Slavia – Chomutov 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Sparta 3:2 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 5:2 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 2:4 (kon.)
HC Litvínov
2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 19.02.2015, 17:30 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

47:30
    Dvě minuty na trestné levici si odsedí Adam Kalaj, a to za napadení. Chemici tak mají jedinečnou šanci na srovnání dnešního utkání.

38:19
    Po vzájemné potyčce se rozhodli rozhodčí vylučovat na každé straně po jednom. Na té domácí je to Roman Cikánek, na té druhé to je Vojtěch Svoboda. Oba jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

35:53
    Dvě minuty na trestné lavici si odsedí také Marek Havlík. Mladý obránce si půjde na trestnou lavici odpočinout za nedovolené bránění a je tu šance pro Kladno ke zvýšení svého náskoku.

21:41
    Vyloučen Soukup za nebezpečnou hru vysokou holí.

15:36
    Další přesilovka pro Kladno, tentokrát vyloučen Roman Cikánek na dvě minuty za faul loktem.

07:14
    Také první vyloučení mají na svědomí domácí, konkrétně Filip Fraško, který si odsedí dvě minuty za podražení.

Martin Stříbrný

Branky a nahrávky: 7. Myšák, 13. Vopat (Vaněk, Cikánek) – 9. Kalaj (Haspeklo), 11. Svoboda (Kalaj), 28. Kouba (Kalaj), 52. Kouba (Bláha)

HC Litvínov: Khůn – Cikánek, Fraško, Bártek, Čapek, Havlík, Starý – Zirtoni, Vopat, Pech, Kordule, Vaněk, Kitzberger, Vacín, Bartoš, Kysela, Myšák, Jouza.
    Rytíři Kladno: Jiroušek – Haspeklo, Matula, Slabý, Filip, Kryll, Rudovský – Rejzek, Soukup, Svoboda, Kalaj, Bláha, Nagy, Kouba.

Rozhodčí: Jaroslav Krejsa – David Tauš, Michal Danylec.