Lower Austria Stars
2:3 (0:0, 0:3, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 25.02.2015, 19:40Erste Bank Young Stars League

Závěr utkání byl skutečně neuvěřitelný...Přesto Orli vytěžili maximum z třígólového náskoku, který si vytvořili ve druhé třetině a na jih Moravy se vrací s plným bodovým ziskem.

Hezký večer! (21:53:03)

60:00

59:52
    LA Stars právě vstřelili branku!
    No ale pozor...poslední minuta je ze strany Znojma naprosto katastrofální. Již druhý gól domácích v oslabení, tentokrát se trefuje DIMITRY ISKORNEV. Bez asistence.

59:29
    Tak ještě snížení! Čestný úspěch Stars zaznamenává PAUL KOUDELKA. Asistence: Marvin Alena.

59:18
    Tak zřejmě se nebude dohrávat v plném počtu hráčů na obou stranách. Domácí útočník Kuchynski (LAJ) inkasuje menší trest za napadení.

58:25

56:25
    Ale ne na dlouho, znojemská trestná lavice opět v permanenci – Marc Zajíc (ZNO) – dvě minuty za držení.

55:55

53:55
    Jiří Svatuška (ZNO) oslabí své mužstvo na dvě minuty, které inkasuje za držení.

40:01

Třetí třetina odstartuje v 21:13. Prostřední dějství již nabídlo gólové vyvrcholení útočného snažení Orlů. Ti byli směrem dopředu opět aktivnější – počet střel 6:11 – a tentokrát i efektivní. A to hned třikrát, jednou dokonce ve vlastním oslabení. Domácí prozatím na překonání znojemského gólmana čekají.

40:00

36:29
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojemští hokejisté se dostávají do tempa a začíná se to projevovat i na průběžném skóre. Druhý nejproduktivnější hráč týmu a zároveň i celé ligy TOMÁŠ RAČICKÝ střílí třetí gól Orlů. Asistence: Michal Pospíšil.

33:22

32:16
    Český tým skóruje ve vlastním oslabení. MARC ZAJÍC ujel domácí obraně a navyšuje náskok svých barev. Bez asistence.

31:34
    Znojemští jsou ve čtyřech.

31:22
    Orli půjdou na chvíli i do tří! Za Hačeckým usedá Daniel Salát (ZNO) – krosček.

29:34
    Začíná se nám častěji vylučovat. Těsně před polovinou duelu odchází na trestnou lavici Tomáš Hačecký (ZNO) na dvě minuty za sekání.

28:53

26:53
    Vzápětí ale dostávají Stars možnost k vyrovnání. Michal Kruckovyč (ZNO) si vykoledoval dvě minuty za podražení.

25:43
    Znojemští se dočkali a jdou do vedení. Za Bontorinova záda dopravil touš JOSEF KRCHO. Asistence: Michael Mandát a Marc Zajíc.

22:48

20:48
    Také Znojmo si vyzkouší početní výhodu. Ladanyi (LAJ) si odpyká dvě minuty za podražení.

20:01

Druhá třetina odstartuje v 20:25. V úvodním dějství Orli výrazně svého soupeře přestříleli v poměru 15:9, přesto cestu za Bontorinova záda nenašli. Stoprocentní byl i Us ve znojemské kleci, na gól si tak budeme muset počkat do dalších částí hry.

20:00

10:44
    Znojmo je na ledové ploše opět kompletní.

08:44
    První vyloučení. Na trestnou lavici usedá Zbyněk Horák (ZNO), jenž inkasuje menší trest za sekání.

00:01

Znojmo je na tom přesně naopak. Jihomoravští junioři si vyřazovací boje pojistili s dostatečným předstihem a nyní již mohou očekávat soupeře pro první kolo play-off. Souboj s LA Stars je tedy posledním ostrým startem před vypuknutím nejdůležitější části soutěže.

LA Stars se musejí rozloučit s letošním ligovým ročníkem. Tým se neprobojoval mezi čtyři ve své divizi a play-off se tak stalo nedosažitelnou metou. Utkání s Orly je tak pro hokejovou akademii tím posledním.

Hezký den! Mezinárodní juniorská Erste Bank Young Stars League už odpočítává skutečně své poslední hodiny základní části. Samotný závěr první fáze soutěže obstarají znojemští hokejisté, kteří se představí na ledě St. Pöltenu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:40 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 60. Koudelka (Alena), 60. Iskornev – 26. Krcho (Mandát, Zajíc), 33. Zajíc, 37. Račický (Pospíšil)

Lower Austria Stars: Bontorin (Wehrhan) – Alena, Wolf, Huber, Blüml, Steffler, De Schepper – Hochman, Ladanyi, Rodnov – Irhuesogie, Kuchynski, Zavalnyuk – Iskornev, Koudelka, Hauer – Kamyshev, Steyaert.
    HC LERAM Orli Znojmo: Us (Bača) – Pospíšil, Mandát, Švanda, Salát, Křípal, Kruckovyč – Račický, Zajíc, Krcho – Svatuška, Lander, Fruhwirt – Hačecký, Horák, Synek – Forman, Toman, Pucher.