CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 2:0 (kon.) | SK Jilemnice – Jílové 2:1 (3:1 po pen.) | SMR PLUS Zlín – Gioia B2Balance Brno 0:4 (kon.)
Větřní – Del FUEGO "B" Plzeň 4:3 (kon.) | Jílové – CHEMCOMEX Praha 0:5 (kon.) | Šakalí hněv M. Třebová – SK Jilemnice 3:2 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň – SMR PLUS Zlín 1:5 (kon.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:4 (kon.) | Jílové – Šakalí hněv M. Třebová 0:1 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – SK Jilemnice 2:1 (kon.) | Del FUEGO "B" Plzeň – Gioia B2Balance Brno 2:12 (kon.) | SMR PLUS Zlín – Větřní 1:2 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – Gioia B2Balance Brno 6:3 (kon.) | Větřní – Šakalí hněv M. Třebová 3:4 (0:3 po pen.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:0 (3:2 po pen.)
CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 5:0 (kon.)
CHEMCOMEX Praha
2:0 (2:0)
Šakalí hněv Moravská Třebová
Sobota 07.02.2015, 09:00 • Valtice • Český pohár v sálovém fotbalu

O výsledku utkání rozhodl první poločas, v němž favorizovaní Pražané dvakrát udeřili. Ve druhé půli už Chemcomex kontroloval stav utkání a mohl přidat i další branky, dobrý výkon předvedl v bráně Moravské Třebové brankář Vykydal. Za malý okamžik nás čeká další utkání. (09:37:57)

30
    Matoušek vypíchl míč soupeři a hnal se sám na branku, Mareš zasáhl nohami a zlikvidoval i následnou dorážku Nováčka.

30
    Začíná se poslední minuta zápasu.

29
    Secvičený signál Prahy zastavil Staněk.

28
    Pavel Staněk stáhl Pulkerta, který se řítil sám na branku. Rozhodčí vytáhl žlutou kartu pro Staňka.

27
    Další oddechový čas.

27
    Proti Havrdově vytáhl další zákrok Vykydal.

27
    Pulkert přihrával v přečíslení samotnému Šafářovi, kterému ovšem střela vůbec nesedla.

26
    Sedláček byl při průniku zastaven, Chemcomex nabídnutou příležitostí pohrdl.

26
    Sop přihrával před bránu, tam však našel pouze nohu Němce.

25
    Pražané dostali svého soupeře pod tlak, z pravé strany pálil Sop, Vykydal jeho pokus vyrazil nohama.

24
    Střídačka Moravské Třebové si vzala oddechový čas.

24
    Mareš si konečně zachytal, když musel zasahovat proti tvrdé ráně Staňka k levé tyči.

24
    Bialekovu střelu zblokovala obrana Moravské Třebové.

22
    Němec zakončoval mimo bránu.

22
    Suchý se dostal do situace jeden na jednoho, Kamas mu však skluzem nepovolil zakončení.

21
    Šafářovu dobře mířenou střelu zlikvidoval dobrým zákrokem Vykydal.

20
    Přenesení přes celé hřiště nechal za sebe spadnou Šafář, Müller toho k ohrožení branky Prahy nevyužil.

20
    Tentokrát byla Sopova střela sražena za koncovou čáru.

20
    Sop stříleli z pravé strany pouze do Huryty.

19
    Matoušek mohl rozvinou situaci dva na jednoho, to by se mu ovšem musela povést přihrávka.

19
    Nyní sledujeme hru plnou nepřesností.

18
    Matoušek hlavičkoval po autovém vhazování Nováčka mimo bránu.

16
    Němec z rozehrávky hledal Sedláčka, tomu se ale před bránou tečovat nepovedlo.

16
    Pulkert fauloval Staňka, Moravská Třebová bude zahrávat standardní situaci.

16

První půle úvodního klání turnaje je za námi. Favorizovaní Pražané vedou 2:0. Na fauly 2:4.

15
    CHEMCOMEX Praha právě vstřelil branku!
    Nádherná akce třech Pražanů na jeden dotek skončila trefou MARTINA SOPA. Obrana Moravské Třebové se ocitla v roli komparzistů.

