FC Ferreira – Guimarães 2:2 (kon.)
FC Paços Ferreira
2:2 (1:1)
Vitória SC Guimarães
Pátek 20.02.2015, 21:30 • Estádio da Capital do Móvel (Kapacita : 6 404) • Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný páteční pozdní večer a někdy příště opět na shledanou. (23:26:36)

Dnešní zápas končí zcela zaslouženou remízou. Zápas byl velmi vyrovnaný a oba celky si dnes zaslouží alespoň ten bod do tabulky. Na první gól jsme nemuseli ani dlouho čekat, neboť padl už v 18.minutě, když se trefil domácí útočník Moreira. Ve 29.minutě dokázal vyrovnat hostující Saré. Hosté se poté dokázali dostat do vedení, když se z penalty trefil André André, domácí však nic nevzdali a v 87.minutě vyrovnával střídající Farías.

Držení míče: 46% – 54%
    Střely celkem: 8 – 10
    Střely na branku: 5 – 5

90+4

90+3
    André André však poslal míč pouze na hlavu jednoho z obránců a míč končí daleko od branky.

90+3
    Hosté ještě budou zahrávat slibný přímý kop blízko hranice vápna.

90+3
    Rozhodčí za malou chvíli ukončí zápas, zřejmě za stavu 2:2.

90+2
    Cafú se dopustil útočného faulu a k míči se dostanou domácí.

90+2
    Rozhodčí nastavil ještě 3 minutky.

90+1
    Breno to zkusil přímo na branku, míč však poslal těsně levé tyče.

90
    Gaspar byl faulován blízko hranice vápna a hosté budou zahrávat velmi slibný přímý kop. Pedroso navíc vidí žlutou kartu.

88
    Domácí střídají. Hřiště opouští Rosado a místo něj nastupuje Pedroso.
    Edson FARÍAS - 2:2

87
    Ferreira právě vstřelila branku!
    Domácí vyrovnávají! Jota poslal z levé strany centr do vápna, Assis míč vyrazil pouze do těla Moreiry od kterého se míč odrazil až na brankovou čáru a EDSON FARÍAS už neměl problém dorazit míč do sítě.

85
    Posledních pět minut zápasu.

84
    Tomané byl faulován Ricardem a ten vidí za tento faul žlutou kartu.

84
    Domácí střídají. Hřiště opouští Josté a místo něj nastupuje Jota.
    Domácí se dožadují pokutového kopu po střetu u hranice pokutového území.

83
    Domácí se nyní dožadovali pokutového kopu, rozhodčí však odpískal něco jiného a to proti domácímu týmu. U míče tak zůstanou hosté.