Kladno – Č. Budějovice 0:4 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 8:0 (kon.) | Sparta – Třinec 5:4 (2:1 po s.n.)
Chomutov – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 29.01.2015, 18:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám hezký zbytek dne. (20:04:53)

Dnešní utkání sledovalo 90 diváků!

Je dobojováno, obrat se nekonal, i když po něm sahali domácí. Ve 44. minutě snížil na konečných 2:3 z pohledu domácích Chvojka. Domácí se poté snažili, nicméně Růžičku nedokázali potřetí překonat. Mladá Boleslav si tak z Pardubic odváží vítězství 3:2.

60:00

59:47
    Puk je sice na útočné polovině Pardubic, domácí se ovšem ke střele nedostanou.

59:21
    Oddechový čas pro domácí.

59:21
    Útočné snažení domácích překazil ofsajd.

59:01
    Perníkáři podnikají výpad dopředu, nedaří se jim však usadit se v pásmu bruslařů.

58:44
    Pardubice to zkouší v šesti!

58:10
    Boleslav si nyní drží kotouč a za žádnou cenu nechce inkasovat.

57:39
    Rohlík získal kotouč zcela sám před klecí, nicméně jej nedokázal uklidit za záda Růžičky.

57:01
    Ďuráčův pokus vykryl Husár. Bernad nakonec zlomil hůl a Husár schoval puk do lapačky. Hra se tedy přerušuje.

56:29
    Pardubicím se nedaří vyhodit, nyní se tvrdou střelou blýskl Bernad, nicméně jeho pokus zastavil Husár.

55:51
    Radovan Chvojka (PCE) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Toto se tedy domácím moc do karet nehodí.

55:01
    Střelu Barkóciho ponechal Růžička v lapačce. Vhazovat se tak bude po levici gólmana bruslařů.

54:42

54:38
    Bažantův pokus Růžička pohotově vyrazil.

54:04
    Jejich útočné snažení však vyústilo v ofsajd.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 27. Bažant (Kysela), 44. Chvojka (Pipek, Kusý) – 16. Sonnek (Kotala, Hes), 20. Podsedníček (Bernad), 21. Kotala (Sedmík, Bernad)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Klouček) – Pilný, Franc, Bažant, Adam, Nedbal – Chvojka, Havrda, Rohlík – Barkóci, Kusý, Hlaváček – Pipek, Kysela, Martinec
    BK Mladá Boleslav: Růžička (Příhonský) – Mašek, Štosek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala – Poljanyčka, Kroni, Podsedníček – Brzák, Borovec, Ďurač – Sedmí, Sonnek, Motloch

Rozhodčí: Veinfurter – Potůček, Tasch