CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 2:0 (kon.) | SK Jilemnice – Jílové 2:1 (3:1 po pen.) | SMR PLUS Zlín – Gioia B2Balance Brno 0:4 (kon.)
Větřní – Del FUEGO "B" Plzeň 4:3 (kon.) | Jílové – CHEMCOMEX Praha 0:5 (kon.) | Šakalí hněv M. Třebová – SK Jilemnice 3:2 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň – SMR PLUS Zlín 1:5 (kon.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:4 (kon.) | Jílové – Šakalí hněv M. Třebová 0:1 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – SK Jilemnice 2:1 (kon.) | Del FUEGO "B" Plzeň – Gioia B2Balance Brno 2:12 (kon.) | SMR PLUS Zlín – Větřní 1:2 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – Gioia B2Balance Brno 6:3 (kon.) | Větřní – Šakalí hněv M. Třebová 3:4 (0:3 po pen.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:0 (3:2 po pen.)
CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 5:0 (kon.)
Šakalí hněv Moravská Třebová
3:2 (0:1)
SK SICO SC Jilemnice
Sobota 07.02.2015, 11:55 • Valtice • Český pohár v sálovém fotbalu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:55.

Hezký den z jihomoravských Valtic. V ráji nekonečných vinohradů dnes proběhne finále Českého poháru v sálovém fotbale a my vám z těchto závěrečných bojů nabídneme všechna utkání. Pro město a jeho sportovní halu se navíc jedná o generálku na pořádání Ligy mistrů, která se uskuteční právě na tomto místě 18. – 23. května.

Systém turnaje

Osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin, z nichž dva nejlepší postoupí do semifinále, v němž bude nasazen vítěz skupiny proti druhému nejlepšímu z opačné skupiny. Vítězové semifinále postoupí do finále, poražení se v penaltovém rozstřelu utkají o třetí místo.

Ve skupinách je hrací doba stanovena na 2x15 minut hrubého času, při nerozhodném výsledku následují 3 penalty na každé straně. Pokud se ani potom nerozhodne, pokračuje se do rozhodnutí po jedné penaltě na každé straně. Vítěz penaltového rozstřelu získává 1 bod do tabulky navíc.

Play-off se hraje na 2x20 minut hrubého času, případně následuje prodloužení 2x5 minut. Pokud se ani po prodloužení nerozhodne, kope se 5 penalt na každé straně. Pokud ani poté nebude znám vítěz, kope se po jedné penaltě na každé straně.

Skupiny

A

Chemcomex Praha (Kraj Praha)
    Šakalí hněv Moravská Třebová (Východočeský region)
    SK SICO Sportovní centrum Jilemnice (Liberecký kraj)
    Autocentrum Jílové (Ústecký kraj)

B
    SMR Plus Zlín (Zlínský kraj)
    Gioia B2Balance Brno (Jihomoravský kraj – pořadatel)
    Bombarďáci Větřní (Jihočeský kraj)
    Del FUEGO Plzeň "B" (Plzeňský kraj)

Šakalí hněv Moravská Třebová: Vykydal – Matoušek, Müller, Němec, Nováček, Sedláček, Staněk, Suchý. Hrající trenér: Huryta.

SK SICO SC Jilemnice: Tomeš – Brádle, Fišar, Kraus, Machát, Paulů, Smolík, Srkal, Šnorbert. Trenéři: Szabo, Jedlička.

Rozhodčí: Uhlár, Nečas.

1

1
    Srkal našel před brankou Krause, ten byl ale zezadu hlídán a ke střele se nedostal.

1
    Dlouhý nákop Vykydala přes celé hřiště na Sedláčka vyboxoval do stropu Tomeše.

2
    Jilemnici nevyšla narážečka a následný útok hostí zastavil i za cenu žluté karty Pavel Kraus.

3
    Suchý pokazil rozehrávku, Srkal jej ale neukličkoval. Škoda pro Jilemnici, jinak by šel sám na branku.

4
    Oba týmy to zatím hodně zkouší dlouhými nákopy, tentokrát se k němu nedostal Matoušek.

4
    Nováčkova střela z většího úhlu minula Tomešovu branku.

5
    Huryta vybojoval míč, předal jej Matouškovi, jenž to zkusil ze strany z poměrně velké dálky. Tomeš s menšími problémy chytá.

5
    Suchý zkusil vymyslet přihrávku před branku, žádného ze svých spoluhráčů ale nenašel.

6
    Jilemnice sevřela svého soupeře před jeho brankou, Fišarova nabídka před branku zůstala nevyužita.

6
    Sedláčkova ruka přerušila akci Moravské Třebové, hrát bude opět Jilemnice.

7
    Zatím stále čekáme na nějakou větší příležitost.

8
    SK Jilemnice právě vstřelila branku!
    MAREK SRKAL zůstal úplně sám před brankou, přehodil si míč na druhou nohu, oklamal brankáře a poslal míč do branky.

9
    Hurytovu střelu vyrazil Tomeš jen nad sebe a musel rychle na nohy, aby mí padající do branky ještě vyboxoval!

10
    Jilemnice se pokusila rychle přenést hru, finální fáze ale nebyla přesná a na tahu je Moravská Třebová.

10
    Dvě velké šance pro Moravskou Třebovou! V první po skvělé otočce neuspěl Němec, v té druhé zase z bezprostřední blízkosti pálil do Tomeše Němec.