15
    Rottova křižná příhrávka směrovala na Rotta, ten se ke střele nedostal.

14
    Müller to zkusil z půlící čáry, jeho projektil zamířili mimo bránu.

14
    Fichtner dorážel míč, ale trefil pouze bránícího hráče.

13
    Po levé straně pronikl Sop,Vykydal je ale na zemi stále výborný.

12
    Pražané se postarali o první branku turnaje. Po Fichtnerově diagonální přihrávce se střelou pod břevno prosadil MIROSLAV ROTT.

12
    Müller zahrál rukou, což neuniklo pozornosti rozhodčímu. Míč budou mít Pražané.

11
    Pulkert si vyměnil míč s Blablou a dostal se sám před Vykydala, jehož ovšem nepřekonal. Brankář Moravské Třebové zasáhl dobře v pádu.

10
    Dobrou kombinaci Moravské Třebové zakončoval Němec mimo bránu.

9
    Havrda se dostal před bránu, nahrával míč Sopovi, který netrefil prázdnou branku.

8
    Po autovém vhazování Fichtnera pálil z voleje zpátky na autové vhazování Rott.

7
    Na fauly je to 2:1 z pohledu Chemcomexu.

7
    Fichtnerovu ránu z dobré pozice u levé tyčky výborně zkrotil Vykydal.

7
    Matoušek prováhal po přihrávce Nováčka vhodný okamžik k zakončení a posléze se utopil v kličkách.

6
    Sop fauloval na půlící čáře Nováčka.

5
    Kamas přihrával před bránu, ale našel jen kopačku soupeře. Blabla poté vystřelil vedle.

5
    Němec fauloval u postranní čáry Pulkerta.

4
    Velká šance na druhé straně, Huryta stál sám před brankářem, ale netrefil branku.

4
    Kamas byl sám před brankářem, Vykydal se mu výborně dostal pod nohy.

3
    Bialek ztratil míč na polovině hřiště, Suchý napálil jen bránícího hráče soupeře.

3
    Sop se málem dostal ke střele, nakonec byl zblokován třemi protihráči.

2
    Nováček fauloval Rotta na půlící čáře, jinak by šel Matoušek sám na branku.

2
    Staněk hledal před bránou spoluhráče, jeden z obránců Chemcomexu však jeho záměr vystihl.

1
    Sopovi utekl na pravé straně míč a skončil v zámezí.

1

CHEMCOMEX Praha: Sochůrek, Mareš – Bárta, Holeček, Havrda, Rott, Šnídl, Pulkert, Fichtner, Šafář, Blabla, Kamas, Bialek, Sop. Trenéři: Semmler, Fanta, Štorc.

Šakalí hněv Moravská Třebová: Vykydal – Matoušek, Müller, Němec, Nováček, Sedláček, Staněk, Suchý. Hrající trenér: Huryta.

Skupiny

A

Chemcomex Praha (Kraj Praha)
    Šakalí hněv Moravská Třebová (Východočeský region)
    SK SICO Sportovní centrum Jilemnice (Liberecký kraj)
    Autocentrum Jílové (Ústecký kraj)

B
    SMR Plus Zlín (Zlínský kraj)
    Gioia B2Balance Brno (Jihomoravský kraj – pořadatel)
    Bombarďáci Větřní (Jihočeský kraj)
    Del FUEGO Plzeň "B" (Plzeňský kraj)

Systém turnaje

Osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin, z nichž dva nejlepší postoupí do semifinále, v němž bude nasazen vítěz skupiny proti druhému nejlepšímu z opačné skupiny. Vítězové semifinále postoupí do finále, poražení se v penaltovém rozstřelu utkají o třetí místo.

Ve skupinách je hrací doba stanovena na 2x15 minut hrubého času, při nerozhodném výsledku následují 3 penalty na každé straně. Pokud se ani potom nerozhodne, pokračuje se do rozhodnutí po jedné penaltě na každé straně. Vítěz penaltového rozstřelu získává 1 bod do tabulky navíc.

Play-off se hraje na 2x20 minut hrubého času, případně následuje prodloužení 2x5 minut. Pokud se ani po prodloužení nerozhodne, kope se 5 penalt na každé straně. Pokud ani poté nebude znám vítěz, kope se po jedné penaltě na každé straně.

Hezký den z jihomoravských Valtic. V ráji nekonečných vinohradů dnes proběhne finále Českého poháru v sálovém fotbale a my vám z těchto závěrečných bojů nabídneme všechna utkání. Pro město a jeho sportovní halu se navíc jedná o generálku na pořádání Ligy mistrů, která se uskuteční právě na tomto místě 18. – 23. května.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.