Lower Austria Stars
2:3 (0:0, 0:3, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 25.02.2015, 19:40Erste Bank Young Stars League

Závěr utkání byl skutečně neuvěřitelný...Přesto Orli vytěžili maximum z třígólového náskoku, který si vytvořili ve druhé třetině a na jih Moravy se vrací s plným bodovým ziskem.

Hezký večer! (21:53:03)

60:00

59:52
    LA Stars právě vstřelili branku!
    No ale pozor...poslední minuta je ze strany Znojma naprosto katastrofální. Již druhý gól domácích v oslabení, tentokrát se trefuje DIMITRY ISKORNEV. Bez asistence.

59:29
    Tak ještě snížení! Čestný úspěch Stars zaznamenává PAUL KOUDELKA. Asistence: Marvin Alena.

59:18
    Tak zřejmě se nebude dohrávat v plném počtu hráčů na obou stranách. Domácí útočník Kuchynski (LAJ) inkasuje menší trest za napadení.

58:25

56:25
    Ale ne na dlouho, znojemská trestná lavice opět v permanenci – Marc Zajíc (ZNO) – dvě minuty za držení.

55:55

53:55
    Jiří Svatuška (ZNO) oslabí své mužstvo na dvě minuty, které inkasuje za držení.

40:01

Třetí třetina odstartuje v 21:13. Prostřední dějství již nabídlo gólové vyvrcholení útočného snažení Orlů. Ti byli směrem dopředu opět aktivnější – počet střel 6:11 – a tentokrát i efektivní. A to hned třikrát, jednou dokonce ve vlastním oslabení. Domácí prozatím na překonání znojemského gólmana čekají.

40:00

36:29
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojemští hokejisté se dostávají do tempa a začíná se to projevovat i na průběžném skóre. Druhý nejproduktivnější hráč týmu a zároveň i celé ligy TOMÁŠ RAČICKÝ střílí třetí gól Orlů. Asistence: Michal Pospíšil.

33:22

32:16
    Český tým skóruje ve vlastním oslabení. MARC ZAJÍC ujel domácí obraně a navyšuje náskok svých barev. Bez asistence.

31:34
    Znojemští jsou ve čtyřech.

31:22
    Orli půjdou na chvíli i do tří! Za Hačeckým usedá Daniel Salát (ZNO) – krosček.

29:34
    Začíná se nám častěji vylučovat. Těsně před polovinou duelu odchází na trestnou lavici Tomáš Hačecký (ZNO) na dvě minuty za sekání.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 60. Koudelka (Alena), 60. Iskornev – 26. Krcho (Mandát, Zajíc), 33. Zajíc, 37. Račický (Pospíšil)

Lower Austria Stars: Bontorin (Wehrhan) – Alena, Wolf, Huber, Blüml, Steffler, De Schepper – Hochman, Ladanyi, Rodnov – Irhuesogie, Kuchynski, Zavalnyuk – Iskornev, Koudelka, Hauer – Kamyshev, Steyaert.
    HC LERAM Orli Znojmo: Us (Bača) – Pospíšil, Mandát, Švanda, Salát, Křípal, Kruckovyč – Račický, Zajíc, Krcho – Svatuška, Lander, Fruhwirt – Hačecký, Horák, Synek – Forman, Toman, Pucher.