K. Vary – Liberec 6:2 (kon.) | Slavia – Třinec 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 8:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – PZ Kladno 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:4 (po pr.) | Olomouc – Kladno 7:0 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:4 (kon.)
Písek – Letňany 1:6 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:5 (kon.)
HC Plzeň 1929
8:1 (2:0, 2:1, 4:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 27.02.2015, 15:00 • Malá hala • Extraliga staršího dorostu

59:30
    Zbytečný faul na konec utkání, Josef Danielčak (VIT) inkasuje pět minut + do konce utkání za vražení na hrazení. Michael Čechura (PLZ) dostává dvě minuty za hrubost.

53:24
    Daniel Spratek (VIT) inkasuje trest pět minut + do konce utkání za vysokou hůl a čtyři minuty za hrubost, domácí Petr Kodýtek (PLZ) také dostává čtyři minuty za hrubost.

51:58
    Plzeň právě vstřelila branku!
    MAREK RUBNER a jeho hattrick! Domácí útočník nahodil po ledě puk z hodně velké dálky a šel střídat. K překvapení všech skončil kotouč v síti! Asistence: Jakub Vavřička.

48:05
    Nádherný gól MARKA RUBNERA, který senzační individuální akcí přidává sedmý zásah indiánů! Asistence: Jakub Vavřička.

47:50
    Další krásná akce domácích indiánů! Zpoza branky obdržel parádní přihrávku JAKUB VAVŘIČKA a zamířil přesně pod břevno! Asistence: Matyáš Kantner.

45:54
    Tak i tuto přesilovku nakonec domácí využívají! MAREK RUBNER byl aktivní před hostující brankou a v leže dorazil vyražený kotouč do sítě! Asistence: Jiří Stráský.

43:59
    Za držení protihráče je vyloučen Matouš Stupka (VIT).

37:43
    A další vyloučení, za držení protihráče dostává menší trest Vlastimil Malina (VIT).

36:56
    Další faul Plzně, na dvě minuty usedne na trestnou lavici Marek Rubner (PLZ) za vražení na hrazení.

35:49
    Za krosček míří na trestnou lavici Michael Čechura (PLZ).

33:19
    PETR KODÝTEK však Plzni okamžitě vrací vedení o dvě branky, domácí kapitán zamířil přesně. To byla velmi rychlá odpověď! Asistence: Jiří Stráský, Dominik Sedláček.

33:09
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté z dobrého pohybu snižují! Mezi kruhy byl nehlídaný DAVID GŘESÍK a pohotovou ranou střílí první gól Vítkovic. Asistence: Vlastimil Malina.

30:25
    Vítkovicím výhoda opravdu nevyšla, navíc je vyloučen Matouš Stupka (VIT) za nedovolené bránění.

29:39
    Přesilovka pro hosty, Ondřej Váňa (PLZ) je vyloučen za nedovolené bránění.

28:35
    Kotouč se prazvláštně odrazil a končí za Šimečkem! MATYÁŠ KANTNER nahodil puk od modré čáry, ten byl tečovaný a obloučkem zapadl do hostující sítě. Bez asistence.

20:48
    Jakub Ďurkáč (VIT) odpyká menší trest za nedovolené bránění.

12:31
    Za napadení inkasuje menší trest Tomáš Kučera (PLZ).

12:26
    A další bleskově využitá výhoda domácích! U pravého mantinelu dostal nabito MATYÁŠ KANTNER a přesnou bombou zvyšuje vedení indiánů! Asistence: Jakub Vavřička, Lukáš Kaňák.

12:18
    Matouš Stupka (VIT) je navíc vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.

12:18
    Matouš Stupka jel sám na Zemana, branku však vůbec netrefil.

10:31
    Sám před Šimečkem byl Váňa, branku však vysoko přestřelil!

09:02
    Indiáni skvěle využívají přesilovou hru! Lukáš Kaňák si sjel od modré k mantinelu, mezi kruhy našel zcela volného PETRA KODÝTKA, který parádní střelou k tyči nedal Šimečkovi šanci! Asistence: Lukáš Kaňák.

08:21
    Za sekání je vyloučen hostující Josef Danielčák (VIT).

Jan Picka

Branky a nahrávky: 10. Kodýtek (Kaňák), 13. Kantner (Vavřička, Kaňák), 29. Kantner, 34. Kodýtek (Stráský, Sedláček), 46. Rubner (Stráský), 48. Vavřička (Kantner), 49. Rubner (Vavřička), 52. Rubner (Vavřička) – 34. Gřesík (Malina)

HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) – Kačena, Váchal, Kaňák, Sysel, Čechura, Sedláček, Pokorný – Roubal, Kučera, Krystl, Vavřička, Váňa, Kantner, Kodýtek "C", Kokoška, Vracovský "A", Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský "A"
    HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Kardinál) – Gabrhelík, Veřmiřovský, Štěpánek, Šendera, Ďurkáč "A", Čechman, Krčmář, Slíž, Bartek – Pastor, Malina "C", Maxner, Toman, Vondál, Gřesík, Slánský, Spratek, Stupka, Danielčak, Hartmann

Rozhodčí: Svoboda – Rubáš, Tvrdík