Young Boys – Everton 1:4 (kon.) | Turín – Ath. Bilbao 2:2 (kon.) | Wolfsburg – Sporting 2:0 (kon.)
Dněpropetrovsk – Olympiakos 2:0 (kon.) | Trabzonspor – Neapol 0:4 (kon.) | AS Řím – Feyenoord 1:1 (kon.)
Eindhoven – Zenit 0:1 (kon.) | Aalborg – Club Bruggy 1:3 (kon.) | Anderlecht – Dynamo 0:0 (kon.)
Liverpool – Besiktas 1:0 (kon.) | Tottenham – Fiorentina 1:1 (kon.) | Celtic – Inter 3:3 (kon.)
Guingamp – Dynamo Kyjev 2:1 (kon.) | Villarreal – Salzburg 2:1 (kon.) | Ajax – Legia 1:0 (kon.)
Sevilla – Mönchengladbach 1:0 (kon.)
PSV Eindhoven
0:1 (0:0)
FK Zenit Petrohrad
Čtvrtek 19.02.2015, 19:00 • Philips Stadion - Eindhoven • Evropská liga

To je z tohoto online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na počtenou. (21:00:58)

STATISTIKY

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 7:1.

Počet zákroků brankáře Lodygina – 1.

Počet zákroků brankáře Zoeta – 5.

Je dobojováno. Zenit předvedl v druhém poločase velice dobrý výkon, ze kterého pramenila i jediná vstřelená branka. Tu vstřelil v 64. minutě po Dannyho přihrávce brazilec Hulk. PSV přestalo v druhém poločase nepochopitelně hrát a zaslouženě prohrává 0:1.

90+4

90+4
    Brenet fauloval Criscita. Vypadá to, že si Zenit odveze do odvety velice nadějný výsledek.

90+3
    Guardado našel dobrým pasem Depaye, který si míč přichystal ke střele, ale z dobré pozice branku minul.

90+2
    Na pár minut si zahraje i Andrej Aršavin, který na trávníku nahradil Hulka.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se domácím vyrovnat?

90
    Danny si za zbytečný faul vysloužil žlutou kartu.

89
    Memphis Depay se pokusil překvapit brankáře z dálky, ale přestřelil.

87
    Willems na levé straně zamotal hlavu dvěma protihráčům a následně odcentroval, de Jong však na balon nedosáhl. PSV už nemá moc času na vyrovnání.