SK Karviná – Val. Meziříčí 2:4 (kon.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 8:1 (kon.) | Poruba 2011 – Břeclav 5:0 (kont.)
Nový Jičín – Opava 1:4 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 4:3 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 4:5 (kon.)
Nymburk – Sokolov 2:7 (kon.) | Žďár n/S – Děčín 3:4 (0:2 po s.n.) | Bílina – Klatovy 0:2 (kon.)
Tábor – Pelhřimov 2:3 (kon.) | Vrchlabí – Mor. Budějovice 8:3 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 7:3 (kon.)
Trutnov – Jablonec n/N 3:5 (kon.)
HC Trutnov
3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 21.02.2015, 18:00 • Pro Hockey Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ

Máme tu konec dnešního utkání, které bylo nakonec velmi napínavé a bohaté na sporné a zajímavé momenty. Domácí dokonce skórovali ve třech proti pěti, ale ani to jim na body nestačilo. K dobru Trutnova musíme říci, že bojovali až do konce, ale po vyloučení Škvora do konce utkání a Kozáka do konce utkání se jejich šance na srovnání velmi snížili.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na další počtenou. (20:23:36)

60:00

59:41

59:18
    Vlci právě vstřelili branku!

A je definitivně rozhodnuto! Kotouč za záda Kukina dopravil hostující PEŘINA. Asistence: Brokeš

58:51
    Hosté kombinují, drží kotouč na svých hokejkách.

58:19
    Domácí vyhazují.

57:48
    Hosté opět v útočném pásmu.

57:14
    Souběžné vyloučení. Na straně Trutnova Chytráček, dvě minuty za napadení. Na straně Jablonce Homolka, dvě minuty za hrubost.

57:04
    Kukin kryje další šanci, tentokrát z hole Zemana.

56:44
    Trutnov vyhazuje.

56:14
    Kotouč zachytil Perutek a následně vystřelil, ale Stejskal byl pohotový.

55:55
    Hra je přerušena, hráč Jablonce ležel na ledě. Vhazuje se ve středním pásmu.

55:39
    Mohlo být rozhodnuto ale Lukáš Tondr Kukina nepřekonal!

55:02
    Jablonec drží kotouč ve své moci.

54:23
    No a tady se začíná dít něco, co ani neumíme vysvětlit. Domácí Kozák dostává 5 + TH za bodnutí koncem hole.

54:23
    Voženílek opět nepřesně rozehrál, zakázané uvolnění.

54:01
    Kotouč se dostal až do Kukinovy lapačky. Trutnovu ubíhá čas.

54:00

53:17
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale hostující vyhodili kotouč mimo hřiště. Sudí Kareš rozhodl, že byl tečovaný.

52:45
    Sudí Kareš si nyní volá pořadatelskou službu, aby odvedli neposlušného fanouška nad domácí trestnou lavicí.

52:45
    Offside Trutnova.

52:36
    Domácí rozehrávají z obraného pásma.

52:20
    Velmi nepřesná rozehrávka z hole Chytráčka. Vhazuje se ve středním pásmu.

52:09

51:52
    Nedovolené bránění na straně hostujícího celku. Na dvě minuty putuje na trestnou lavici hostující Šulc. Bude se hrát deset sekund 4 na 4 a poté začne trutnovská přesilovka.

51:40
    Trutnov je ve čtyřech.

51:16
    Trutnov právě vstřelil branku!

Tak to je velmi neobvyklé a překvapivé! Domácí se vymanili z tlaku a TOMÁŠ VESELÝ snižuje v oslabení 3 na 5 na rozdíl jediné branky! Asistence: Chytráček

50:46
    Jablonec vymotal domácí obranu a Kukin vytáhl zákrok z knihy čar a kouzel! Přesilová hra hostí pokračuje.

50:04
    Když skončil trest Voženílka, tak na trestnou lavici usedne Kozák. Dvě minuty za podražení. Trutnov si zahraje minutu a dvacet sedm sekund ve třech. To je moře času...

49:47
    Hosté se dostali z útočného pásma.

49:31
    Trutnov si hraje i ve třech. Další trest pro domácího kapitána Luštince. Tentokrát za krosček.

49:04
    Velmi tvrdá střela Martina Tondra končí opět na Kukinovi.

