Slavia – Chomutov 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Sparta 3:2 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 5:2 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 2:4 (kon.)
HC Kometa Brno
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 19.02.2015, 15:00 • Hala Rondo • ELIOD extraliga mladšího dorostu

55:21
    Kometa si zadělává na průšvih. Necelých pět minut před koncem je za držení poslán na trestnou lavici Dalimil Mikyska za držení. Vyrovná Zlín?

39:23
    Ještě před koncem prostřední části je vyloučen Štěpán Kučera na dvě minuty za držení.

31:55
    Zlínští mají příležitost ujmout se vedení. Kometu totiž oslabí Petr Krejčí, který dostal dvouminutový trest za podražení.

13:57
    Filip Klenec si vykoledoval dvouminutový trest za podražení.

09:46
    Za zdržování hry dostává dvouminutový trest Daniel Kowalczyk. Dokáže domácí Kometa navýšit své vedení?

Václav Petrů

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 6. Süss (Klenec), 24. Novák, 47. Novák (Jeřábek, Süss) – 19. Jenáček (Chytil), 40. Dvořáček (Jenáček)

HC Kometa Brno: Dostál (Šindelka) – Jeřábek, Holemý, Zábranský, Kučera, Král, Buchal, Vašíček, Mikyska – Novák Matěj, Klenec, Gajarský, Krejčí, Matula, Süss, Svoboda, Kavický, Kunc, Čajkovič, Novák Jan
    Berani Zlín: Šimonů (Horák) – Dřímal, Janošek, Kowalczyk, Lauda, Jaroněk, Jenáček, Marek – Kočica, Sedlák, Dřímal, Blažek, Sedláček, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Nesrsta, Dvoářček, Chytilm Václavek