Minsk – Jokerit 0:0 (*17:30) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:0 (*17:30) | N.Novgorod – Petrohrad 0:0 (*17:30)
Soči – CSKA Moskva 0:0 (*17:30) | Omsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Barys – Omsk 0:0 (14:30)
Jekatěrinburg – Kazaň 0:0 (14:30) | Čeljabinsk – Novosibirsk 0:0 (14:30) | Ufa – Magnitogorsk 0:0 (14:30)
Jekatěrinburg – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Jaroslavl 3:2 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Minsk – Jokerit 0:0 (17:30)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:0 (17:30) | N.Novgorod – Petrohrad 0:0 (17:30) | Soči – CSKA Moskva 0:0 (17:30)
Soči – Omsk 0:0 (17:30) | Atlant – HC Slovan 4:3 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Dynamo Moskva
Úterý 03.02.2015, 17:00 • TatNeft Arena • KHL

Kazaň v dnešním zápase otevřela skóre zásluhou Oskara Möllera. Po jeho trefě už nikdo z jeho spoluháčů nedokázal vyzrát na Lazušina. Do konce první třetiny srovnal Nikolaj Žerděv. Ve druhém dějství rozvlinili síť za Nilssonem Alexandr Budkin a Konstantin Glazačev. O výhře Dinama rozhodl pět minut před koncem Martinš Karsmus, jenž napodobil individuální akci Žerděva. Kazaň tak prohrála na vlastním ledě s celkem z Mosky 1:4. Toto je ode mě vše a u nějakého onlajnu na počtenou. (19:15:45)

60:00

59:50
    Zápas se již dohrává před brankou Nilssona.

59:14
    Kirill Petrov (KZN) se provinil útočný faulem a dostává dvě minuty za podražení.

58:30
    Hosté napadali hodně vysoko, čímž získali útočnou třetinu.

57:15

55:50
    Azevedovo přihrávku Möller špatně zpracoval, ale Kazaň zůstává v okolí Lazušinovy branky.

55:15
    Konstantin Gorovikov je také vyloučen a Kazaň si zahraje přesilovku pět proti třem.

54:57
    Domácí dostávají výhodu přesilové hry. Na trestnou lavici míří Sergej Soin (DMS).
    Martinš KARSUMS - 1:4

54:31
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    MARTINŠ KARSUMS předvedl něco podobného jako Nikolaj Žěrděv v první periodě. Po levé straně zavezl kotouč do útočného pásma a střelou z mezikruzí poslal puk za záda brankáře Nilssona.

53:45
    Zakázané uvolnění Dinama.

53:40
    Nikulin hledal pěknou přihrávkou svého spolurháče, ale dobrý obranný zákrok předvedl Karsmus.

52:57
    Glazačev byl v útočném pásmu sám, a tak jen pouze poslal puk na připraveného Nilssona.

52:28

51:50
    Gorovikov neměl příliš čas na zakončení a domácí se osvobozují.

50:28
    Na tresnou lavici putuje Ilja Nikulin (KZN). Domácí se tak zkracuje čas na případný obrat.

50:25
    Máme za sebou polovinu třetiny. Ak Bars stále prohrává o dvě branky. Hosté domácí celek nepouštějí k žádnému většímu náporu.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 8. Möller (Nikulin) – 17. Žerděv (Solovjov), 25. Budkin (Dugin), 32. Glazačev (Dugin), 55. Karsums

Ak Bars Kazaň: Nilsson – Nikulin, Paigin, Děnisov, Rylov, Kornějev, Brookbank, Tokranov – Mirnov, Vrána, Kosticyn – Varnakov, Möller, Azevedo – Svitov, Kolcov, Lukojanov – Obuchov, Burmistrov, Petrov.
    Dynamo Moskva: Lazušin – Robinson, Mironov, Jalasvaara, Solovjov, Budkin, Osipov, Orlov – Žerděv, Daugaviňš, Gorovikov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Soin, Volkov, Kokarev – Glazačev, Sopin, Dukin – Bryukvin.

Rozhodčí: Jeřábek, Ravodin – Gorděnko, Sysujev

Diváci: 7 427