CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 2:0 (kon.) | SK Jilemnice – Jílové 2:1 (3:1 po pen.) | SMR PLUS Zlín – Gioia B2Balance Brno 0:4 (kon.)
Větřní – Del FUEGO "B" Plzeň 4:3 (kon.) | Jílové – CHEMCOMEX Praha 0:5 (kon.) | Šakalí hněv M. Třebová – SK Jilemnice 3:2 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň – SMR PLUS Zlín 1:5 (kon.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:4 (kon.) | Jílové – Šakalí hněv M. Třebová 0:1 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – SK Jilemnice 2:1 (kon.) | Del FUEGO "B" Plzeň – Gioia B2Balance Brno 2:12 (kon.) | SMR PLUS Zlín – Větřní 1:2 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – Gioia B2Balance Brno 6:3 (kon.) | Větřní – Šakalí hněv M. Třebová 3:4 (0:3 po pen.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:0 (3:2 po pen.)
CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 5:0 (kon.)
Bombarďáci Větřní
4:3 (3:2)
Del FUEGO "B" Plzeň
Sobota 07.02.2015, 10:45 • Valtice • Český pohár v sálovém fotbalu

Hodně zajímavé utkání je tedy za námi. Po prvních osmi minutách se zdálo, že Větřní svého soupeře deklasují, když vstřelili tři branky a jasně vládli hře. Následně se ovšem dvakrát trefil Gabriel a o zápletku bylo postaráno. Ve druhé půli se podařilo Plzeňským vyrovnat, když právě Gabriel zkompletoval hattrick. O osudu dnešního klání rozhodl trestný kop po šestém faulu Plzně, který proměnil Weinhard.
    Po krátké pauze pokračujeme. (11:43:23)

30
    Po faulu Caise zahrával standardní situaci Gabriel, ten ovšem trefil jen před sebou stojícího hráče soupeře.

30
    Beránek se prezentoval střelou z vlastní půl, která mířila mimo bránu.

30
    Začíná se poslední minuta zápasu, podaří se Plzni vyrovnat?

28
    Větřní právě vstřelilo branku!
    A RUDOLF WEINHARD trestá nedisciplinovanost Plzně, když míč poslal z devíti metrů neomylně k pravé tyči, zatímco brankář zamířil na druhou stranu.

28
    Plzeňští se dopustili šestého faulu, což znamená, že následuje trestný kop z devíti metrů Větřní, který může všechno rozhodnout.

28
    Oddechový čas pro Plzeň.

27
    Tak to je neuvěřitelné, co teď Plzeň neproměnila. Gabriel vybojoval míč a dostal se do situace dva na nikoho, autor hattricku se snažil nahrát Bednářovi, aby pálil do prázdné, ale Beránek jeho záměr vystihl, následně ovšem míč odrazil zpátky na Gabriela, jenž následně trefil bránícího hráče, který zastoupil Beránka.

27
    Do brejku se dostali hráči Plzně, Gabriel však trefil jen soupeře.

26
    Plzeňští se dopustili pátého faulu, což znamená, že v případě dalšího prohřešku proti pravidlům, bude následovat trestný kop.

26
    V následné kombinaci Větřní našel Grznárik jen nohu Gabriela.

26
    Cais se uvolnil a vystřelil po zemi, Pagáč si bez problémů poradil.

24
    Následně nastavil Pagáč úspěšně nohu i proti pokusu Žilenka.

24
    Grznárik vypálil, ale Pagář předvedl parádní zásah nohou.

24
    Oddechový čas pro Větřní, kteří nyní musí vstřebat ztrátu pohodlného tříbrankového náskoku.

24
    Král mohl jít sám na brankáře, trochu se však ukvapil v zakončení.

23
    Větřní zahrávali další standardku, Bordač přeběhl míč, střílel až Ginzel, který trefil pouze zeď, od níž se míč odrazil do zámezí.

23
    Ginzel rozehrál standardní situaci na Sedláka, tomu ale zakončení vůbec nesedlo.

22
    Del FUEGO "B" Plzeň právě vstřelilo branku!
    No vida, je vyrovnáno. Bednář využil chyby v rozehrávce, sám sice ještě míč do branky přes gólmana nedostal, nicméně dobíhající PATRIK GABRIEL se trefil a zkompletoval hattrick.

21
    Weinhard našel před bránou Grznaníka, který si mohl vybrat, kam poslat míč. Nakonec jen nastřelil Pagáče, jenž asi sám neví, jak se mu povedlo šanci eliminovat.

20
    Bombarďákům momentálně chybí přehled při zakončení, často míč v rozhodné chvíli ztrácejí.

19
    Jindřichův pokus zase srazila obrana Větřní do zámezí.

19
    Bordač pálil hodně nad bránu.

18
    Soukup si naběhl na autové vhazování Ginzela, ale z bezprostřední blízkosti branku hlavou minul.

18
    Ginzel nabízel míč před bránu, jako první jej však do zámezí poslal hráč Plzně Bednář.

17
    Nyní častěji kombinují Větřní, nemohou se však dostat k přímému ohrožení Pagáčovy branky.

17
    Úvod druhého poločasu je z obou stran opatrný.

