34:13 (20:7)
ŠŠK Prešov
Pátek 30.01.2015, 18:00 • SH Saréza • Interliga ženy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zdravím všechny fanoušky házené! Dnes je na programu 13. kolo Interligy žen, a v jednom z jeho zápasů se proti sobě postaví český tým DHC Sokol Poruba a slovenský Tatran Prešov. Utkání začíná již v 18 hodin, a podrobným online textovým přenosem Vás provede Tomáš Matoušek.

Domácí Poruba je na páté příčce, když v jedenácti zápasech sedmkrát zvítězila, dvakrát prohrála a jednou remizovala. Ostravankám chybí dohrát jedno utkání.

Nejproduktivnější střelkyní domácích je Šárka Marčíková, která má na kontě 54 branek.

Tatran Prešov
    To celek hostí z Prešova je na nelichotivé jedenácté příčce z dvanácti možných. V této sezóně prozatím Prešovanky získaly pět bodů za dvě výhry a jednu remízu.

Nejproduktivnější střelkyní hostí je Tatiana Šutranová s 52 brankami.

Hráčky obou družstev se naposledy rozcvičují, zápas začne zhruba za deset minut.

Zazněly hymny obou zemí, zápas pomalu začíná.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Máme tady začátek, Mýlková má míč. (0:0)

1
    Adámková se pokusila prověřit Medveďovou, to se jí ale nepovedlo. (0:0)

1
    Máme tady první gól, o který se postarala Marčíková. (1:0)

2
    Žlutou kartu dostává Tomašechová (DHC Sokol Poruba). (1:0)

2
    Z trestného hodu byla Simič úspěšná. (1:1)

2
    Ostravanky kombinují před Medveďovou, střelecký pokus domácím ale nevyšel. (1:1)

3
    Tentokrát byly Ostravanky gólově úspěšné, po ubráněné šanci znovu skorují. (3:1)

4
    Šviráková nechytila míč, Prešovanky se hrnou na Dolákovou. (3:1)

4
    Rozhodčí Kosa posoudil bránící zákrok jako nedovolený a nařizuje hru na Dolákovou. (3:1)

5
    Tým Prešova se dlouho na míči neudržel, Ostrava tak opět skoruje. (4:1)

5
    Červenou kartu dostává Mýlková (DHC Sokol Poruba). (4:1)

6
    Tlak domácích po sérií přihrávek vygradoval, Mýlková tak vymetla pravý horní roh brány! (5:2)

7
    Hráčky ze Slovenska nezůstávají Ostravankám nic dlužny, a derou se do zakončení, Doláková se má co ohánět. (5:2)

8
    Ostrava vychytala pokus Prešova, z protiútoku dává další gól. (6:2)

9
    Prešovským holkám se prozatím nedaří ani ofenzíva, ani defenzíva. (7:2)

9
    Adámková se dostala do úniku, míč ale letěl mimo bránu. (7:2)

Oddechový čas pro hosty. (7:2)

9
    Prešovanky s míčem u Dolákové, prozatím si přihrávají. (7:2)

10
    Ostrava využila trestný hod. (8:3)

11
    Několikátý střelecký pokus Švirákové opět mimo. Dnes jí to prozatím nemíří. (8:3)

11
    Slovenky se brání, od gólu je zachránila tyčka! (8:3)

12
    Tlak neustává ani teď, a to znamená devátý gól Češek. (9:3)

12
    Pokus Slovenek skončil vedle brány. (9:3)

13
    Prešovanky v pěti, rozhodčí poprvé vylučují. (10:3)

13
    To jim ale nebrání ve střílení gólů, jako byl tento! Po sérii přihrávek se hostující tým odhodlal ke střele a Dolákovou prostřelil (10:4)

14
    A další gól Slovenek! (10:5)

14
    Na to jim je odpovědí ale opět gól Poruby. (10:5)

15
    Marčíková vyloučená na dvě minuty. (10:5)

15
    Doláková vychytala pokus Prešovanek, ty se stáhly před svou bránu. (10:5)

16
    Doláková zasahuje proti pokusu hostí. (12:5)

17
    Porubanky faulovaly, vracejí se před Dolákovou, Prešovanky taktizují. (12:5)

18
    Mýlková se nemýlila, a střelou pod nohy prostřeluje Medveďovou. (13:5)

19
    Prešov mění brankářky, v bráně s číslem 88 Dlugošová Katarína. (14:5)

20
    Kundrátová lišácky chtěla Dolákovou přehodit, ta v poslední chvíli míč odpálila konečky prstů do bezpečí. (14:5)

20
    Marčíková zařizuje desetibrankový rozdíl. (15:5)

21
    Doláková chytila další střelu, Poruba zvyšuje rozdíl branek. (16:5)

22
    Domácí ubránily průnik hostí, to ale jen za cenu faulu. (16:5)

23
    Prešov s míčem na polovině soupeře. Nedaří se mu ale mič poslat na bránu. (16:5)

24
    Střelecký pokus Simič úspěšný! Snižuje tak opět na rozdíl deseti gólů. (16:6)

Oddechový čas pro domácí. (16:6)