11
    Oddechový čas pro Jilemnici.

11
    Machát vystihl chybu Müllera, šel prakticky sám na brankáře, Vykydal se ale natáhl a míč vytěsnil z prostoru tří tyčí.

11
    Následně z voleje nad branku pálil Kraus.

11
    Sedláček si krásně narazil míč s Müllerem, byl sám před brankářem, ale zakončil jen do něj.

12
    Kraus našel Macháta, jehož zatočená rána skončila nad brankou.

12
    Matouškovu střelu od postranní čáry opět pokryl Tomeš.

12
    Prostor se otevřel před Srkalem, který do něj vpadl, jenomže díky bloku soupeře nedokázal vystřelit. Následně po vhazování střílel Kraus, Němec jeho střelu ztlumil a Vykydal měl jednoduchou úlohu.

13
    Jilemnice porušila pravidlo patnácti vteřin, Moravská Třebová okamžitě rozehrála a Nováček hlavičkoval vedle branky.

14
    Pohledná kombinace Moravské Třebové nakonec nekončí gólem! Huryta poslal míč ke vzdálenější tyči, kde byl jen o chvíli později Němec.

15
    Na závěr poločasu dokázala Moravská Třebová Jilemnici zatlačit na její polovinu.

15
    Na závěr první půle se snaží Jilemnice držet míč.

Ačkoliv konec prvního poločasu přinesl zvýšenou aktivitu Moravské Třebové, ve vedení je díky Srkalově brance Jilemnice.

16

16
    Moravská Třebová právě vstřelila branku!
    Vhazování Matouška na přední tyč krásně trefil hlavou MICHAL SUCHÝ, Tomeš v brance byl bezmocný.

17
    Kraus se otočil kolem Němce a vypálil jen do Vykydala. Následně ještě Kraus od Němce u postranní čáry schytal nepříjemný zákrok zezadu.

18
    Po úvodním tlaku Moravské Třebové je na míči zase Jilemnice, Vykydal ale kromě Krausovy otočky nic složitého řešit nemusel.

19
    Němec patičkou chtěl uvolnit před brankou Sedláčka, u míče byl ale rychleji Tomeš a uchránil Jilemnici od katastrofy.

20
    Před brankou spadl Nováček a Šakalí hněv se věren své přezdívce dožadoval odpískání nedovoleného zákroku. Ani jeden z rozhodčích ale do píšťalky nezadul.

21
    Tentokrát už je faul odpískán, Smolík fauloval asi deset metrů od své branky.

21
    Suchý to zkusil přímo na branku a nepochodil.

22
    Michal Suchý poslal k zemi unikajícího Šnorberta a právem obdržel žlutou kartu.

22
    Paulů to zkusil obstřelem kolem zdi přímo na branku, Vykydal nohami zasáhl.

22
    Huryta si navedl míč na osu hřiště, otočil se a vypálil vedle.

23
    Sedláček šel společně se Staňkem do situace dva na jednoho, vyslal Staňka do šance, Tomeš ale včas vyběhl z branky a zasáhl. Staněk nicméně zůstal ležet na hrací ploše.

23
    Staňka musel ve hře nahradit Nováček, jenž ihned po příchodu na hřiště hlavičkoval mimo branku.

23
    Oddechový čas Jilemnice.

24
    PETR MATOUŠEK se uvolnil na levé straně, uviděl místo mezi Tomeše a jeho pravou tyčí, tam také zamířil a otočil vývoj utkání!

25
    Staněk si výborně stáhl míč na nohu, ale pak vypálil jen do připraveného Tomeše. Nicméně, Moravská Třebová díky faulu Jilemnice na útočné polovině zůstane.

26
    Staněk napálil zeď, která srazila míč do zámezí.

26
    Jilemnici se nedaří dostat do útoku.

27
    Nakonec přeci jen, žádná větší šance z toho ale nebyla.

28
    Moravská Třebová vystřídala tři hráče a poslala tak na hřiště čerstvé hráče, bude se ale bránit nepříjemné standardní situaci.

28
    Srkal rozehrál na Macháta, jenž vypálil do protihráče, od nějž se míč odrazil do jeho ruky a snažení Jilemnice tak musí být přerušeno.

28
    Moravská Třebová začíná hrát vyloženě na jistotu.

29
    Brádle vyslal Srkala, ten se skvěle uvolnil a pak vystřelil vedle branky.

29
    Oddechový čas pro Šakalí hněv Moravská Třebová.

29
    Huryta výborně vystihl rozehrávku, nakonec mohl jít sám, ale přes Tomeše se k brance nedostal.

29
    Následně mohl Huryta rozhodnout, Fišar mu ale ve skluzu sebral míč z nohy.

30
    Jilemnice má už jen jednu minutu, aby alespoň srovnala.

30
    Fišar poslal míč do levého křídla, Srkal vrátil míč před branku, kde doběhl úplně volný PAVEL KRAUS a srovnal.

30
    Neuvěřitelné, jedním slovem neuvěřitelné. Vše už se schylovalo k penaltám, pak se ale na straně uvolnil MICHAL SEDLÁČEK, zamířil přesně na zadní tyč a rozhodl utkání.

Myslím, že více není třeba dodávat. Poslední minuta utkání měla opravdu vše. (13:01:51)

Václav Petrů

Branky: 16. Suchý (Matoušek), 24. Matoušek, 30. Sedláček – 8. Srkal, 30. Kraus (Srkal, Fišar)

Karty:   22. Suchý (SHMT) – 2. Kraus (JLM)

Rozhodčí: Uhlár, Nečas