16

Z původně naprosto jasně záležitosti pro Větřní se stala ke konci poločasu zajímavá zápletka. Po dvou trefách Gabriela v posledních dvou minutách mají Plzeňští o co hrát, a tak nás čeká zajímavá druhá půle.

15
    Tak tohle ještě bude zajímavý zápas. PATRIK GABRIEL se po nádherné individuální akci dostal před Beránka, kterého prostřelil střelou ke vzdálenější tyči.

15
    Jindřich vyslal z levé strany pozemní střelu, která zamířila mimo bránu.

14
    Oddechový čas si vyžádala střídačka Větřní.

14
    Ginzel se osmělil ke střele z dobré pozice, která ovšem zamířila nad bránu.

13
    PATRIK GABRIEL využil chyby Weinharda, gólman Beránek čekal na přihrávku, místo ní se dočkal první inkasované branky.

12
    Žilenko pálil v pádu po přihrávce z opačné strany, Pagáč stačil zasáhnout.

11
    Cais se uvolnil u postranní čáry a pálil ke vzdálenější tyči, do svatyně Plzně však jeho pokus nemířil.

10
    Gutheis přihrával před bránu Ginzelovi, který chtěl celou akci vyšperkovat zpětnou přihrávku, ta mu však vůbec nevyšla.

9
    Král se snažil přiťuknout míč ramenem Bednářovi. Myšlenka to byla dobrá, ale útočník Plzně nezakončil.

9
    Gutheis dostal před bránu přihrávku od Bordače, v nadějné pozici posunul míč mimo.

8
    Větřní byli ve třech lidech před brankou, míč mezi tři tyče dopravil RUDOLF WEINHARD.

8
    A už je to tady, Větřní odskakuje na rozdíl dvou branek, Weinhard pěkně zpomalil míč JAKUBU GRZNÁRIKOVI, který střelou k pravé tyči navýšil skóre.

7
    Bombarďáci mají jasně více ze hry a další gól je na spadnutí.

6
    Soukup fauloval u půlící čáry Bednáře, za což obdržel žlutou kartu.

5
    Bombarďáci potvrdili svůj tlak úvodní brankou, VÁCLAV CIAS dostal před bránu přihrávku od Grznárika a nadvakrát překonal Pagáče.

4
    Ginzel zkoušel štěstí střelou z úhlu, jeho pokus mířil hodně mimo tři tyče.

4
    Větřní pokračuje v převaze, Weinhard našel na druhé straně Grznaníka, který pálil z první nad bránu.

3
    Petr Bordáč se uvolnil efektivní kličkou a následně pálil těsně mimo bránu.

2
    Bordáč se nedostal přes Zeleného a Pagáč nemusel zasahovat.

1
    V první minutě drží převážně míč na svých kopačkách Větřní, zatím bez střely na bránu.

1

Skupiny

A

Chemcomex Praha (Kraj Praha)
    Šakalí hněv Moravská Třebová (Východočeský region)
    SK SICO Sportovní centrum Jilemnice (Liberecký kraj)
    Autocentrum Jílové (Ústecký kraj)

B
    SMR Plus Zlín (Zlínský kraj)
    Gioia B2Balance Brno (Jihomoravský kraj – pořadatel)
    Bombarďáci Větřní (Jihočeský kraj)
    Del FUEGO Plzeň "B" (Plzeňský kraj)

Systém turnaje

Osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin, z nichž dva nejlepší postoupí do semifinále, v němž bude nasazen vítěz skupiny proti druhému nejlepšímu z opačné skupiny. Vítězové semifinále postoupí do finále, poražení se v penaltovém rozstřelu utkají o třetí místo.

Ve skupinách je hrací doba stanovena na 2x15 minut hrubého času, při nerozhodném výsledku následují 3 penalty na každé straně. Pokud se ani potom nerozhodne, pokračuje se do rozhodnutí po jedné penaltě na každé straně. Vítěz penaltového rozstřelu získává 1 bod do tabulky navíc.

Play-off se hraje na 2x20 minut hrubého času, případně následuje prodloužení 2x5 minut. Pokud se ani po prodloužení nerozhodne, kope se 5 penalt na každé straně. Pokud ani poté nebude znám vítěz, kope se po jedné penaltě na každé straně.

Hezký den z jihomoravských Valtic. V ráji nekonečných vinohradů dnes proběhne finále Českého poháru v sálovém fotbale a my vám z těchto závěrečných bojů nabídneme všechna utkání. Pro město a jeho sportovní halu se navíc jedná o generálku na pořádání Ligy mistrů, která se uskuteční právě na tomto místě 18. – 23. května.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:45.

Václav Petrů

Branky: 5. Cais, 8. Grznárik (Weinhard), 8. Weinhard, 28. Weinhard (pen.) – 13. Gabriel, 15. Gabriel, 22. Gabriel

Karty:   6. Soukup (BOV)

Bombarďáci Větřní: Beránek – Bordač, Cais (C), Ginzel, Grznárik, Gutheis, Sedlák, Soukup, Weinhard, Žilenko. Trenéři: Klabouch a Šilhán.
    Del FUEGO "B" Plzeň: Pagáč – Jindřich, Gabriel (C), Bednář, Král, Zelený

Rozhodčí: Nečas, Skula