SK Olympik Mělník
1:13 (1:5)
FK Chrudim
Pátek 30.01.2015, 20:00 • SH Neratovice • 1. Futsal liga

Hosté splnili beze zbytku roli velkého favorita tohoto utkání. Ve druhém poločase už bylo utkání pouze otázkou výše skóre. (21:28:12)

38:42
    Dentinho s Maxem si gólovou spolupráci záhy zopakovali, v pádu a hlavou tentokrát zakončoval Max.

38:22
    Hosté stále ještě nemají dost, dvanáctý gól přidal Dentinho.

38:03
    Aku fauly 4:0.

37:01
    Felipemu není ze hry gól souzený, jeho rána tentokrát zatřásla tyčí.

35:03
    Felipe z penalty ani tentokrát nemýlil.

35:02
    Hosté budou rozehrávat druhou penaltu. Po rozehraném přímém kopu zasahoval za už překonaným Vágnerem u tyče stojící Brožek, rozhodčí mu odpískali hru rukou.

30:08
    K hostům se odráží většina míčů, po jednom takovém Slováček ukrytou přízemní střelou vyhnal desátým gólem Jenče z domácí brány.

28:55
    Gabčo se svým průnikem znovu postaral o rozruch v chrudimské obraně.

27:45
    Hosté mají už druhého třígólového střelce, po dorážce z bezprostřední blízkosti se jím stal Rešetár.

27:33
    První ostřejší zákrok druhého poločasu si připsal po ráně Gabča také Ton.

27:28
    Alvarito po pohledném uvolnění střílel špičkou sálovky do vnější tyče.

24:58
    Střeleckou listinu rozšiřuje i Dentinho, proti jehož bodlu neměl Jenč šanci. Domácí si následně vybrali oddechový čas.

23:50
    Výhoz gólmana přesně našel Chmelíka, který nadvakrát završil hattrick.

22:30
    Mělničtí se zatím jen brání, před jejich brankou je neustále rušno.

21:16
    Hosté začali druhý poločas stejně, jak končili ten úvodní. Zakončení Chmelíka znamenalo další zvýšení náskoku.

21

18:52
    Alvarito zachoval v šanci chladnou hlavu a Chrudimští během několika vteřin v závěru poločasu utíkají na čtyřgólový rozdíl.

18:22
    Felipe byl také u čtvrtého gólu hostí, tentokrát opět nabil kapitánu Rešetárovi.

16:54
    Gabčová rána z dálky se otřela o vnější tyč.

15:33
    Brožek hasil šanci faulem v brankovišti, Felipe milimetrově přesnou penaltou zvýšil.

15:32
    Žlutou kartu dostává Brožek (SK Olympik Mělník).

15:26
    Čas na poradu si vzali také hosté, na jejichž hru jako by zkoncentrovaní domácích v posledních minutách našli účinnou obranu. Výjimkou byla snad jen další střela Rešetára.

13:03
    Gabčo z vlastní poloviny pořádně vylekal hostujícího brankáře, míč ale skončil těsně mimo.

12:20
    Po nějakém čase se do útoku vydali také domácí. Brožkovi ale střela příliš nesedla.

11:18
    Alvarito v pádu přestřelil bránu. Hosté se v posledních minutách do domácích řádně zakousli.

10:29
    Žlutou kartu dostává Alvarito (FK ERA-PACK Chrudim).

10:25
    Poté, co Rešetár v šanci, ze které určitě umí skórovat, minul bránu, si domácí vyžádali oddychový čas.

10:11
    Slováčkovu střelu zastavila vytrčená noha brankáře Jenče.

8:50
    Rešetár střílející z dobré pozice na středu hřiště tentokrát Jenče nezaskočil.

8:01
    Dva úspěšné zákroky v rychlém sledu si připsal také mělnický brankář Jenč.

7:10
    Buzek měl v těsné blízkosti brány na noze vyrovnání, přihrávku Banoviče ale v tísni nedokázal propasírovat za čáru. Domácí se zatím sympaticky snaží o otevřenou hru.

6:58
    Aku fauly 2:2.

5:59
    Napotřetí už se domácí kapitán radoval z gólu, když pálil z pravého křídla tentokrát na bližší tyč.

5:14
    Gabčův přímý kop skončil s přispěním jednoho z obránců na břevně, do brány neprošla ani následná dorážka stejného hráče.

5:09
    Aku fauly 1:1.

3:57
    Hosté už vedou o dva góly poté, co prošel do sítě jejich nástřel před branku z autové čáry.

3:44
    Buzek se po chybné rozehrávce hostí řítil z vlastní půlky sám na brankáře Tona, ten ale včasným vyběhnutím zachránil.

2:15
    Jako první se v utkání trefil chrudimský kapitán, jehož křížná střela zapadla přesně k zadní tyči.

1:44
    Rešetár vyzval ke skórování přesnou přihrávkou Dentinha, ten ale jako by se zalekl velké možnosti a do zakončení se málem zamotal.

0:49
    Hosté se během úvodní minuty dostali do nejméně dvou střeleckých příležitostí, žádná ale nemířila mezi tři tyče.

0:01

SK Olympik Mělník: Jenč (Vágner) – Dvořák, Brožek, Buzek, Šuba ml., Weiner, Němec, Šimandl, Gabčo (c), Banovič.

FK ERA-PACK Chrudim: Ton (Žďánský) – Koupelka, Chmelík, Max, Dentinho, Kilmer, Alvarito, Rodrigo, Rešetár (c), Slováček, Felipe.

Rozhodčí: Vomastek – Chládek.

Jeden z nejsilnějších soupeřů čeká v dnešním utkání na futsalisty Olympiku Mělník. Poslední tým Chance futsal ligy přivítá v rámci jediného pátečního utkání 17. kola mistrovskou Chrudim. Pro hosty půjde o druhý zápas ve dvou dnech. Ve čtvrtečním televizním duelu ve své vlastní hale rozstříleli Benago Zruč nad Sázavou 10:1. Mělničtí berou zápas nehledě na své nelichotivé postavení v tabulce jako velký svátek, ve kterém podle slov manažera Pavla Šuby budou chtít hrát otevřený futsal.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Olympik

Branky: 6. Gabčo (Šimandl) – 3. Rešetár (Felipe), 4. Chmelík (Felipe), 16. Felipe, 19. Rešetár (Felipe), 19. Alvarito (Koudelka), 22. Chmelík (Rodrigo), 24. Chmelík (Ton), 25. Dentinho (Alvarito), 28. Rešetár (Max), 31. Slováček (Max), 36. Felipe, 39. Dentinho (Max), 39. Max (Dentinho)

Karty:   16. Brožek (MEL) – 11. Alvarito (CHR)

SK Olympik Mělník: Jenč (31. Vágner) – Šimandl, Gabčo (c), Brožek, Šuba ml. – Buzek, Dvořák, Němec, Banovič (21. Weiner).
    FK Chrudim: Ton (Žďánský) – Koudelka, Chmelík, Max, Dentinho, Kilmer, Alvarito, Rodrigo, Rešetár (c), Slováček, Felipe.

Rozhodčí: Vomastek – Chládek