Litoměřice – Arsenal Benešov 4:5 (kon.) | F.A. Zole Č. Lípa – Radobýl Litoměřice 4:4 (kon.) | Interobal Plzeň – Jablonec n/N 13:2 (kon.)
Gardenline Litoměřice
4:5 (1:1)
Arsenal Benešov
Pátek 06.02.2015, 20:20 • SH Chemik, Lovosice • 2. Futsal liga západ

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Benešova vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (21:52:09)

Hosté z Benešova si v druhém poločase dokázali vyrobit slibný náskok dvou branek po přesných trefách Šindeláře a Říhy. Tento stav ale velmi dlouho nevydržel. Mikoláš šťastnou trefou rozvlnil síť i na straně druhé. Benešov ale i poté vedl o dvě branky, to když se střelec poslední branky – Jan Mikoláš – dokázal při obranném zákroku trefit také do branky vlastní. Od třicáté minuty Litoměřice zavelely ke srovnání a to se jim také povedlo! Libor Volf nejprve upravoval na rozdíl jedné branky ve 35. minutě, aby o tři minuty později byl stav vyrovnaný na hodnotě 4:4. Už to vypadalo, že zápas skončí remízou, ale 52 sekund před koncem se dostali hráči Benešova do zakončení, které skončilo brankou Filipa, který tak zajistil Benešovu výhru 5:4 a připsání si tří bodů do tabulky.

39:59
    Výhoz Klímy v posledních sekundách skončil na hlavách soupeřova obránců.

39:26
    Klíma se přesunul na útočnou polovinu a vyzkoušel pozornost Šimáčka. Ten nakonec zasahovat nemusel, střela Klímy letěla vysoko nad bránu.

39:08
    Arsenal Benešov právě vstřelil branku!
    Ve chvíli, kdy zakřičela domácí lavička "uklidníme to!" se dostal k míči Lukáč, který poslal míč ještě na lépe postaveného MIROSLAVA FILIPA, který dokázal přehodit ležícího Klímu. Asistence: Daniel Lukáč.

39:00
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.

38:11
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Litoměřic.

38:11
    Oddechový čas pro Gardenline Litoměřice.

37:57
    Hosté mohli udeřit a vést o jednu branku. Proti však byl dvakrát Klíma, který zachránil domácí od obdržené branky.

37:53
    Gardenline Litoměřice hraje v plném počtu.

37:05
    Žlutou kartu dostává Miroslav Filip (BNS) za zbytečné řeči vůči rozhodčímu.

37:05
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    Velmi zkušený Klíma si dovolil udělat kličku na vlastním brankovišti protihráči a následně poslat do zakončení LIBORA VOLFA, jehož střela skončil v síti soupeře. Asistence: Jan Klíma.

36:52
    V početní nevýhodě se dostal do zakončení Volf. V pádu ale nedokázal přehodit vyběhnuvšího Šimáčka.

36:25
    Hosté rozjíždějí kolotoč, ale ke střele se zatím neodvážili.

35:53
    Pro Litoměřice je to navíc pátý kumulovaný faul.

35:53
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Benešova.

35:53
    Oddechový čas pro FC Arsenal Benešov.

35:53
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Milan Čámský (GRD) za skluz na protihráče na polovině hrací plochy. Benešov tak bude hrát dvě minuty v početní výhodě.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým Arsenal Benešov. Více informací zde.

Branky: 5. Písař (Volf), 28. Mikoláš (Písař), 35. Volf, 38. Volf (Klíma) – 9. Filip (Žáček), 24. Šindelář (Stejskal), 26. Říha (Šindelář), 32. Mikoláš (vla.), 40. Filip (Lukáč)

Karty:   19. Fadler (GRD), 26. Čámský (GRD) – 38. Filip (BNS)   36. Čámský (GRD)

Gardenline Litoměřice: Klíma – Písař, Volf (C), Blažek, Tichý, Čámský, Fadler, Trnka, Mikoláš, Hranička
    Arsenal Benešov: Pavel Šimáček I – Pohorský, Lukáč, Stejskal, Žáček, Šindelář (C), Pavel Šimáček II, Filip, Říha

Rozhodčí: Zdeněk Nagy, Jan Krupa
    Delegát: Pavel Nepil