CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 2:0 (kon.) | SK Jilemnice – Jílové 2:1 (3:1 po pen.) | SMR PLUS Zlín – Gioia B2Balance Brno 0:4 (kon.)
Větřní – Del FUEGO "B" Plzeň 4:3 (kon.) | Jílové – CHEMCOMEX Praha 0:5 (kon.) | Šakalí hněv M. Třebová – SK Jilemnice 3:2 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň – SMR PLUS Zlín 1:5 (kon.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:4 (kon.) | Jílové – Šakalí hněv M. Třebová 0:1 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – SK Jilemnice 2:1 (kon.) | Del FUEGO "B" Plzeň – Gioia B2Balance Brno 2:12 (kon.) | SMR PLUS Zlín – Větřní 1:2 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – Gioia B2Balance Brno 6:3 (kon.) | Větřní – Šakalí hněv M. Třebová 3:4 (0:3 po pen.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:0 (3:2 po pen.)
CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 5:0 (kon.)
SMR PLUS Zlín
0:4 (0:2)
Gioia B2Balance Brno
Sobota 07.02.2015, 10:10 • Valtice • Český pohár v sálovém fotbalu

29
    Gioia B2Balance Brno právě vstřelilo branku!
    Už to vypadalo, že se Zlín ubrání, když Zapletal vykopl míč z brankové čáry, následně ale Brno rozehrálo další útok, na jehož konci měl TOMÁŠ PROKEŠ jednoduchou úlohu a pouze lehce doklep míč do branky.

18
    Brno přešlo do rychlého útoku, Valkovič ještě stihl vykopnout míč z brankové čáry, na následnou dorážku brněnského JOSEFA CIESLARA už ale nedosáhl.

15
    Zlín na závěr první půle začal napadat výš, což se mu nevyplatilo. Sierota zachytil míč, srazil se s DAVIDEM MACKEM, ten ale neváhal, vzal míč, šel sám na Soukeníka a těsně před koncem prvního poločasu zvýšil vedení Brna.

11
    Tak toto byla ideální pomsta. MILAN KLIMEŠ převzal míč od Cieslara a střelou do kříže překvapil úplně všechny.

Václav Petrů

Branky: 11. Klimeš (Cieslar), 15. Macko (Sierota), 18. Cieslar, 29. T. Prokeš (Sierota, Macko)

Karty:   29. Kovář (SMR) – 13. Bartoň (GIOB)

SMR PLUS Zlín: O. Soukeník (C) – Haloda, Helešic, Hubáček, Chvíla, Janík, Kostka, Kovář, Křepelka, Světlík, Valkovič, Zapletal. Trenér: J. Soukeník.
    Gioia B2Balance Brno: Bartoň, Kubica, Kunický – Cieslar, Doubravský, Hanuš, Klimeš, Macko, Ovčačík, T. Prokeš, Sierota. Trenér: J. Prokeš.

Rozhodčí: Uhlár, Frajt