SK Karviná – Poruba 2011 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Přerov 1:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 4:3 (1:0 po s.n.) | Opava – Břeclav 5:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 4:5 (po pr.)
Nymburk – Řisuty 6:4 (kon.) | Klatovy – Trutnov 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 5:0 (kon.)
Pelhřimov – Sokolov 2:3 (kon.) | Děčín – Kobra 7:5 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 9:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:3 (3:2, 0:0, 0:1 - 0:0)
HC Frýdek-Místek
Sobota 31.01.2015, 17:00 • ZS Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ

57:59
    Domácí mají jedinečnou šanci rozhodnout zápas. Za hru vysokou holí je na dvě minuty vyloučen hostující Teper.

47:43
    Vyloučen hráč hostujícího týmu Matějek na dvě minuty za vysokou hůl.

38:47
    Domácí budou mít šanci navýšit své vedení. Za hákování odchází na dvě minuty na trestnou hostující Lipina.

28:33
    Další přesilovou hru bude mít k dispozici Frýdek-Místek. Za krosček si odsedí dvě minuty na trestné lavici domácí Martiník.

24:52
    Hosté dokonce předčasně ukončují svou přesilovou hru. Jsou totiž potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odsedí Tomáš Sršeň.

23:36
    Hosté budou mít šanci na vyrovnání skóre, za sekání je na dvě minuty vyloučen domácí Kaluža.

07:09
    Teď si přesilovku vyzkouší také domácí tým, za sekání je vyloučen na dvě minuty hostující Matějek.

04:40
    A máme tu první vyloučen. Přesilovou hru si zahraje hostující mužstvo. Za držení vyloučen na dvě minuty za držení.

Josef Kramář

Branky a nahrávky: 15. Studený (Kysučan, Kaluža), 19. Studený (Kaluža), 20. Gulda (D.Varga), rozh. náj. Sprušil – 18. Zedník (Sršeň, Prokop), 20. Sršeň (Ivan), 43. Lipina (Samiec, Matějek)

1:0   Lipina (FRM)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Gulda, Finkes, Valentík, Adamík, Kovář, Kaluža, Jedlička – Kysučan, Kuchta, Cink, Spuršil, Martiník, Studený, Kundrátek, Baroš, D.Varga, Slovák, Matušenko, Mar.Varga
    HC Frýdek-Místek: Kubáň (R.Svoboda) – Samiec, Teper, Krutil, Černín, Jonáš, Hurtík, Podešva, Prokop – Matějek, Ivan, Zedník, Stránský, Mamula, Lipina, Sluštík, Vacula, Mach, Slovák, Sršeň