25
VK Prostějov
0
14 25
Středa 18.02.2015, 15:30 • Burhan Felek Voleybol Salonu, Istanbul • Liga mistryň

0:0
    Dnešní utkání je u konce. Eczacibasi Vitra Istanbul porazil VK AGEL Prostějov jasně 3:0 na sety.

Domácí hráčky udávaly tempo zápasu už od začátku. První dva sety ovládly v poměru 25:14 a vypadalo to, že si dokráčí k vítězství. Ve třetím setu se Prostějov lehce vzepřel, ale stále ztrácel. Třetí set poté skončil poměrem 25:19.

Prostějov tak v Lize mistryň končí. V letošní sezoně zde ale zanechal výraznou stopu a nemusí se za nic stydět.

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) volejbalového onlajnu se na vás těším brzy nashledanou! (16:51:21)

25:19
    Třetí set skončil.

25:19
    Zápas ale ukončuje přesnou smečí Yilmazová!

24:19
    Yilmazová napálila míč pouze do bloku a Prostějov odvrátil i další mečbol!

24:18
    Ten ale odvrací Borovinšeková.

24:17
    Soaresová napálila míč za základní čáru a je tu mečbol!

23:17
    Další bod Istanbulu přidala Cansuová a to už je špatné.

22:17
    Teď jsme byli svědky opravdou dlouhé rozehry, tu zakončila smečí Yilmazová.

21:17
    Kargová ale nedokázal vybrat smeč Burbachové a je tu opět rozdíl čtyř bodů!

20:17
    Soaresová oplatila stejnou mincí a je to opět o tři body!

20:16
    Kiriciová teď krásnou ulejvkou uklidňuje své spoluhráčky.

19:16
    A další bod, no to vypadá ještě na drama. Domácí kouč si okamžitě bere oddechový čas.