48:35
    Hosté drží kotouč na svých hokejkách. Trutnov se brání.

48:13
    Další střela Jablonce a Kukinova náruč. Vhazuje se po jeho pravici.

48:07
    Lukáš Tondr pálí nad branku.

47:57
    Teď už to Voženílkovi neprošlo. Voženílek dostává dvě minuty za krosček. Domácí si zahrajou opět v oslabení.

47:48
    Kukin pohlídal skákající kotouč na brankové síťce. Vhazuje se po jeho levici.

47:30
    No, teď můžeme sledovat velmi rychlý a akční hokej. To se nám po 47. minutách začíná líbit.

47:02

46:37
    Domácí se zmocnili na chvilku kotouče, ale už jsou u něho opět hosté.

46:23
    Další střelu od modré kryje domácí Kukin.

46:09
    Brokeš selhal v samostatném nájezdu na Kukina!

45:51
    Voženílek tvrdě atakoval ze zadu hostujícího Šulce, ten zůstává ležet na ledě. Nevylučuje se.

45:14

44:55
    Domácí se sice dostali do tlaku, ale ten teď na dvě minuty zabrzdí vyloučení domácího kapitána Luštince. Ten dostává dvě minuty za držení.

44:31
    Domácí přidávají pod kotel, Jablonec hraje opět velmi pasivně.

43:55

Domácí snižují! Perutek výborně počkal v útočném pásmu, našel CHYTRÁČKA a ten prostřelil Stejskala střelou pod vyrážečkou. Domácí vykřesali naději. Asistence: Perutek

43:03
    Dnešní utkání sleduje 332 diváků. Děkujeme !!!

43:03
    Domácí se dostali do tlaku, ale jejich hru přerušuje kotouč v ochranné síti.

42:41
    Domácí Janoušek zkoušel obkroužit branku, ale byl podražen brankářem Jablonce. Nevylučuje se.

42:12

41:52
    Škvor 10 minut + OK.

41:52
    Domácí Škvor předvedl divadlo pro celou arénu a od sudího Kareše vyfasoval trest do konce hry.

41:38
    Další vyhození z hole hostí.

41:10
    Domácím se přesilová hra vůbec nedaří.

40:15
    Luštinec byl rozjetý po pravém křídle, ovšem jeho zakončení chytil Stejskal.

40:05
    Opět vhazování pro domácí.

40:01

Třetí dvacetiminutovka klepe na dveře a domácí soubor byl přivítán nelichotivým pískotem od fanoušků. Asi se už není čemu divit. Za malou chviličku pokračujeme. Nezapomeňme, že domácí mají výhodu přesilové hry.

Druhá třetina nám přinesla velmi obyčejný hokej a díky Bohu další dvě branky. Bohužel tyto dva zásahy byly do domácí branky... Na rozdíl dvou branek zvyšoval Brokeš a čtvrtou branku vstřelil po krásné akci Bříška.
    Domácí hokejisté vystřídali ve 34. minutě brankáře, když za Jeschkeho putoval do branky Fedor Kukin. Domácí šance měli a ne málo, ovšem tragická koncovka nikterak Stejskala nezaměstnala.

39:59
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává hostující Zeman, který oplácel Luštincovi předchozí zákrok.

39:34
    Pro Hockey Arénou se nese pískot a druhá třetina se dohrává v obranném pásmu Trutnova.

38:57

No a Jablonec skóruje i po čtvrté. Krásnou přihrávku zpoza branky zužitkoval KAMIL BŘÍŠKA a překonal nic netušícího Kukina v domácí brance. Asistence: L. Tondr

38:42
    Na druhé straně pálil Lukáš Tondr, Kukin drží kotouč ve své náruči.

38:33
    Od modré pálil Voženílek a Stejskal jeho střelu vyrazil betonem.

37:59
    Domácí se snaží dostat do útočného pásma, ale vůbec se jim to nedaří.

37:28
    Za brankou zůstal klečet hostující Zeman, který inkasoval úder od Luštince. Nevylučuje se a vhazuje se ve středním pásmu.

36:42
    Další akci Jablonce zastavila domácí obrana.

36:03
    Další zásah Kukina, tentokrát kotouč schoval v lapačce.

35:45
    Chytráček měl připravenou palebnou pozici, ale volil kličku a to byla špatná volba.