24
    Opět se hraje, Marčíková má míč. (16:6)

25
    Ani složení Adámkové hostům nezaručilo ubránění akce. Adámková skóruje z leže! (17:6)

25
    Odpovědí Prešova je sedmý gól. (17:7)

25
    Harčarufková potřebovala ošetřit, opět se hraje. (17:7)

26
    Rozhodčí nedopřáli Babukové únik, Ostravanky na útočné polovině. (18:7)

27
    Právě běží poslední tři minuty prvního poločasu, a domácí vyhrávají o dvanáct gólů. (19:7)

28
    Chovancová si naběhla, ve výskoku přijala míč a ihned jej odpálila do odkryté klece. (20:7)

28
    Střelkyně Chovancová opouští na dvě minuty hřiště za faul. (20:7)

29
    Poslední půlminuta prvního poločasu. (20:7)

30
    Dlugošová vychytala poslední střelu poločasu! (20:7)

30
    První poločas skončil. (20:7)

Druhý poločas začne v přibližně 18:46.

31
    Začal druhý poločas. (20:7)

31
    Prešov s míčem, Roháčková hned v úvodu poločasu dostává svůj první gól. (20:8)

31
    Na druhé straně v bráně stojí Medveďová. (20:8)

31
    Hra přerušena, na řadu přišel mop a utírání palubovky. (20:8)

31
    Adámková zvyšuje na třináctibrankový rozdíl. (21:8)

32
    Kundrátová sebrala volný míč a prostřelila beznadějnou Roháčkovou. (21:9)

33
    Babuková s míčem neprošla až k zakončení, Roháčková připravena rozehrát. (21:9)

34
    Šutranová z trestného hodu dává desátý gól Prešova. (21:10)

35
    Prešov na útočné polovině, Roháčková vytáhla důležitý, a zároveň povedený, zákrok. (22:10)

35
    Prešov zvýšil herní tempo, pozorná obrana soupeře jim ale nedovolí dát gól. (22:10)

36
    Kundrátová odsedí dvě minuty. (22:10)

37
    Prešov se chystal zakončit, ale Šviráková zachytila míč a z úniku skóruje. (24:10)

38
    Slovenský tým si zahraje na dvě minuty oslabení. (24:10)

39
    Rechtorisová dostala loktem, zůstává ale ve hře. Její tým se musí vypořádat s útočnou akcí Prešova. (26:10)

40
    Oddechový čas pro hosty. (27:10)

40

41
    Minarčíková si poslala míč málem do své brány, když jej odpálila za sebe. (27:10)

41
    Minarčíková odsedí dvě minuty. Doláková dokázala vychytat trestný hod. (27:10)

42
    Dlouhým pasem obdarovaná Babuková se dostala do výborné střelecké pozice, Roháčková ale střelu dokázala chytit. (27:10)

43
    Domácí hráčka zablokována v šanci, Poruba stále na polovině Prešova. (27:11)

44
    Revajová to zkusila z úniku, Medveďová ale míč nepustila za svá záda! (27:11)

45
    Roháčková vychytala únik Prešova. (28:11)

46
    Prešov přešel přes polovinu hřiště, tam jeho postup Poruba zastavila. (28:11)

47
    Marčíková zachytila míč,Ostravanky se natlačily před Medveďovou. (29:11)

48
    Porubanky nadvakrát zkazily přihrávku, rozhodčí přesouvá hru na bránu Roháčkové. (29:11)

48
    Roháčková vyhodila míč přes celé hřiště, u Medveďové ale jeho pouť v držení Ostravanek končí. (29:11)

50
    Poruba vede deset minut před koncem o devatenáct gólů, snažící se Prešovanky ale nejsou schopné skórovat. (30:11)

52
    Prešov je na polovině soupeře. (31:11)

53
    Prešov zintenzivnil svůj tlak, Roháčková se v bráně ohání, co může. (32:12)

53
    Oddechový čas pro domácí. (32:12)

53
    Třetí vyloučení Šutranové znamená červenou kartu. (32:12)

54
    Poruba proměňuje trestný hod, nyní se ale nedokáže vymanit ze sevření Prešova. (33:12)

55
    V bráně Poruby je nyní Sabina Bártová, té se nepodařilo chytit míč a inkasuje. (34:12)

56
    Hráčky Prešova dávají nyní najevo své emoce, když většina jejich pokusů skončí vniveč. Čas utíká, a ony jsou stále před Bártovou. (34:12)