří si drží dvoubrankové vedení. (26:24)

57
    Neskutečné drama, u míče je stále tým z Evropy. (26:24)

57
    Faul. Německo zůstane u míče. (26:24)

57
    Němci sice rychle odpověděli, ale Katar má míč a vpřed jde hodně pomalu. (26:24)

56
    Kataru se povedlo skórovat! Německo se ihned poté ujalo míče a řítí se vpřed. (26:23)

55
    Házenkáři z Kataru nikam nepospíchají a pět minut před koncem se snaží držet míč a co nejvíce natáhnout čas. (25:23)

54
    Německo cítí, že není nic ztraceno, a domácí obraně pořádně zatápí. Katar se brání, zatím úspěšně. (25:23)

54
    Rychlá souhra končí snižující brankou, to bude ještě zajímavé! Němci se starají o to, že posledních šest minut bude ještě pořádně dramatických. (25:23)

53
    Hbitý katarský hráč hrubě přestřelil branku soupeře poté, co si naběhl do dvou protihráčů. Sudí to hodnotí jako faul, a tak se bude Německo dál bránit. (25:22)

Dario Becci

Katar: Šarić, Stojanović – Marković, Mabrouk, Roine, Capote, Al-Karbi, Memišević, Vidal, Mallash, Benali, Damjanović, Madadi, Hamdoon, Hassab Alla, Zakkar. Tréner: V. Rivera
    Německo: Lichtlein, Heinvetter – Schmidt, Böhm, Pekeler, Schöngarth, Sellin, Strobel, Musche, Kraus, Müller, Groetzki, Wiencek, Drux, Kneer, Weinhold, Gensheimer

Rozhodčí: Nachevski, Nikolov