35:19
    Peřinovu akci zastavuje postavení mimo hru.

34:44
    Domácí obranou teď projel Bříška a Kukin musel opět zasahovat.

34:18
    Šimoníček našel Kozáka, ale ten tváří v tvář Stejskalovi minul!

33:24
    Kukin se hned musí v brance otáčet. Čelil pokusům Bříšky a Lukáše Tondra. Zatím úspěšně.

33:04

A Jablonec využívá přesilovou hru bleskově. Po levém křídle ujel hostující TOMÁŠ BROKEŠ a střelou nad ramenem překonal Jeschkeho. Ten opouští branku. Asistence: Pavlů

32:42
    A další vyloučení. Domácí Škvor inkasuje ještě dvě minuty navíc za sekání. Jablonec hraje přesilovou hru pět na čtyři.

32:42
    Na trestnou lavici putuje následující dvojice.

Škvor (TRU) – 2 minuty hrubost
    Pilař (JBL) – 2 minuty hrubost

32:42
    V obrovské šanci selhal domácí Škvor, který si následně vyměnil názory s hostujícím Pilařem.

32:28
    Kotouč končí opět na tribuně. Vhazuje se ve středním pásmu.

32:12
    Voženílek přišel o kotouč a útok domácích se musí znovu zformovat.

31:38
    Střela Veselého tvrdě napálila Stejskala do krku. Jablonec je pod tlakem a svoje problémy řeší icingem.

31:18
    Domácí mladé pušky si vytvořily další slibnou šanci, ale dorážku Janouška zlikvidoval betonem Stejskal!

30:43
    Krasobruslařskou vložku předvedl domácí Škvor, ale jeho kroužení ovoce nepřineslo.

29:52
    Velká šance hostí! Double Lukáš Tondr – Kamil Bříška jeli dva na jednoho, ale Jeschke se překonat nenechal!

29:27
    Koutník hledal Březinu, ale našel pouze jeho brusle.

29:11
    Janoušek vypálil, ale k dorážce už nikdo nebyl připravený. Jablonec následně vyhazuje na zakázané uvolnění.

28:34
    Svoje štěstí zkoušel Koutník, ale jeho dalekonosná rána skončila na Stejskalově vyrážečce a následně v ochranné síti.

27:25
    Luštinec dostal křižný pas od Chytráčka, ale byl čistě odzbrojen.

26:53
    Domácí se ubránili, nyní však vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

26:12
    Hosté opět kombinují, ale bez výsledku.

25:44

25:33
    Hostující kombinaci zastavuje hvizd sudího Kareše, který hru přerušil pro posunutí branky. Čeká se na ledaře až dorazí s vrtačkou.

24:53
    Kotouč na tribuně, vhazuje se ve středním pásmu.

24:31
    Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě pro domácí. Další přesilovka pro hosty.

24:10
    Dufek Stejskala nepřekvapil.

23:35
    Od modré to zkoušel Voženílek, střela byla zblokovaná.

23:18
    ...utkání pokračuje

23:18
    Domácí akci přerušil offside a nyní se upravuje plexisklo, ze kterého vykukuje kus neposlušné ochranné gumy.

23:01
    Bříška prověřil Jeschkeho ze slibné pozice, ale domácí brankář sevřel svoje betony.

22:55
    Kotouč dostal Šimoníček, ale jeho parádičku nikdo z hostujících hráču "nesežral".

22:25
    Martin Tondr moc vymýšlel a nevymyslel zhola nic. Kotouč doklouzal na další icing.

22:12
    Icing hostí.

21:44
    Na ledě se nic moc neděje, obě mužstva se oťukávají...

20:35
    Domácí se snaží přejít do útoku, ale Jablonec postavil ve středním pásmu hradbu.

20:03
    Vhazování pro domácí.

20:01

Vše je připraveno k začátku druhé třetiny. Doufejme, že se dočkáme zlepšení ze strany domácích. Do první branky Jablonce to byli právě Draci, kdo ovládal tento zápas, pak ovšem hostující vlčí smečka vzala otěže do svých rukou a utkání se celé otočilo.

Máme za sebou první dějství dnešního utkání ve kterém jsme mohli vidět celkem tři branky. Skóre otevřel po nádherné akci domácí Smékal, poté však hosté využili přesilovou hru, jmenovitě to byl Frk. Od té doby patřila ledová plocha Jablonci, který ještě do přestávky stihl dát vedoucí branku z hokejky Petrmichla.

