Minsk – Jokerit 0:0 (*17:30) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:0 (*17:30) | N.Novgorod – Petrohrad 0:0 (*17:30)
Soči – CSKA Moskva 0:0 (*17:30) | Omsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Barys – Omsk 0:0 (14:30)
Jekatěrinburg – Kazaň 0:0 (14:30) | Čeljabinsk – Novosibirsk 0:0 (14:30) | Ufa – Magnitogorsk 0:0 (14:30)
Jekatěrinburg – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Jaroslavl 3:2 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Minsk – Jokerit 0:0 (17:30)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:0 (17:30) | N.Novgorod – Petrohrad 0:0 (17:30) | Soči – CSKA Moskva 0:0 (17:30)
Soči – Omsk 0:0 (17:30) | Atlant – HC Slovan 4:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Lada Toljatti
Úterý 03.02.2015, 15:00 • KrK Uralec • KHL

58:06
    Vzájemné vyloučení, které neovlivní počet hráčů na ledě. Alexander Rybakov dostal dvě minuty za sekání, Alexander Černikov za krosček.

56:43
    Tak to je velká šance pro domácí mužstvo, pár minut před koncem normální hrací doby si zahraje přesilovou hru, dvě minuty za hákování dostal Alexander Strelcov. Zbytečný útočný faul, který může hodně mrzet!

47:31
    Hosté si zahrají přesilovou hru, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Alexej Simakov. Zbytečný faul od produktivního hráče Avtomobilistu, jelikož se jednalo o útočný prohřešek.

35:04
    A nyní si za tuto aktivitu vysloužili přesilovou hru, dvě minuty za držení dostal Gleb Klimenko a Ladu čeká druhá přesilovka v zápase.

29:04
    Domácí si zahrají svou třetí přesilovou hru, Vitalij Šulakov obdržel dvouminutový trest za nedovolené bránění.

13:45
    Tu rázně ukončili domácí hokejisté svou aktivitou, za níž si vykoledovali přesilovou hru, dvě minuty za podražení obdržel Jiří Hunkes.

10:03
    V dlouhé ponechané výhodě se domácí neprosadili, nyní budou mít dvě minuty přesilové hry k tomu, aby manko dorovnali. Dvě minuty za podražení totiž obdržel Dmitrij Ogurcov.

02:23
    Hosté si zahrají první přesilovou hru, dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Ilja Arkalov.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 11. Lepistö (Simakov, Rybakov) – 5. Hunkes (Bočarov), rozh. náj. Valujskij