Buffalo – NY Rangers | 1:3 (kon.) | | | New Jersey – Vancouver | 4:2 (kon.) | | | Carolina – Toronto | 2:1 (kon.) |
St. Louis – Boston | 5:1 (kon.) | | | Chicago – Colorado | 1:4 (kon.) | | | Calgary – Anaheim | 3:6 (kon.) |
Edmonton – Minnesota | 0:4 (kon.) | | | Washington – NY Islanders | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Philadelphia – Nashville | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Chabarovsk – Vladivostok | 1:2 (kon.) |
SK Karviná – Val. Meziříčí | 2:4 (kon.) | | | SHK Hodonín – Frýdek-M. | 8:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – Břeclav | 5:0 (kont.) |
Nový Jičín – Opava | 1:4 (kon.) | | | Technika Brno – Vsetín | 4:3 (kon.) | | | Řisuty – Klášterec nO | 4:5 (kon.) |
Nymburk – Sokolov | 2:7 (kon.) | | | Žďár n/S – Děčín | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Bílina – Klatovy | 0:2 (kon.) |
Tábor – Pelhřimov | 2:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Mor. Budějovice | 8:3 (kon.) | | | Kobra – Jindř. Hradec | 7:3 (kon.) |
Trutnov – Jablonec n/N | 3:5 (kon.) |
Kladno – Sparta | 5:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 2:7 (kon.) | | | Chomutov – Vítkovice | 1:11 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 5:1 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 3:1 (kon.) | | | Pardubice – HC Plzeň | 3:9 (kon.) |
PZ Kladno – Č. Budějovice | 0:6 (kon.) | | | Liberec – HC Plzeň | 7:1 (kon.) | | | Jihlava – Vsetín | 6:0 (kon.) |
Sparta – Slavia | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | HC Litvínov – Poruba 2011 | 6:4 (kon.) | | | Třinec – Pardubice | 3:2 (kon.) |
Letňany – Havířov | 3:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Olomouc | 1:7 (kon.) | | | Kladno – Písek | 4:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Šumperk | 4:2 (kon.) | | | Prostějov – Most | 6:2 (kon.) |
Třinec – Zlín | 8:6 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves | 6:5 (po pr.) | | | Bardejov – Detva | 4:1 (kon.) |
Nový Bydžov – Jaroměř | 4:5 (kon.) | | | Pubec Plzeň – Klatovy | 3:6 (kon.) | | | Č. Lípa – PSK Liberec | 7:5 (kon.) |
Mar.Lázně – Vřesová | 16:9 (kon.) | | | Mělník – Rakovník | 6:2 (kon.) | | | Boskovice – Uh. Hradiště | 10:3 (kon.) |
Velká Bíteš – Uh.Brod B | 12:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Kopřivnice | 2:7 (kon.) | | | Bohumín – Krnov | 1:9 (kon.) |
HC Rokycany – Chotíkov | 9:5 (kon.) | | | Roudnice – Kobra Praha B | 10:3 (kon.) | | | Žižkov Praha – Louny | 1:4 (kon.) |
Příbram – V.Popovice | 3:5 (kon.) | | | Blansko – Kroměříž | 8:6 (kon.) | | | Kaznějov – Nejdek | 3:7 (kon.) |
Lomnice n/P – Hvězda Praha | 4:7 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Jesenice | 7:6 (kon.) |
Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge | 5:0 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 4:5 (po pr.) |
Nové Zámky – Dunaújváros | 3:2 (kon.) |
Karviná - ženy – Slavia | 0:5 (kon.) |
konec
TJ Apollo Kaznějov
3:7
(1:1, 0:2, 2:4)
HC Rebel Město Nejdek
Branky a nahrávky:
15. Pejchar (Dobrý), 41. Krch (Pejchar), 53. Ruprecht (Urbánek, Hanzlíček) – 17. Vrána (Florián), 27. Hromádka (T. Jakubal, V. Kopfstein), 38. Louthan (Hromádka), 45. Louthan (Hromádka), 46. Florián (V. Kopfstein), 49. Majer (Mudra), 57. Mudra (Majer, Chodounský)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
TJ Apollo Kaznějov:
Gajdošík (Le) – Baďouček, Urbánek, Brand, Ruprecht, Štrunc, Tyll, Růžička, Komanec, Potůček, Dobrý, Pejchar, Hanzlíček, Krch
Náhradníci:
Trenér:
HC Rebel Město Nejdek: P. Jakubal – Gerát, T. Jakubal, Hromádka, Mudra, Král, Funk, Louthan, Florian, Danyo, Majer, Pazdera, V. Kopfstein, Chodounský, Vrána
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Rebel Město Nejdek: P. Jakubal – Gerát, T. Jakubal, Hromádka, Mudra, Král, Funk, Louthan, Florian, Danyo, Majer, Pazdera, V. Kopfstein, Chodounský, Vrána
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je JIŘÍ MUDRA. Asistence: Miroslav Majer a Martin Chodounský.
Autorem branky je JAKUB RUPRECHT. Asistence: Josef Urbánek a Michal Hanzlíček.
Autorem branky je MIROSLAV MAJER. Asistence: Jiří Mudra.
Autorem branky je JOSEF FLORIÁN. Asistence: Vojtěch Kopfstein.
Autorem branky je JAKUB LOUTHAN. Asistence: René Hromádka.
Autorem branky je MARTIN KRCH. Asistence: Tomáš Pejchar.
Autorem branky je JAKUB LOUTHAN. Asistence: René Hromádka.
Autorem branky je RENÉ HROMÁDKA. Asistence: Tomáš Jakubal a Vojtěch Kopfstein.
Autorem branky je TOMÁŠ VRÁNA. Asistence: Josef Florián.
Autorem branky je TOMÁŠ PEJCHAR. Asistence: Petr Dobrý.
Apollo Kaznějov: Gajdošík (Le) – Baďouček, Urbánek, Brand, Ruprecht, Štrunc, Tyll, Růžička, Komanec, Potůček, Dobrý, Pejchar, Hanzlíček, Krch
HC Rebel Nejdek: P. Jakubal – Gerát, T. Jakubal, Hromádka, Mudra, Král, Funk, Louthan, Florian, Danyo, Majer, Pazdera, V. Kopfstein, Chodounský, Vrána.