Statistika 1. třetiny:
    Střely na branku: 10:13
    Vyloučení: 1:0
    Vhazování: 14:8

20:00

19:24
    Hosté poctivě brání a domácím to vytváří značné problémy.

18:52
    Další icing domácích.

18:28
    Lukáš Tondr hledal zadovkou své spoluhráče, ale do protiútoku poslal Zítku, který málem překvapil Stejskala střelou zpoza branky.

18:18
    Další nepřesnost domácích. Icing.

18:09
    Další zásah Jeschkeho po střele Zemana.

17:54
    No hostující mužstvo je najednou všude o krok dříve. Domácím se nedaří zkrotit kotouč.

17:06
    Bříška vzápětí po samostatné akci napálil další břevno!

16:17

Tak teď tu byla série šancí hostí a nakonec z toho máme vedoucí branku! Od modré propálil vše hostující PETRMICHL a posílá hosty do vedení. Asistence: Mulač, Brokeš

15:27
    Voženílek moc přemýšlel a z toho vyplynulo zakázané uvolnění.

14:37
    Peřina tečoval střelu Čechury a domácí hráče zachránilo břevno!

14:29
    Hosté ožili, nyní šla další střela na Jeschkeho, který měl plné ruce práce s tím, aby kotouč zkrotil.

13:15

A máme tu vyrovnáno! Jablonec využil přesilovou hru. Mulač našel najetého MARKA FRKA a ten střelou švihem překonal bezmocného Jeschkeho, který měl zakrytý výhled. Asistence: Mulač

12:44
    Hosté pokračovali v tlaku, ten však zastavilo postavení mimo hru.

12:20
    Šimoníček pálil na Stejskala, ten však s jeho střelou problémy neměl.

11:59
    Hosté si s domácí obranou hrají jako kočka s myší.

11:29
    Za faul kolenem je vyloučen domácí Chytráček. Trutnov bude hrát dnes jako první v oslabení.

11:06
    Domácí jeli do přečíslení, ale Luštinec přihrával nepřesně.

10:33
    Teď jel sám na branku Homolka, kotouč však na poslední chvíli zachytil rybičkou Martin Kozák.

09:51
    Souček pálil z vrcholu kruhů, Stejskal byl připraven.

09:20
    Zakončení Lukáše Tondra Jeschkeho nijak nepřekvapilo. Kotouč má ve své moci.

09:00
    Slibnou šanci měl Brokeš, ale kotouč mu sjel z hokejky a Jeschke práci neměl.

08:20
    Šimoníček zavezl kotouč do útočného pásma, ale nic nevymyslel. U puku jsou nyní hosté.

07:46
    Luštincova nepovedená střela končí v lapačce Stejskala.

07:15
    Další zásah Jeschkeho.

06:45
    Jablonec se nyní snažil rozjet útok, ovšem hra hostí je nepřesná.

06:09
    Domácí jsou na kotouči, hostující Jablonec je velmi zaskočen.

05:22
    První zásah si připsal Jeschke po střele Bříšky.

04:56
    Teď se domácí obrana nepohodla s útočníky a Jablonec zamíří konečně do útočné třetiny. Icing Draků.

04:13
    Hostující celek už bezmála tři minuty neopustil obranné pásmo.

03:47
    Jablonec rozehrál znovu nepřesně. Zakázané uvolnění.

03:30
    Další pokus domácího celku. Luštinec o hodně minul.

03:17
    Jablonec se zkoušel vymanit z tlaku, ale kotouč byl tečován do ochranné sítě za brankou Jeschkeho.

02:59
    A máme tu další icing hostí.

02:48
    No hosté jsou poněkud velmi nepříjemně zaskočeni. Icing hostů.

02:29
    Chaloupka střílel od modré, ale kotouč branku netrefil.

01:40
    Trutnov začal od podlahy. Martin Tondr zchytal tvrdou ránu od domácího kapitána.

00:59

No, tak to byla velká "gólparáda" ! Kozák – Janoušek – Škvor a zakončující Smékal. Stejskal byl proti střele domácího juniora naprosto bezmocný, protože DAVID SMÉKAL trefil kotouč z první naprosto přesně. Asistence: Škvor, Janoušek

00:29
    Hosté hned na domácí vlétli. Usadili se v útočném pásmu.

00:04
    Úvodní buly ve prospěch domácích.

00:01

Vše je připraveno, můžeme začít..

Trutnovská Pro Hockey Aréna zeje prázdnotou. Doufejme, že se ještě do začátku zápasu trochu naplní...

Obě mužstva již ukončila rozbruslení, led Pro Hockey Arény má nyní ve své moci rolba.

Dnešní utkání bude řídit jako hlavní rozhodčí pan Kareš, na čarách mu budou asistovat Tasch a Potůček.

Nejproduktivnější hráči HC BAK Trutnov:

1. Petr Chytráček – 27 (11+11)
    2. Jakub Luštinec – 26 (8+10)
    3. Tomáš Veselý – 27 (7+10)

- počet zápasů (kanadské body)

HC BAK Trutnov:

Mizérie trutnovských hokejistů stále trvá. V posledních čtyřech utkání si Draci nedokázali se svými soupeři poradit a nezískali ani jeden bod. V tabulce patří domácím 13. místo se ziskem 34 bodů. Cíl sezóny však Trutnov splnil. V soutěži se zachránil a zároveň postoupil do závěrečných bojů Play Off.

V posledním zápase Trutnov prohrál na ledě Jindřichova Hradce (4:2). Ještě předtím dostal Trutnov na domácím ledě pořádný příděl od Sokolova (1:7) a v zápase s Moravskými Budějovicemi Trutnov prohrál 4:1.

Do dnešního utkání a pravděpodobně do konce sezóny už nenastoupí brankář Josef Čáp, kterého trápí problémy s třísly. Dlouhodobě je zraněn Jiří Antonín. Trutnovská sestava je jinak kompletní.

Nejproduktivnější hráči HC Vlci Jablonec:

1. Kamil Bříška – 17 (14+10)
    2. Lukáš Tondr – 25 (10+14)
    3. Michal Nevyhoštěný – 23 (14+7)

HC Vlci Jablonec

Jablonec si v letošní sezóně nevede vůbec špatně. Mužstvo Vlků nyní okupuje 6. místo se ziskem 49 bodů.

V předchozích třech zápasech bral Jablonec šest bodů. Bodově na prázdno vyšel naposledy v Kolíne (2:1), poté ale deklasoval Pelhřimov (1:8) a doma si poradil s Jindřichovým Hradcem (8:3).

Poslední klání s Trutnovem se vyvedlo lépe Jablonci. Ten na svém ledě vstřelil tři branky a žádnou nedostal a nakonec se Vlci radovali z výhry 3:0.

Dobrý podvečer z trutnovské Pro Hockey Arény. Dnes se domácí HC BAK Trutnov pokusí sebrat body hostujícím Vlkům z Jablonce.

HC BAK Trutnov: Jeschke (Kukin) – Voženílek, Škvor, Dufek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Kozák, Šimoníček, Zítka – Koutník, Březina, Perutek – Veselý, Chytráček, Luštinec – Vacek, Janoušek, Smékal

HC Vlci Jablonec: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abraham, M. Tondr – Šulc, Bříška, L. Tondr, Mulač, Brokeš, Pulec, Homolka, Peřina, Žďárský, Šír, Maďar, Hloušek, Frk

Rozhodčí: Kareš – Tasch, Potůček.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Poul

Matěj Poul

Marek Voňka

Branky a nahrávky: 1. Smékal (Škvor, Janoušek), 44. Chytráček (Perutek), 52. Veselý (Chytráček) – 14. Frk (Mulač), 17. Petrmichl (Mulač, Brokeš), 34. Brokeš (Pavlů), 39. Bříška (Tondr), 60. Peřina (Brokeš)

HC Trutnov: Jeschke (od 34. Kukin) – Voženílek, Škvor, Dufek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Kozák, Šimoníček, Zítka – Koutník, Březina, Perutek – Veselý, Chytráček, Luštinec – Vacek, Janoušek, Smékal
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abraham, M. Tondr – Šulc, Bříška, L. Tondr, Mulač, Brokeš, Pulec, Homolka, Peřina, Žďárský, Šír, Maďar, Hloušek, Frk

Rozhodčí: Kareš – Tasch, Potůček